Oro srauto matuokle (ATNAUJINTA su FOTO)

Manualai
Paulius18

Re: Oro srauto matuokle (ATNAUJINTA su FOTO)

Post by Paulius18 »

o kurioje vietoje ten ant variklio masinoje ieskoti siu kodu?

Diji wrote:
babilon78 wrote:Jei neklystu, tai tdci pradejo eiti nuo 2003. Pas mane 2002 m. TDDi. Pabandysiu pasiziureti i manualus, kas ten tuo klausimu aiskinama.

Ziurek lentele

Image
Tomas 1888

Re: Oro srauto matuokle (ATNAUJINTA su FOTO)

Post by Tomas 1888 »

Gal kas zinote koki srauta turi rodyti prie tam tikru apsuku?
Nes matavimas voltmetru nezinant kitu parametru - pieno riebumo matavimas.
Paulius18

Re: Oro srauto matuokle (ATNAUJINTA su FOTO)

Post by Paulius18 »

o kaip ja galima patikrinti papuciant?

tipo istrauki oro srauto matuokle ant uzvesto variklio, neatjungus kontaktu ir paputi is burnos i tuos diodus du plonycius?
Tomas 1888

Re: Oro srauto matuokle (ATNAUJINTA su FOTO)

Post by Tomas 1888 »

Paulius18 wrote:o kaip ja galima patikrinti papuciant?
Nepatikrinsi normaliai.
Reikia zinoti kiek variklis "valgo" oro esant tam tikroms apsukoms, pasijungti ir ziureti koki srauta rodo ECU.
Galima taip pat matoti itampa, kaip ir minejo TDDI, taciau vistiek reikia zinoti kokia itampa turi buti esant tam tikram srautui.
Manau, matavimai voltmetro pagalba gali buti naudingi nustatant ar MAF sensorius mires, bet tikrai negali parodyti ar jis tinkamai veikia.
Beje, esant "meluojanciam" MAF sensoriui formuojamas netinkamas misinys, susidaro daugiau suodziu, nuo to lenkiasi EGR voztuvai.
Paulius18

Re: Oro srauto matuokle (ATNAUJINTA su FOTO)

Post by Paulius18 »

gal butu kas galetu su voltmetru pamatuoti uz bonke? prilekciau kur reikia! :melstis1:
Tomas 1888

Re: Oro srauto matuokle (ATNAUJINTA su FOTO)

Post by Tomas 1888 »

Paulius18 wrote:gal butu kas galetu su voltmetru pamatuoti uz bonke? prilekciau kur reikia! :melstis1:
Uz bonke nelabai, uz pinigus galima su VCM.
Diji

Re: Oro srauto matuokle (ATNAUJINTA su FOTO)

Post by Diji »

Tomas 1888 wrote:
Paulius18 wrote:gal butu kas galetu su voltmetru pamatuoti uz bonke? prilekciau kur reikia! :melstis1:
Uz bonke nelabai, uz pinigus galima su VCM.

Bet Mirka nelabai nori VCM traukti... nors manau imanoma sutarti...
Tomas 1888

Re: Oro srauto matuokle (ATNAUJINTA su FOTO)

Post by Tomas 1888 »

Diji wrote:
Tomas 1888 wrote:
Paulius18 wrote:gal butu kas galetu su voltmetru pamatuoti uz bonke? prilekciau kur reikia! :melstis1:
Uz bonke nelabai, uz pinigus galima su VCM.

Bet Mirka nelabai nori VCM traukti... nors manau imanoma sutarti...
Tai Mirka gal ir ne trauks. :)
Paulius18

Re: Oro srauto matuokle (ATNAUJINTA su FOTO)

Post by Paulius18 »

babilon78 wrote:nieko nesuprantu. Tiek haynes'e, tiek TIS'e TDDi varykliui priklauso MAF. O pas mane jo nera...?

nufotkink variklio skyriu su geru dideles raiskos fotiku, surasim ;)
Paulius18

Re: Oro srauto matuokle (ATNAUJINTA su FOTO)

Post by Paulius18 »

Tomas 1888 wrote:
Diji wrote:
Tomas 1888 wrote:butu kas galetu su voltmetru pamatuoti uz bonke? prilekciau kur reikia! :melstis1:
Uz bonke nelabai, uz pinigus galima su VCM.



Tai Mirka gal ir ne trauks. :)
Sveikas,

Kiek ten pas tave kainuotu man pradegnozuoti mano MAFá su voltmetru ar ka tu ten tokio turi?

Beje atsukinejant varztus, kurie laiko EGR, tai lengvai jie atsisuko? nes man tai prasisuka... ir niekaip negaliu prikisti nagu, o nuo 2001 metu tai pas mane kai nieko nedaryta jauciu tai meslo ten bus daugiau negu pas betkoki ukininka...

galbut pas tave geri vokiski ar seip kokie verzliarakciai? pagelbetum ir sitoj vietoj.. :) skoloj nelikciau
Tomas 1888

Re: Oro srauto matuokle (ATNAUJINTA su FOTO)

Post by Tomas 1888 »

To Paulius18 - susitarsim.

Siokia tokia ataskaita.
Po praejusios savaites darbu (EGR ir isiurbimo kolektoriaus valymas, MAF sensoriaus valymas) realiai sumazejo kuro sanaudos. Preliminariai 0,5-0,7 l. Likau maloniai nustebes. Taip pat tako geresniu keliu pasivazineti - labai smagiai lekia. Atrodo kad ir traukos siek tiek prisidejo. :yes1: :|

O kadangi dabar krize ir yra laisvesnio laiko - galiu pagelbet isvalyti EGR ir kolektoriu, jau turiu patirties. :)
IceMasTer

Re: Oro srauto matuokle (ATNAUJINTA su FOTO)

Post by IceMasTer »

hmn.. o gali nuo oro srauto matuoklio drebeti ant tusciu apsuku wariklis... ir kiek pas tawe tomai taip negailint masiniuko mieste walgo? ir uzmeisti waziuojant koki 130km/h?
Tomas 1888

Re: Oro srauto matuokle (ATNAUJINTA su FOTO)

Post by Tomas 1888 »

Manau kad drebeti naturetu...
Sunku pasakyt kiek valgo negailint, nes zmonele vairuoja dazniausiau. Kai zmona - 7,0-7,2, as iki 7,5 kazkur. Manau kad max 7,6 butu.
Autostradoj manau kokie 5,0. Max 5,5. Dar neteko ilgais atstumais pastoviu greiciu vazinetis. Bandziau Svencionys-Vilnius, gavosi apie 5,6. Bet ten kartais ir iki 180, ir pastovint remontiniuose ruozuose. Zmona tokiu pat marsruti uki 110-120 - 4,8 L.
IceMasTer

Re: Oro srauto matuokle (ATNAUJINTA su FOTO)

Post by IceMasTer »

na pas mane mieste 8-9 valgo.. bet spaudziu aisku negailedamas... :) o autostradoj 5-6 taip..
Tomas 1888

Re: Oro srauto matuokle (ATNAUJINTA su FOTO)

Post by Tomas 1888 »

IceMasTer wrote:na pas mane mieste 8-9 valgo.. bet spaudziu aisku negailedamas... :) o autostradoj 5-6 taip..
Na iki 8 tai gal ir normalu. Matai, nerandu as kur nuspausti mieste. Visur inkiliukai. Sakyciau kazkas netvarkoj jei 9 l. Valei EGR?
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests