MK2/MK1 Vibracija (issami tema)

User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Vibracija

Post by Gezatron »

nu freshi... pasikeistum granatas - pageretu :) ju nepatikrinsi jokiu fiziniu budu. tik pakeisdamas. o del tikrinimo tai greitejant vibruoja. persimesi ratus, bus tas pats, isvada, vidines granatos :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: Vibracija

Post by Valdelis »

Aleksandr wrote:Taisikle-kaip pradeda vibrot an 80-90km,tai iskart ziurek antgalius.
Arba dar didesne taisykle tai nuvaziuok ratus persibalansuot nes gal pageres meistriokas balansavo ;DDD
wixxwa

Re: MK2/MK1 Vibracija (issami tema)

Post by wixxwa »

Nauji po 500lt be nuolaidu.. :D pats ieskau devetu, ta pati beda..
Draugeliz

Re: MK2/MK1 Vibracija (issami tema)

Post by Draugeliz »

ce po 500 lt ti jau orginalus ziuri? ar aleksoto turgui tokios kainos?
wixxwa

Re: MK2/MK1 Vibracija (issami tema)

Post by wixxwa »

Ziurejau normalius, ta prasme ne no name ir su garantija.. :) aisku imanoma pigiau rast..
serennoo

Re: MK2/MK1 Vibracija (issami tema)

Post by serennoo »

sweiki pas mane irgi islindo ta vibracija tik man nuo 80 km/h kaip prasideda ir kuo greiciau tuo stipriau nesvarbu ar laisva ismeti ar su pavara vibracija yra... dingsta kai nespaudi daugiau 70 km/h vaziuokle tikrinausi uzvakar viskas gerai..ar galetu tokia nesamone but del stabziu disku kad jie kreivi ?padangas balansavau du kartus. uze desinys ratas ir y posuki reguodavo kai sukdavau letai y kaire pakeiciau guoli gal kiek mazesnis tas uzimas bet vistiek jis yra...gal kas galetu nukreipt y kokia teisinga puse tik ne y tokia kad puse masinos reiketu pakeist.. :)
virgis

Re: MK2/MK1 Vibracija (issami tema)

Post by virgis »

serennoo wrote:sweiki pas mane irgi islindo ta vibracija tik man nuo 80 km/h kaip prasideda ir kuo greiciau tuo stipriau nesvarbu ar laisva ismeti ar su pavara vibracija yra... dingsta kai nespaudi daugiau 70 km/h vaziuokle tikrinausi uzvakar viskas gerai..ar galetu tokia nesamone but del stabziu disku kad jie kreivi ?padangas balansavau du kartus. uze desinys ratas ir y posuki reguodavo kai sukdavau letai y kaire pakeiciau guoli gal kiek mazesnis tas uzimas bet vistiek jis yra...gal kas galetu nukreipt y kokia teisinga puse tik ne y tokia kad puse masinos reiketu pakeist.. :)

Man traska kai pradedi vaziuoti ypac kai vairas sussuktas. Pasako....klakt......kai tiesiai. Akivaizdu, kad granata. Tikiuosi, kad isorine(santykinai pigus daiktas). Vidines geriau laiko....svarbu kad tepalo ten butu.

Pasiekus 80 ...uzia. Uzti siaip jau turetu guolis. Ypac darant posuki. Darant kairy posuki-uzia desinis guolis.
Tai va pasirodys man, kad ir granata+guolis.
Pradziai pasikeisiu granata. Guoli pries pora metu esu keites.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests