Ilgai ir sunkiai uzsiveda mk1 TD

HooLiGaN

Re: Ilgai ir sunkiai uzsiveda mk1 TD

Post by HooLiGaN »

iki 34??? :? naujam motore 32 max. pas mane maza isvis 24-28. sako kad su 21 bar min reikiad uzsikurtu
Tomeshas

Re: Ilgai ir sunkiai uzsiveda mk1 TD

Post by Tomeshas »

tu paklausei, o aš atsakiau ką autodata teigia
kipsh

Re: Ilgai ir sunkiai uzsiveda mk1 TD

Post by kipsh »

Gerai, neduodu jums ramybės toliau :D Kuro pakeitimas į žieminį (STATOIL) nedavė jokios apčiuopiamos naudos. Šįryt kol užsikūriau 1 akumuliatorių nužudžiau, o kitą beveik :D Planuoju važiuoti į autoservisą, tik dabar nežinau, ar varyti pas motoristus, kad tikrintų pakaitinimo žvakes, variklio kompresiją ir t.t., ar geriau važiuoti kur atliktų kompiuterinę diagnostiką. Ir ką jie atlikę diagnostiką matytų? Matytų kad pvz pakaitinimo žvakės neveikia?
P.s. auto: 1999m. Ford mondeo, 1.8 TD (TD ar TDCI nežinau tiksliai kokios raidės, bet gal tais metais daug variklių neėjo, galiu pasakyti kad jis turi 66kW, o ant variklio užrašyta enduro).
Beje, kuomet variklis pašyla, kuriasi lengvai, tai problemų su kuro siurbliu neturėtų būti?
Dar toks pastebėjimas, kai užsikūriau, metė neaiškų dūmą su nesudegusios saliarkos kvapu.
kipsh

Re: Ilgai ir sunkiai uzsiveda mk1 TD

Post by kipsh »

O vat kalbant apie kitą troselį. tai jį patempus variklis labai pradeda purtytis ir nelabai gražų garsą leidžia. Taip turi būti?
HooLiGaN

Re: Ilgai ir sunkiai uzsiveda mk1 TD

Post by HooLiGaN »

kitas troselis cia automatinis padsosas, pas vienus veikia jisai, pas kitus nea. tipo kol salta biski apsukos didesnes turi but jej veikia
kipsh

Re: Ilgai ir sunkiai uzsiveda mk1 TD

Post by kipsh »

Vadinasi jis tikrinai neveikia, nes kol šalta apsukos kaip tik nori kristi ir mašina gęsta, jei gazo nepalaikai nuspaudęs.
HooLiGaN

Re: Ilgai ir sunkiai uzsiveda mk1 TD

Post by HooLiGaN »

iseina kad taip, pas mane tai kaip suprantu kad neveikia, kai salta uzkuriu, tai apsukos tokios pat kaip ir ant silto. pas kitus tai biski didesnes kol neisila. bet gal taip ir turi but, paprasciausiai automatiskai palaiko kad neuzgestu tik ir tiek :?
kipsh

Re: Ilgai ir sunkiai uzsiveda mk1 TD

Post by kipsh »

Bet tuomet išeina, kad padsosas nelabai gali turėti įtakos užvedimui? Ar klystu? Žiūriu pas tave Hooligan toks pat variklis ir spėju kuriesi be problemų? Pas mane dar kuro suvalgo apie 10 litrų. Gali tai reikšti, kad problemos su purkštukais?
Ghostaki

Re: Ilgai ir sunkiai uzsiveda mk1 TD

Post by Ghostaki »

O tai cia gali buti kad ir gryztama kur praleidzia ,pas mane kaip turejau dyzely tai gryzstamos slangutes nelaike ;) ps cia del kuro sanaudu :|
Last edited by Ghostaki on 2010 01 03 , 14:09, edited 1 time in total.
HooLiGaN

Re: Ilgai ir sunkiai uzsiveda mk1 TD

Post by HooLiGaN »

pas mane dbr kaip diagnostika dare, nes grybavo visokiais budais, tai vienas purkstukas buvo uzsilenkes, dar tarpineles atidirbo, dar visokiu smulkmenu. tai siurblis uzgribavo, perrinkines man ji dbr. o tai del vieno purkstuko ir zemokos kompresijos salta nenoriai kuresi starteriu, is buxiro idealiai, nuo kalniuko 5metru su 3 begiu liosiai uztekdavo. vasara gerai kuresi, bet kai isildavo gerai, tai ant laisvu gesdavo, tai cuju del to purkstuko ir buvo taip, nes neveike 4as cilindras gaunas momentais, 3 kiti gelbedavo ji kai daugiau apsuku.
del kuro tai pas mane priklausomai nuo vaziavimo rezimo, stiliaus ir kitu faktoriu priklauso 7-10 siaip ima. jej tuscia masina, vienas vaziuoju ramiai, tai po miesta apie 7. jej pilna masina, neduot turbinaj tinginiaut, tai visus 8-9, kartais iki 10 daidavo net gi
kipsh

Re: Ilgai ir sunkiai uzsiveda mk1 TD

Post by kipsh »

Kiek atsiėjo kompiuterinė diagnostika? Ir kiek už purkštuko keitimą mokėjei?
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: Ilgai ir sunkiai uzsiveda mk1 TD

Post by Valdelis »

Na ir kokios isvados to endure kad nesikuria nes pas krikstateva tas pats nesikuria rytais nors dumo jokio nemeta... Bandysim zvakes visas naujas det gal pades kas :)
HooLiGaN

Re: Ilgai ir sunkiai uzsiveda mk1 TD

Post by HooLiGaN »

kipsh wrote:Kiek atsiėjo kompiuterinė diagnostika? Ir kiek už purkštuko keitimą mokėjei?
kompo diagnostika ant dizelio, ipac tokiu metu nieko nerodo, siaip ant stendo tikrino purkstukus, motoristas man apziurinejo viska, keite, dare. purkstuku patikrinimas 20lt, perrinkimas ir keitimas purkstuko 30lt. pats purkstuko antgalis ar kaip ten vadinas apie 40LT. servise aisku viskas brangiau gautusi. dbr siurbli perrinkt reikia
kipsh

Re: Ilgai ir sunkiai uzsiveda mk1 TD

Post by kipsh »

Dreliukas wrote:Kalbant apie ta automatini patsosa. Jeigu yra tikrai salta -7pvz jum uzkurus apsukos kris ar net uzges del greiciu dezes tepalo sustingimo. O ar jis veikia ar ne tikrai netaip tikrinasi kad aukstesnes apsukos nei silto. nelb smarkia itu tai pajusi. esme tame, kad kai saltas motoras ta sklende, kuria reguliuoja trosas turi but itemta maksimaliai iki ribotuvo, kai pasyla - atsilaisvint.
Kad gesti dėl greičių dėžės tepalo sustingimo negali, nes visad kurdamas sankabą išminu. Ryt ar poryt varysiu pas motoristą, tai pasakysiu kuo viskas baigės, ką rado ir ko nerado.
Misla

Re: Ilgai ir sunkiai uzsiveda mk1 TD

Post by Misla »

As ir i deze per tirsto prisipyles, tai prie -10 kai uzkuriu be gazo laisvai uzgesina varikli jei sankaba atleidziu gerai nepergazaves :)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests