degimas

KAUNAS

Re: degimas

Post by KAUNAS »

Prie ko cia purkstukai jei butu purkstukai tai sunkiai uzkurtum ir pan greiciausiai kazkas kitas kai rasi beda butinai parasyk nes ir pas mane panasus stebuklai. Mesiu lauk katalizatoriu o jei nepades reguliuosiu siurbli degima daugiau nieko nebelieka.
KAUNAS

Re: degimas

Post by KAUNAS »

Taiva tas ir nervina pasakai LUCAS tai atrodo kad ten kazkoks stebuklas :doh: iskart bega :shock:
O pas mane ta pati beda vis dar nesigirdi turbinos beveik ir trauka pagerejo pakeitus ir sutvarkius kita turba uzglusinus EGR isplovus interkuleri ir pan bet ne taip kaip turetu ir turetu girdetis ir jaustis normaliai kai pradeda pust turba.
Jeigu rasiu kas kaltas tai pranesiu kolkas like du variantai greiciausiu metu pjausiu katalizatoriu.
Parasysiu padejo ar ne.
O jei ne tai teks burt degima siurbli reguliuot nes daugiau nieko nelieka.
KAUNAS

Re: degimas

Post by KAUNAS »

Taip turbinos svilpimo turi BEVEIK nesigirdeti pas mane vos vos girdisi pas tdi kiek turejau 4 masinas touran golf ir dvi audines a4 tai girdedavosi pas visas bet ir trauka nesveika kai spaudi gaza o sita monde tai buka visai palyginus.
Ir nesijaucia kad pradetu geriau traukt kai turbina isijungia neva tai.
Kuro ryja apie 5.5 L / 100km.
Seip cia zmonai ta monde ji su ja laksto bet kartais as paimu tai i kalna nelinksma vaziuot visai :(
Buvau pas meistra kur turbina tvarke tai sake jo tevukas tokia turi ir lygiai tas pats idejo visiskai nauja turbina is parduotuves netrauke tada dizridoj siurbli perrinko sureguliavo degima viska tai trauke labai gerai pora savaiciu o paskui vel tas pats pinigai i bala taigi patare ispjaut katulika del visa ko ir nebesukt galvos ir jokiu budu siurblio nenuiminet ir nejudint nes tik pinigai i bala ir bus jau burtas paskui isvis galu nerasi.
Tai tiek taigi garantuoju kad ir pas tave bus siurblys kaltas 90 %
slimax

Re: degimas

Post by slimax »

Pas mani idomei oro svapsejimas 3 pavara tarp 40 ir 50 . Toks idomus oro siurbimas kokius kelisyk siurpt siurpt garsiai ir sniokstimas . kai siurpsi tai ir masina jaucias kad trukcioja o kai sniokstimas prasideda tai trauka :yes1: taspats ir 4 pavara tarp 60 ir70 :?
KAUNAS

Re: degimas

Post by KAUNAS »

Kas cia keisto tiek ir turi ryt kelis kart skaiciavau gal jus skaiciuojat neteisingai ar ka nzn bet ir pas pazistama senesne panasiai valgo iki 6 L. As skaiciuoju nuo lemputes uzsidegimo iki uzsidegimo visada. O temperatura labai greit pakyla pas mane kelis km nuvaziuoji ir jau darbine visalaik gal pas tave termostatas gryba pjauna ir ant salto variklio vazineji.
Arba kaip sakei 5km nuvaziuoji gesini poto vel 5 ir t.t tai gal bet ir tai kazkas netaip nes as ir jei maluosi taip po miesta stoji gesini vel varai tai 6L nu niekaip daugiau neina.
Ir TDI visos kiek turejau iki 6 tik Touuran'as 6.5 - 7 L valgo.
Sanaudos 5.5 vaziuojant misriai biski greitkeliu iki 20 km o 80 km mieste bet daugiausia mieste. :svilpia: 8-)
Fresher
Klubo valdyba
Posts: 1799
Joined: 2007 05 17 , 15:04
Vardas/Pavardė:: Dovydas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 1998
Variklis: 1,8 l Endura-D TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2006
Location: Palanga
Contact:

Re: degimas

Post by Fresher »

as nesuprantu ir man kas su tom sanaudom.. db i 6 laisvai telpu...kazkas su degimu gal..
Pagrindinė: Mondeo MK2, sidabrinis metalic hechbekas, 1998m. Ghia.
Šeimoje: Opel Vectra 2008m. Elegance, sidabrinis perlamutras,benzinas
Ford Focus, 2001, mėlynas perlamutras, Ghia.
Ex: Mondeo 1996m, V6 Duratec, 125 kW, 2,5 DOHC.

Ford is life the rest is just details.
Image
ELEKTRONINIS PREKIŲ KATALOGAS!!
Image
Rytas Lietuva Mūsų širdyse Visada kartu Visadaaa drauge Nugalėsim mes Busime pirmi Jums ištikimi Nenugaaalimi
slimax

Re: degimas

Post by slimax »

:? Nesuprantu.... kaip pas jus taip nedaug valgo. maniskis universalas MK II 10 - 12 ir taip jau stengentis graziai vaziuot :shock: pastebejau kad tas elektrinis patsosas pas mane jai nors biski paspaudi gaza ir ji uztrauke pilnu hodu ir neatleidzia . ar tai normalu? :atia:
Fresher
Klubo valdyba
Posts: 1799
Joined: 2007 05 17 , 15:04
Vardas/Pavardė:: Dovydas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 1998
Variklis: 1,8 l Endura-D TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2006
Location: Palanga
Contact:

Re: degimas

Post by Fresher »

12 dyzelio :O cia jau kosmosas pas tave..as sakau kam man per mazhai kazkaip pas mane, bet pas tave taai ryskiai nesamone... 2.5 dujinis pas mane panasei :D
Pagrindinė: Mondeo MK2, sidabrinis metalic hechbekas, 1998m. Ghia.
Šeimoje: Opel Vectra 2008m. Elegance, sidabrinis perlamutras,benzinas
Ford Focus, 2001, mėlynas perlamutras, Ghia.
Ex: Mondeo 1996m, V6 Duratec, 125 kW, 2,5 DOHC.

Ford is life the rest is just details.
Image
ELEKTRONINIS PREKIŲ KATALOGAS!!
Image
Rytas Lietuva Mūsų širdyse Visada kartu Visadaaa drauge Nugalėsim mes Busime pirmi Jums ištikimi Nenugaaalimi
slimax

Re: degimas

Post by slimax »

Skimas969 wrote:Gali buti ir taip. Todel as ji ir mankstinau :) . Bet mintis tavo gera. Galima uzglusinti vamzdeli is ismetimo kolektoriaus i EGR voztuva, ten atsisuka du varzteliai ir ideti kokia skardele ir uzsukti atgal (man tarodo 5 centai tiks tam reikalui :D Tada bus garantija kad ismetimas niekur neis. O turbina jei uzesio nesigirdi gal mirusi siaip ji pastoviai sukasi tik nuo 2000 apsuku daug smarkiau suktis pradeda tai ir svilpesys atsiranda. Siaip kai sutvarkiau turbinos ir interkuliario sujungima - svilpesys pranyko, (ten tarpines isdilusios buvo) trauka padidejo.
As numoviau ta erg slangute ir bandziau pusti , tai toki reikalai kai puti klaktelna neputi vel jis pakyla o jai bandai traikti ora tai ten nieks ne krust.... tai taip iseina kad ten ne vakumu pakelia o kaskaiptai su sukelto kaskur slegio ji nuspaudzia? :?
slimax

Re: degimas

Post by slimax »

Skimas969 wrote:Jei klakteli tai veikia - nevaiksciotu nebutu klaktelejimo. As pacio to voztuvo nesu ardes nezinau kaip jis veikia, bet ji valdo vakumas. O kad jis kai nepucia turbina ir tu puti jis klakteli tai ko gero taip ir turi buti, nes ta voztuva veikia trys jegos - ismetimo dujos, turbina ir vakumas ir kaip ir kada kas suveikia nesiaiskinu - faktas tas kad su atjungtu EGR man trauka atsirado (dabar isvis uzkisau ismetimo duju padavima i EGR voztuva - kad buciau uztikrintas).
As ir 5 centu stebukla po vamzduku padejau :taip1:
Tomeshas

Re: degimas

Post by Tomeshas »

darka wrote:hebra gal kas zinot gera meistreli kuris padarytu degnostika mondei dyzeliui , butu geriau kad is kauno butu. :melstis1:
Tarkis su Algiu, jis kiek girdėjau remontais kartais užsiima, o ir iki jo ne taip jau toli. Tam dyzeliui nustatyti gedimą jokia diagnostika nepadeda, tik visiškas variklio pažinimas.
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: degimas

Post by Algis »

Nu ku reguliuosim siurbli.Cia yra MK-2 kuro siurblys kaip pastebejot paruostas darbui be elektronikos bet reguliavimas tas pats.Pries reguliuojant pakaitinam varikli iki darbines temperaturos ir atleidziamas padsoso troselis.Nr 1 yra laisvu apsisukimu stabilizavimo varztas,nr 2 laisvu apsisukimu reguliavimo varztas.Su 11 rakteliu atleidziam stabilizavimo varzto kontre(kur pasijunge gazo troselis) ir sis varztas atleidzemas jeigu krenta apsukos s 8 rakteliu atleidzeme varzto nr 2 kontre ir sureguliuojame apsukas 850 1/min poto stabilizavimo varztas verziamas tol kol padavus gazo apsukos nukrenta svelniai ir tolygiai.Jeigu sitas nepades lysim giliau.
http://img696.imageshack.us/img696/5863/picture075o.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
slimax

Re: degimas

Post by slimax »

A kokius cia kontaktus sutepinejai pasidalyk info su visais :?
slimax

Re: degimas

Post by slimax »

Laukem foto :ploti:
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest