Oro srauto matuokle (ATNAUJINTA su FOTO)

Manualai
gedasr

Re: Oro srauto matuokle (ATNAUJINTA su FOTO)

Post by gedasr »

Pas mane mieste ziema buvo apie 10l,vasara apie 8,5-9l,uzmiesti 5-6l,o kad ryja mieste 9 ir daugiau nieko baisaus as nematau,visdelto masinos nenaujos gan dideliu gabaritu,o norint kad mieste rytu 6l reiktu nusipirkti koki hyunday spark :D
Diji

Re: Oro srauto matuokle (ATNAUJINTA su FOTO)

Post by Diji »

O man ziema maziau valgo... tikrai... Nes ziema nelakstau, o vasara (2008m) buvo daugiau negu ziema...

Skirtingi vaziavimai...
IceMasTer

Re: Oro srauto matuokle (ATNAUJINTA su FOTO)

Post by IceMasTer »

Nevaliau EGR.. Bet labai idomiai ziema seip irgi apie valgydavo.. na kol man is pradziu ejo tas masiniukas tai rasdavau kur paspaust tikrai... ir greitis minimum 60 budawo. Bet vakar vaziavau autostrada ir pastebejau toki bajeriuka. Nuvaziavau virs 100km nuo vln visi kelia laikiau 160-170 ir tada valge 3-4litrus.. o po dar 100 km jau valge apie 7-8litrus. Taip ir likau nesuprates...
Diji

Re: Oro srauto matuokle (ATNAUJINTA su FOTO)

Post by Diji »

IceMasTer wrote:Nevaliau EGR.. Bet labai idomiai ziema seip irgi apie valgydavo.. na kol man is pradziu ejo tas masiniukas tai rasdavau kur paspaust tikrai... ir greitis minimum 60 budawo. Bet vakar vaziavau autostrada ir pastebejau toki bajeriuka. Nuvaziavau virs 100km nuo vln visi kelia laikiau 160-170 ir tada valge 3-4litrus.. o po dar 100 km jau valge apie 7-8litrus. Taip ir likau nesuprates...

Keisti matavimai... Arba motora elektronika dusina (labai silpnas pagreitejimas), arba matuotojas ne koks...
Tomas 1888

Re: Oro srauto matuokle (ATNAUJINTA su FOTO)

Post by Tomas 1888 »

Vaziuojant 170 negali 3L valgyt. Nereikia cia greitejimo, kiek energijos reikia oro pasipriesinimui nugaltei...
Virgis

Re: Oro srauto matuokle (ATNAUJINTA su FOTO)

Post by Virgis »

tai visgi kura tas variklio kodas uznestas,,,,?. Is VIN kodo ji galima istraukti....????
Diji

Re: Oro srauto matuokle (ATNAUJINTA su FOTO)

Post by Diji »

Virgis wrote:tai visgi kura tas variklio kodas uznestas,,,,?. Is VIN kodo ji galima istraukti....????
Rasyk savo VIN
IceMasTer

Re: Oro srauto matuokle (ATNAUJINTA su FOTO)

Post by IceMasTer »

nea nu rimtai.. jei nebuciau pats nustebes su tokiais pastebejimais tai nebuciau net rases...
User avatar
marksistas
Klubo remėjas
Posts: 714
Joined: 2009 03 15 , 21:19
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Kuro tipas: Dyzelinas
Spalva: Mėlyna
Location: Vilnius
Contact:

Re: Oro srauto matuokle (ATNAUJINTA su FOTO)

Post by marksistas »

Pagalba kaip istestuoti " onclick="window.open(this.href);return false;
ImageImageImage
2.0 TDDI Ghia
Ex. MkIII welcome to S-MAX world
biciulis132

Re: Oro srauto matuokle (ATNAUJINTA su FOTO)

Post by biciulis132 »

Aš nesuprantu kodėl jums tiek mažai valgo man mieste kai buvo -20 vaziuodavau tik kokius 4-5 km. ir stodavau valgidavo virs 10ltr. si savaitgali variau i Palanga dar sei bei ten susukau virs 700 km tai paskaiciavau kad rijo mazdaug 6,7 bet amzinai 120 laikiau o dabar mieste kai atsilo mazdaug 8-9.
dar turiu pastebejima kad statoilines salerkos rija daugiau
User avatar
marksistas
Klubo remėjas
Posts: 714
Joined: 2009 03 15 , 21:19
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Kuro tipas: Dyzelinas
Spalva: Mėlyna
Location: Vilnius
Contact:

Re: Oro srauto matuokle (ATNAUJINTA su FOTO)

Post by marksistas »

Na mano tikrai irgi valgo. Miesto rezimu (-20C ) ,kai vaziuoji kamsciu, valgo virs 10 L. ( 5 km / 30 min ir daugiau ) tai tikrai apetitas tada yra. o trasoje apie 6 l valge
ImageImageImage
2.0 TDDI Ghia
Ex. MkIII welcome to S-MAX world
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Oro srauto matuokle (ATNAUJINTA su FOTO)

Post by Gezatron »

logiska kad prie salcio daugiau valgis, nes leciau ysysla matoras iki darbines temperaturos ir t.t. o del vasaros, kad pasiekti minimalias sanauda, termostatas turi veikti idialiai
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
User avatar
marksistas
Klubo remėjas
Posts: 714
Joined: 2009 03 15 , 21:19
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Kuro tipas: Dyzelinas
Spalva: Mėlyna
Location: Vilnius
Contact:

Re: Oro srauto matuokle (ATNAUJINTA su FOTO)

Post by marksistas »

Va radau internete labai aiskiai pavaizduota kaip issivalyti MAF http://fordwiki.co.uk/index.php/MAF_%28 ... n_130_TDCI" onclick="window.open(this.href);return false; :yes1: Kaip suprantu valymui tinka ir spiritas
ImageImageImage
2.0 TDDI Ghia
Ex. MkIII welcome to S-MAX world
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests