MK3 Pavaru dezes keitimas

Post Reply
vercace10

MK3 Pavaru dezes keitimas

Post by vercace10 »

nuejo automatine pavaru deze, noriu det mechanine, pas mane 2005m tdci 85kw, gal zinot nuo kokiu metu tinka mechanine deze? kad poto nebutu taip kad nusiperku kita ir netinka skyles nes bus per sena deze ar per nauja.
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: MK3 Pavaru dezes keitimas

Post by Gezatron »

ojetau is automato mechanika.. tai man rodos ir kompas keist reiks ir daug visko gi... kazi ar apsimoka... be masinos puse isrink reikes..
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
vercace10

Re: MK3 Pavaru dezes keitimas

Post by vercace10 »

sakai gali tekt net kompa keist? nes taisymas automato man apie 2000lt atsistotu, o visa mechanine deze su wiskuo uz 1000lt nuperku, tik wa ydomy del to kompo kaip yra, uztat ir domiuosi, ar nebus problemu.
Gezatron wrote:ojetau is automato mechanika.. tai man rodos ir kompas keist reiks ir daug visko gi... kazi ar apsimoka... be masinos puse isrink reikes..
vercace10

Re: MK3 Pavaru dezes keitimas

Post by vercace10 »

but ydomu pasneket kas buwo su tokiu dalyku susidure, seip radau mechanine deze nuo tu paciu metu mesanos, identiska manajai, bet wistiek noriu zinoti wiska kas buna negerai, kokios broblemos iskilti gali
wixxwa

Re: MK3 Pavaru dezes keitimas

Post by wixxwa »

Paziurek kiek i automatine deze laidu ateina ir kiek i mechanine.. tada ir spresk.. pas mane buvo mk1 automatas, bet jau su pilna elektronika.. tad galimybiu pakeist deze praktiskai nebuvo..
Diji

Re: MK3 Pavaru dezes keitimas

Post by Diji »

Galim daug ka parasyti cia, bet jeigu kas nors neveiks, kas bus kaltas?...

Kompas 100% skiriasi, lengvai neuzkursi masinos, reikes burti... Tesiant minti toliau, buna kompai (pvz Scorpio 2.9 24v BOB) kuri NEIMANOMA tvarkingai paleisti su mechanine greicio deze...


Mano patarimas - tvarkyk automata... Sumoje gali gautis pigiau :)
vercace10

Re: MK3 Pavaru dezes keitimas

Post by vercace10 »

buwau nuwares masina padaryt diagnostika, pasake kad kompas su deze nebendrauja pas mane, tai kaip supratau galima det mechanine deze
User avatar
marksistas
Klubo remėjas
Posts: 714
Joined: 2009 03 15 , 21:19
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Kuro tipas: Dyzelinas
Spalva: Mėlyna
Location: Vilnius
Contact:

Re: MK3 Pavaru dezes keitimas

Post by marksistas »

As nzn kur tu cia sutaupysi, sitos dezes remontas 2000 lt. Sutvarko ir pamirsti. Desi mechanine kainuos laiko nervu ir dar nzn ar gerai padarys. visgi masina jau ne Golf II kur trys traukes ir penki varztai. Nors pati deze kainuos tik 1000 lt bet darbas gali pasiekti panasiai kai netiks viens netiks kitas dalykas. Tekinimai perdarinejimai. Kad tik nevirsytu ir dar daugiau.

Mano nuomone kodel as nekeisciau dezes tavo atveju:

1. Borto kompe padaryta visai kitokia logika. Skiriasi programavimas.
2. Nusipirski deze ir nzn kiekji tau laikys.
3. Nervai laikas ir neaiskumas ar viskas bus ok.
4 SKUPAS MOKA DU KARTUS. Ne is pirsto lauzta sita patarle
ImageImageImage
2.0 TDDI Ghia
Ex. MkIII welcome to S-MAX world
vercace10

Re: MK3 Pavaru dezes keitimas

Post by vercace10 »

nu tiesos tikrau daug cia yra, dabar didziausias galvos skausmas man.
Retro

Re: MK3 Pavaru dezes keitimas

Post by Retro »

Teisingai sako marksistas, ka zinai kiek laikys ta nupirkta deze, o dar visi perdarymai ir rizika, kad neveiks kaip priklauso, o jei gerai sutvarkys automata tai busi ramus, kad vaziuosi ir uzmirsi sita problema. Be to, skaityk 4 punkta kur marksistas parase :)
Tomeshas

Re: MK3 Pavaru dezes keitimas

Post by Tomeshas »

Diji wrote:
buna kompai (pvz Scorpio 2.9 24v BOB) kuri NEIMANOMA tvarkingai paleisti su mechanine greicio deze...
Įmanoma, tačiau viskas remiasi į pinigų ir laiko sąnaudas ;)
Diji

Re: MK3 Pavaru dezes keitimas

Post by Diji »

Tomeshas wrote:
Diji wrote:
buna kompai (pvz Scorpio 2.9 24v BOB) kuri NEIMANOMA tvarkingai paleisti su mechanine greicio deze...
Įmanoma, tačiau viskas remiasi į pinigų ir laiko sąnaudas ;)
BOB'o kompas (EEC-V) ir mechanika nedraugauja.... Neradau ne vieno tvarkingo projekto, kad nemestu kompas klaidu ir nedirbtu "avariniam" rezime...

P.S. sorry uz OT, istrinsiu veliau
Tomeshas

Re: MK3 Pavaru dezes keitimas

Post by Tomeshas »

Tvarkingo neradai, nes lendant giliau į variklį nebeapsimoka palikti seną kompą. jo programa gan prasta. o dėti vien mechaną ir tuo pabaigti projektus mažai naudos.
jei pasižiūrėtum į dėžės sandarą, tai pamatytum, kad užtenka pakabinti kelias varžas vietoj vožtuvėlių ir sugeneruoti dėžėje esančio daviklio signalą pvz nuo greičio signalo.
be to, dėžės klaidos neįtakoja variklio servisinio režimo. žinau iš praktikos, nes buvau nupirkęs BOB su dėžės defektu.
žinoma tai tik teorinė dalis paremta elektriko žiniomis ir diskusijom su kolegomis. praktikoj to nebandžiau, nes netraukia manęs mechanas kasdieniam važinėjimui. o sportui netobulintas BOB nelabai tinka
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests