MK3 Dazna beda - vanduo salone

Manualai
Griunvaldas

MK3 Dazna beda - vanduo salone

Post by Griunvaldas »

Trumpa apzvalgele is Kauno ;-)
Turejau toki uzknisanti reikala esant lietingam orui... padesiu likimo broliams.
Jeigu po lietaus pas jus tarp slenkscio ir duru prispaudimo gumos vanduo + (ir) slapia po kilimeliais, teks paskirti valandele savo brangaus laiko ir susitvarkyti. (teko ir man 3 duris palopyt)
Gaila, kai tvarkiausi nepagalvojau paciupt muiline.
Panaudota:
smulkus vaselis (pasleptu varztuku kepureliu isemimui)
torto lopetele (mk3 facelift duru pritraukimo rankeneliu isemimui)
atsuktuvas
nulauziamas peilis (veidrodelio rankeneles varzto kepurei nuimti)
fenas (pradziovinimui + seno silikono suminkstinimui)
silikonas + pistoletas (namuose turejau bespalvio sanitarinio, ji ir panaudojau)

Kaip nuimti dureliu apdaila:
http://www.fordmondeo.org/wiki/index.ph" onclick="window.open(this.href);return false; ... ards_-_Mk3
(mk3 facelift duru pritraukimo rankenos nusiima paprasciau)

Rasite kazka panasaus kaip sitoj foto apatiniame kairiame kampe:
http://www.fordmondeo.org/threadattach/" onclick="window.open(this.href);return false; ... -door1.JPG

Vanduo prasisunkia duru kairiame apatiniame kampe.
Atlupkite varvancia vieta, pradziovinkite, patepkite silikono, uzspauskite ir surinkite.
Darbas bus atliktas sekmingai, jeigu neatliks nereikalingu daliu.
Sekmes!
DARGUNAS

Re: Dazna beda - vanduo salone

Post by DARGUNAS »

bl man antros foto nerodo... Kur tu tepei ta silikona, man priekines keleivio durys leidzia duru priekyje mazdaug.....
Griunvaldas

Re: Dazna beda - vanduo salone

Post by Griunvaldas »

nusiimk duru apmusima, reikes nusiimti ir veidrodelio vidine plastmase.
kada nusiimsi, beveik neabejoju leis kairys apatinis duru kampas tarp izoliacijos ir dureliu skardos, pabandyk - tikrai matysis
DARGUNAS

Re: Dazna beda - vanduo salone

Post by DARGUNAS »

Griunvaldas wrote:nusiimk duru apmusima, reikes nusiimti ir veidrodelio vidine plastmase.
kada nusiimsi, beveik neabejoju leis kairys apatinis duru kampas tarp izoliacijos ir dureliu skardos, pabandyk - tikrai matysis

Aciu. padaryta. :taip1:
skrebe

Re: Dazna beda - vanduo salone

Post by skrebe »

Nerekomenduojama naudoti rūgštinio silikono (sanitarinio) padeda korozijai. Aš panaudojau tuos klijus, kur automobilių langams klijuoti naudojamas. Pagal išvaizdą labai panašiai gavosi kaip gamykliškai, be to, atsparus vibracijai.
_dalius_

Re: Dazna beda - vanduo salone

Post by _dalius_ »

Tai geriausia naudot juoda silikona langam lipdyt,mirtinai uztaiso :)
Rolasbig

Re: Dazna beda - vanduo salone

Post by Rolasbig »

Pas mane irgi sunkiasi... Teks tvarkyti... :)
2by2

Re: Dazna beda - vanduo salone

Post by 2by2 »

pas mane desnioj pusej ant galinio slenkscio ir dureliu kaupiasi vanduo,kaip ten patvarkyti??
Rolasbig

Re: Dazna beda - vanduo salone

Post by Rolasbig »

Imi dureliu apdaila ir ziuri, manau beda bus ta pati.
Bangis

Re: Dazna beda - vanduo salone

Post by Bangis »

pas mane analogiska , kartais buna nutekejus srovele, ypac jei lietus gerai plaka. Klausimas, ziureti gali tik tada kai patapo slapia, ar ir kai sausa ishsiardzius atspeciau del ko leidzia?
Rolasbig

Re: Dazna beda - vanduo salone

Post by Rolasbig »

Manau, kad matysis ir sausai. Dar savo neardziau, bet per tris duris tikrai leidzia.
bemmbis

Re: Dazna beda - vanduo salone

Post by bemmbis »

Pas mane bėgdavo per visas dureles, paskaičiau čia patarimą ir paprasčiausiai, nuo visų durelių nuėmiau apdailas ir ten iškarto yra tas paralonas ar kas ten, uždengiantis durelių vidų. Beveik visose durelėse radau atplišusius kairius apatinius kampus. Tad juos truputi dar atplėšęs perklijavau silikonu, nuo to laiko nė lašo vandens. Profilaktiškai perklijuoji visų durelių paralonų apačias ir tiek reikalų :|
dareida
Dalyvis
Posts: 191
Joined: 2008 07 25 , 09:48
Vardas/Pavardė:: Darius E.
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2006
Location: Kaunas
Contact:

Re: Dazna beda - vanduo salone

Post by dareida »

o jei srovele nubega po kojom, toks vaizdas is po "bardacioko", tai irgi gali buti del duru? ar kazkur kitur uzsikimses koks latakas?
Mondeo MK III 2.5l v6 125kw
Benzinas-dujos
skrebe

Re: Dazna beda - vanduo salone

Post by skrebe »

dareida wrote:o jei srovele nubega po kojom, toks vaizdas is po "bardacioko", tai irgi gali buti del duru? ar kazkur kitur uzsikimses koks latakas?
Šiuo atveju vanduo patenka pro salono oro filtrą, o į salono oro filtrą vanduo patenka pro sandūrą tarp stiklo ir plastmasės kuri dengia visą oro filtro dėžę (Ta plastmasė, kur yra tarp kapoto ir priekinio stiklo). Esmė tame, kad ta plastmasė turi tokį kaip ir išsikišimą, kuris turi labai tiksliai yeiti į griovelį prie stiklo gumos. Įtaikyti į tą griovelį sunku. Ta plastmasė turi labai glaudžiai prieiti prie priekinio stiklo. Mane buvo užklnisęs tas griovelis, niekaip neytaikiau, tai užklijavau lipnia juosta atrodė baisiai, bet kai lietus pila kaip iš kibiro kaip laikina priemonė buvo gerai. Vanduo ten per stiprų lietų tai vos ne upeliu bėga.
Arturas

Re: MK3 Dazna beda - vanduo salone

Post by Arturas »

Patarimus manau pritaikysiu ir savo MK1 :) Tik niekaip nesuprantu pro tas vanduo patenka i salona ant vairuotojo kilimelio. Randu vandens srovele tarp slenkscio gumos ir duru, mazdaug per viduri.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests