Greicio daviklis, spidometro trosas, remontas

olandas

Greicio daviklis, spidometro trosas, remontas

Post by olandas »

Turiu MONDEO UNIVERSAL 95m. Kolkas rimtu problemu neturejau. Neberodo spidometras, bandziau ieskoti troso ant greiciu dezes, deja nuemes oro filtro korpusa radau tikriausiai greicio davikli virsuje greiciu dezes, bet troso tai nera. Gal pas mane elektroninis spidas? Gal kas galetu patart ka daryt?
Bandit

Re: greicio daviklis, spidometro trosas, remontas

Post by Bandit »

mondeikoj elektrinis eina
Bandit

Re: greicio daviklis, spidometro trosas, remontas

Post by Bandit »

o del to ka padaryt tai nzn ziurek davikli ta ir laidus kazkokio stebuklo negali but tai greiciause daviklis bus...
Saulenas

Re: greicio daviklis, spidometro trosas, remontas

Post by Saulenas »

tas ant greiciu dezes daviklis, tai del atbulinio sviesu. O spydikas buna ir elektrinis ir trosu, nuo metu priklauso. Ir trosas (arba laidai) eina is dezes galo.
Bandit

Re: greicio daviklis, spidometro trosas, remontas

Post by Bandit »

nu jo prie greiciu dezes dar ir atbulinis buna.. nu tai gal ir nuo metu bet jis raso kad 95 mano va irgi 95 ardziau tai tikrai elektra o ne trosas
DeWiLs

Re: greicio daviklis, spidometro trosas, remontas

Post by DeWiLs »

jei pas kazka eina elektrinis, tai nereiskia, kad visose mondeo yra toks :galvon: pas mane troselis eina :yes1:
Bandit

Re: greicio daviklis, spidometro trosas, remontas

Post by Bandit »

nu nzn pas ji pas mane tai td 95m tai tikrai elektra pas teva 94 benzas irgi elektra as nesakau kad visuose butinai
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: greicio daviklis, spidometro trosas, remontas

Post by Gezatron »

nu pas mane 94 bendzas is trosas eia, nes buvau apardes spydika ir buvo trosas pajungas :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Bandit

Re: greicio daviklis, spidometro trosas, remontas

Post by Bandit »

tai gali but. nu faktas kad reik ieskot prie greiciu dezes nes prei skidelio nk pasidaryt negalejo o jai trosas tai gal bus nutrukes jai elektrinis tada bus dacikas kaltas. bet zinau kad kai kuriom masinom kad sutvarkyt trosini spydika tai reike vos ne gala greiciu dezes nuardyt
RomKiss

Re: greicio daviklis, spidometro trosas, remontas

Post by RomKiss »

seip is tikro as ardziau 93m mondes spidometra ir poto savo 96m,tai abu yra elektroniniai,o troselis 93m monej yra tik del kilometru kad suktu
DeWiLs

Re: greicio daviklis, spidometro trosas, remontas

Post by DeWiLs »

tikrai nesutinku, kad elektrinis spidometras. Taip, prie troselio eina ir fyske. Bet as buvau specialiai istraukes ta fyske ir vistiek veike spidometras, taip kad troselis atlieka greicio funkcija. O be to nuo greicio ir sukasi tas kilometrazas, gi logiska. Tai jei nuo greitis ir kilometrazas nuo atskiru dalyku suktusi tada paklaida isvis butu pakankamai didele tarp greicio ir nuvaziuoto kelio. Jau ir taip paklaida turi kiekvienas automobilis del mechaniniu dalyku, trinties ir visa eile kitu dalyku, o jei dar taip tai paklaida isvis padideja. :)
RomKiss

Re: greicio daviklis, spidometro trosas, remontas

Post by RomKiss »

na dbr dar kart apziurejau ta spidometra... tu teisus 93m mondes spidometras nera elektrinis,o ta fiske salia spidometro tai apsvietimui ir kuro daviklui
DeWiLs

Re: greicio daviklis, spidometro trosas, remontas

Post by DeWiLs »

apsvietimui ir kuro davikliui ta fiske? Pas mane dabar to dalyko isvis nera (kalbu apie ta dali, kuri turi ta fiske ir i kuria isisuka greicio troselis. O apsvietimas ir kuro daviklis veikia, rodo kiek kuro yra ir apsvietimas veikia kuo puikiausiai. Tai ta fiske nuo kazko kito yra.
pocuvijus

Re: Greicio matuokle

Post by pocuvijus »

Justaz88 wrote:Kame beda gali buti kad greicio rodykle sokineja kol isibegiji iki 60 km/h mazdaug, kai vaziuoji koki 20-30km/h tai rodykle sokineja nuo 10 iki 40 mazdaug :D
Jei spidometras su trosu tai gali buti kad trosas truputi kazkur sulankstytas.
tomskis

Re: Greicio matuokle

Post by tomskis »

arba pats spidometras gali but kaltas
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests