Rankinis nelaiko

becas3

Rankinis nelaiko

Post by becas3 »

Sveiki. Turiu problemą su rankiniu. Kai nusipirkau prieš porą metų savo MD3 tai neveikė rankinis. Nepraleido Techninė apžiūra. Servisiuke kažką pakrapštė sakė technikinį praeisi, bet ilgai nelaikys. Taip ir buvo. Prieš gerus metus Vistoj pakeitė visą suporta. Sakė, kad ten neina nieko remontuot. Aišku kainavo ne pigiai. Dabar vėl reik varyt tehnikinį už savaitės o rankinis aišku vėl neveikia. Nesuprantu kas čia per nesąmonė. Užsitraukia lengvai ir nelaiko visai. Gal kas turit kokių pasiūlymū kaip spręst šį reikaliuką. Negi vėl suportą keist.
dareida
Dalyvis
Posts: 191
Joined: 2008 07 25 , 09:48
Vardas/Pavardė:: Darius E.
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2006
Location: Kaunas
Contact:

Re: Rankinis nelaiko

Post by dareida »

pas mane deja irgi nelaiko :(
Mondeo MK III 2.5l v6 125kw
Benzinas-dujos
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: Rankinis nelaiko

Post by Valdelis »

gal kas uzpuve? kaip daznai buna su diskais gale,,, pvz mazdom 6 tas pats sh...
latinoheat

Re: Rankinis nelaiko

Post by latinoheat »

Na esu minejes kad tai kaip ir siokia tokia MKIII liga... TIk pa mane kitaip ji pasireiske, suportai klynijo. O dbr irgi rankinis beveik nelaiko. Suporta irgi pakeiciau keite trosus, bet nesutvarke visko iki galo. Manau pas mane gali buti beda paciam rankenos mechanizme. Gal ir pas tave tas pats.
Alive

Re: Rankinis nelaiko

Post by Alive »

pas mane kol iki galo neuztraukiu.. tol stabdo tik vienas ratas.. o kai iki pat virsaus, tada abu uzsiblokuoj.. :(
dareida
Dalyvis
Posts: 191
Joined: 2008 07 25 , 09:48
Vardas/Pavardė:: Darius E.
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2006
Location: Kaunas
Contact:

Re: Rankinis nelaiko

Post by dareida »

cia bus ju liga greiciausiai, bo pas mane kaip minejo latinoheat irgi su suportais beda buvo, kaito ratas :(
Mondeo MK III 2.5l v6 125kw
Benzinas-dujos
marko

Re: Rankinis nelaiko

Post by marko »

nuemi suportus , vezi kaune i jonavos gatvej esanti servisiuka , 100 lt uz suporta atrestauros pilnai ... ir gyvensi ilgai ...

tevo mk3 tvarkiau ... atrestauravo 2 metai puikiai , jie perenka ir sutepa su teisingais tepalais , ir veikia ir duoda per nagus uz tepimus visokiomis wd 40 ir panasiais sh ...

neverta tikrai naujo pirkti , bo gausi ta pati po metu 2 uzklinys vel ....
tddi

Re: Rankinis nelaiko

Post by tddi »

Ne tik suportuose beda buna, bet ir trosuose.
Siandien ejau tech apziura - vienintele problema stovejimo stabdys. Nestabde vienas ratas. Pakeiciau trosa ir praejau.
Su meistru taisiusiu snekejau - sake, kad pagal jo patirti, masinu iki 2000 metu dazniausia beda suportai, po 2000 metu didesnis procentas su troso problemomis.
Diji

Re: Rankinis nelaiko

Post by Diji »

MK3 rankinis -lyga

Po puses metu pakeistos kaladeles
Dar po puses metu trosai

Dabar rankinis vel nalaiko :(

Truksta laiko sutvarkyti...

( :melstis1: , kur rasti laisvo laiko)...
rainmaker

Re: Rankinis nelaiko

Post by rainmaker »

Pas mane ta pati beda. prie suporto mechanizmai buvo uzsinese, tai pradejo siekti diskus. Rezultatas - perkaito diskas ir issikraipe. Manau didziausia beda mondeo MK III ir MK II (taip pat atrodo), kad salone tas mechanizmas nesamoningas. Ten tokia sprandzina susukta kuri turetu trosa patempt atsilaisvinus. Su laiku ji issitampo ir pas mane troseli pradeda tempti tik kai jau bunu uztraukes puse rankinio. Paciu suportu mechanizme bedos nemanau, kad reiktu ieskoti.
Gal zinot kiek kainuoja galinis stabdziu diskas?
IceMasTer

Re: Rankinis nelaiko

Post by IceMasTer »

Dazniau naudokit rankini! :) nes mondeiku lyga kad uzpuna suportai! jau ne iswieno zmogaus girdejau! tai nakciai palikit rankiti ar seip profilaktiskai panaudokit.. o ziema negailekit :D
Tomeshas

Re: Rankinis nelaiko

Post by Tomeshas »

Scorpas rankinio problemą suportuose turi, nes nuo nenaudojimo ašelės užrudyja. Tai perrinkimas labai gerai padeda
babilon78

Re: Rankinis nelaiko

Post by babilon78 »

Pas mane uztraukus rankini, vienas ratas neatsileisdavo. Nusiemiau suporta isardziau rankinio svirtele, pramiklinau, isvaliau rudis ir sutepiau. Jau visa savaite - Tobula. Bet ... uzblokuoti ratu nepavyksta... Vartinejau TIS'a. Iki 2002 08 stovi automatinis troso itempejas. Atsitikus betkam, pirmas remontas - ismesti automatini itempeja ir pastatyti paprasta :D . Matyt cia FORDas eilini karta apsiskaiciavo ir s. suprojektavo.
Kesa

Re: Rankinis nelaiko

Post by Kesa »

Draugas pirko Rem komplekta supartui , perinko ir viskas ore . esu su Mk 2 rankiniu susidures , patenpimo mehanizmas uzkepes , bei trosui kapetsas . sutepimui geras dalykas yra granatu tepaliukas , jis nebijo temperaturos , ir dregme jo taip greit neisstumia .
Mechanikas

Re: Rankinis nelaiko

Post by Mechanikas »

jeigu nelaiko rankinis, tai problema gali buti suportuose arba rankinio mechanizme salone. dar gali buti trosai uzkepe. reikia nuemus rata uzlenkti rankinio kojele ant suporto ir pabandyt per jega rata prasukt. jeigu neprasisuka, tai suportas OK. teko matyti ne viena MKIII, kur rankinio mechanizmas isejes is rikiuotes. automatinis itempejes issidevejes, ir vieta kur statosi rankinio trosas issisketusi. taip atsiranda didelis rankenos laisvumas ir iki galo uztraukus suportu neuzspaudzia...
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest