kuro sanaudos

User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: kuro sanaudos

Post by Algis »

5.1l gaunasi simtui km. normaliai ant tokio greicio.
User avatar
Eddy
Dalyvis
Posts: 410
Joined: 2007 07 07 , 10:06
Vardas/Pavardė:: edis
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Gamybos metai: 2002
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Žalia
Vairuoja nuo: 2005
Location: Šilalė
Contact:

Re: kuro sanaudos

Post by Eddy »

man 2,5 valgo kiek jum tas 1,8 :D
aisku i tuos paskutinius as nesilyginu kolkas, tilpciau jei vaziuociau 75 km/h., penkta saiba, lygiu keliu ir vien trasa :D
Mano esamos:
Mano... Volvo XC70 2005, d5, sriubmaliene.
PEUGEOT 407 2007m., 2,0 HDI 100kw., Sriubmaisys tankas.
Zmonos:
PEUGEOT 206 2001m., 1,4i 55kw...
Modis

Re: kuro sanaudos

Post by Modis »

Eddy wrote:man 2,5 valgo kiek jum tas 1,8 :D
aisku i tuos paskutinius as nesilyginu kolkas, tilpciau jei vaziuociau 75 km/h., penkta saiba, lygiu keliu ir vien trasa :D
Jo jo valgytu kaip 1.8 jei visada i pakalne vaziuotum ir dar koja pasispirtum :D
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: kuro sanaudos

Post by Algis »

Modis wrote:
Eddy wrote:man 2,5 valgo kiek jum tas 1,8 :D
aisku i tuos paskutinius as nesilyginu kolkas, tilpciau jei vaziuociau 75 km/h., penkta saiba, lygiu keliu ir vien trasa :D
Jo jo valgytu kaip 1.8 jei visada i pakalne vaziuotum ir dar koja pasispirtum :D
:D
User avatar
Eddy
Dalyvis
Posts: 410
Joined: 2007 07 07 , 10:06
Vardas/Pavardė:: edis
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Gamybos metai: 2002
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Žalia
Vairuoja nuo: 2005
Location: Šilalė
Contact:

Re: kuro sanaudos

Post by Eddy »

Algis. wrote:
Modis wrote:
Eddy wrote:man 2,5 valgo kiek jum tas 1,8 :D
aisku i tuos paskutinius as nesilyginu kolkas, tilpciau jei vaziuociau 75 km/h., penkta saiba, lygiu keliu ir vien trasa :D
Jo jo valgytu kaip 1.8 jei visada i pakalne vaziuotum ir dar koja pasispirtum :D
:D
ta ir sakau, kad 5 litrai tik lygiam keli palei veja , pastoviu greiciu ir max 80km/h :D
o cia jum is tu 1,8 spyga taukuota, nei traukos, nei ekonomijos . nekalbu apie visus., tvarkingi fordai 1,8 td ir valgo padoriai ir vaziuoja normaliai, esu bandes :yes1:
jei manasis butu toks silpnas ir rytu tiek, tai palei tokias kuro sanaudas imciau galingesni dyzeli., ir vaziuociau kaip noriu .. turiu du rezimus. 1.vaziuoju dabar kaip benzas- ryja kaip benzas bet ir traukia kaip zveris., 2. noriu vaziuoju ekonomiskai , kuro sanaudos svyruoja nuo 6,5 iki 7,6 ltr 100km uzmiesciais kai variklis puse kelio buna neuzkaites. bet su tokiu varikliu normaliai vaziuot nelabai gaunas :D ..
o siaip fordai prancuzus turetu lenkti kuro sanaudu ekonomiskumu. prancuzai nepasizymejo variklio ekonimiskumais.. taigi ziurekit ir tvarkykit. tokiem 1,8 normalios sanaudos mieste max 7,5- 8 ltr.
Mano esamos:
Mano... Volvo XC70 2005, d5, sriubmaliene.
PEUGEOT 407 2007m., 2,0 HDI 100kw., Sriubmaisys tankas.
Zmonos:
PEUGEOT 206 2001m., 1,4i 55kw...
Modis

Re: kuro sanaudos

Post by Modis »

I 5 ltr/100km nesutelpi niekaip ka ir ka besakytum. Tik ne su 2.5 ir dar 96m trandalietu :D Man neperseniausiai vienas bahurelis bande irodyt kad jo 2002 bimbelis 2.5 benzas valgo kaip mano 1.8 benzas monde. Nors paaiskejo kad tiesiog zmogui demesio pritruko... . :D bet kokiu atveju su 1.8 vaziuosi ekonomiskiau nei su 2.5 o cia ir esme - ekonomiskiau, ne visiems ta tiaga esminis dalykas...
User avatar
Eddy
Dalyvis
Posts: 410
Joined: 2007 07 07 , 10:06
Vardas/Pavardė:: edis
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Gamybos metai: 2002
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Žalia
Vairuoja nuo: 2005
Location: Šilalė
Contact:

Re: kuro sanaudos

Post by Eddy »

Modis wrote:I 5 ltr/100km nesutelpi niekaip ka ir ka besakytum. Tik ne su 2.5 ir dar 96m trandalietu :D Man neperseniausiai vienas bahurelis bande irodyt kad jo 2002 bimbelis 2.5 benzas valgo kaip mano 1.8 benzas monde. Nors paaiskejo kad tiesiog zmogui demesio pritruko... . :D bet kokiu atveju su 1.8 vaziuosi ekonomiskiau nei su 2.5 o cia ir esme - ekonomiskiau, ne visiems ta tiaga esminis dalykas...
Paprastom salygom netelpu be sansu., minimum kiek isipausau i 6 . realiai mataves neesu., bet esant palankiom salygom, pastoviu greiciu, autopilotu i kauna BK islauzes yra ir 4,7 :D cia borto kompo rodmenys, neesu mataves. tokiam varikliui , kuro sanaudu neskaiciuoju, ir nesistengiu kad jos butu mazos.. cia jau turbut kaip is impotento padaryt vyra . Pirkdamas zinojau ka perku., norejau benzino ., gasdino benzino kainos, kadangi seimoj jau buvo benzas vienas., o duju det nenorejau., paemiau dyzeli didesne kubatura., vaziuoja geriau uz dauguma dvilitriu benzu tokiu metu, ir kuro sanaudos ekonomiskesnes nei benzino, nereikia nei lygint :D
Mano esamos:
Mano... Volvo XC70 2005, d5, sriubmaliene.
PEUGEOT 407 2007m., 2,0 HDI 100kw., Sriubmaisys tankas.
Zmonos:
PEUGEOT 206 2001m., 1,4i 55kw...
Modis

Re: kuro sanaudos

Post by Modis »

Zodziu mazdaug gaunas kad benzai impotentai o dyzeliai tikri vyrai perkeltine prasme :D :yes1: o tas ekonomiskumas tai net nezinau, dyzelio ir benzo kainos skrikiasi keliasdesimt centu, mano kibirelis trasoj i 6 ltr ramiai telpa, mieste taip buna ir 10 pavalgo... kazkaip lyginant su dyzeliu nelabai ir skirias tas "ekonomiskumas" o pliusu ir minusu turi abu variantai... :D
User avatar
Eddy
Dalyvis
Posts: 410
Joined: 2007 07 07 , 10:06
Vardas/Pavardė:: edis
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Gamybos metai: 2002
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Žalia
Vairuoja nuo: 2005
Location: Šilalė
Contact:

Re: kuro sanaudos

Post by Eddy »

taip nera, kad dyzelis yra "tvirtas vyras", to omeny neturejau, kaip sakai abu turi savu niuansu. patikimumo atzvilgiu as ir pats sakau, kad benzai patikimesni. kazkapa prisimenu., turejau astra 1,7D kiek su ja prasikankinau, daugiau ji stovejo ant kaladziu nei vaziavo., tai po jos nusipirkau pirmaja monde 1,8 benza., sakiau daugiau gyvenime jokiu dyzeliu.. bet yra kaip yra, taupumo sumetimais teko isigyt 406 1,9TD., o po to dabartini...
dyzelis su turbina turi aukstesni sukimo momenta Nm, su juo smagiau spaust, benzui nori ka staigiai aplenkt kai reikia greit padidint greiti, reikia must i zemesne pavara ir smaugt . aisku ne visi dyzeliai vienodi., bet del savojo nesiskundziu dedu per sonus ir vaziuodamas 80km/h - 5 saiba kai staigiai reik ka aplentk.

p.s.. kogero, jei dyzelio negauciau pigiau, kogero vazineciau benzu. bet, kad pats vazineju i rusyna, tai parsivezu ant saves saliarkos ir benzo .. i ta ekonomiskuma kaip sakiau nelabai ir ziuriu, kai man saliara 2 lt kainuoja. P.S.. benzas paskutiniu metu 95 ten 2,10 berods kazkas panasaus :D
kas keisciausia su rusiniu kuru lukoilo is degalines nuvaziuoju kiek daugiau, nei uzsipyles lietuvisko lukoil kuro :shock:
Mano esamos:
Mano... Volvo XC70 2005, d5, sriubmaliene.
PEUGEOT 407 2007m., 2,0 HDI 100kw., Sriubmaisys tankas.
Zmonos:
PEUGEOT 206 2001m., 1,4i 55kw...
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: kuro sanaudos

Post by Algis »

Edyy nekaisiok cia tu savo pizonu visur.Siuo atveju kalba eina apie 1.8td kuro sanaudas ar teko vazineti su tokiu varikliuku,manau ne,taip kad negali siuo klausimu nieko pasakyti.
Modis

Re: kuro sanaudos

Post by Modis »

Eddy wrote:taip nera, kad dyzelis yra "tvirtas vyras", to omeny neturejau, kaip sakai abu turi savu niuansu. patikimumo atzvilgiu as ir pats sakau, kad benzai patikimesni. kazkapa prisimenu., turejau astra 1,7D kiek su ja prasikankinau, daugiau ji stovejo ant kaladziu nei vaziavo., tai po jos nusipirkau pirmaja monde 1,8 benza., sakiau daugiau gyvenime jokiu dyzeliu.. bet yra kaip yra, taupumo sumetimais teko isigyt 406 1,9TD., o po to dabartini...
dyzelis su turbina turi aukstesni sukimo momenta Nm, su juo smagiau spaust, benzui nori ka staigiai aplenkt kai reikia greit padidint greiti, reikia must i zemesne pavara ir smaugt . aisku ne visi dyzeliai vienodi., bet del savojo nesiskundziu dedu per sonus ir vaziuodamas 80km/h - 5 saiba kai staigiai reik ka aplentk.

p.s.. kogero, jei dyzelio negauciau pigiau, kogero vazineciau benzu. bet, kad pats vazineju i rusyna, tai parsivezu ant saves saliarkos ir benzo .. i ta ekonomiskuma kaip sakiau nelabai ir ziuriu, kai man saliara 2 lt kainuoja. P.S.. benzas paskutiniu metu 95 ten 2,10 berods kazkas panasaus :D
kas keisciausia su rusiniu kuru lukoilo is degalines nuvaziuoju kiek daugiau, nei uzsipyles lietuvisko lukoil kuro :shock:
Nekreipk demesio i mano tauzalus :D Nesusilaikiau, visada idomu pasigincyt :D Buciau emes dyzeli taciau likau prie benzo tiesiog nes man taip labiau apsimoka... .
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: kuro sanaudos

Post by Gezatron »

na kas manisky liecia, mk2 TD, tai danijon buvo vaziuota, suskaiciuota litras litran, gavosi 5ltr/100km.. vazineju ir dziaugiuosi, paminkau tapke tai visas ir 6-7 sueda... apskaiciuoju labai paprastai,, uzsipilu ir vaziuoju kol baigesi- geraiusias budas mk2 nustatyti kuro suvartojima, nes sistema labai priimtina ir nebijo oro ir pasibaigusio kuro, tada vel ysipili, su pompike uzmompuoji ir vaziuoji tolaiu :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Lukis

Re: kuro sanaudos

Post by Lukis »

as skaiciauvau kazkada vaziuodamas i pajuri.. :) uzsipyliau pilna baka, suvazinejau ir vel pilna.. :) apie 6.5litro galvosi :|
User avatar
sidabras
Moderatorius
Posts: 502
Joined: 2011 05 03 , 13:54
Vardas/Pavardė:: Žygimantas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 2000
Variklis: 2,0 l Zetec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Sidabrinė
Location: Šiauliai
Contact:

Re: kuro sanaudos

Post by sidabras »

maniske mk2 ekonomiskumu nebent uzmiesty kaip ir daugumai gali pasizymet su 6l ir keliom kapeikom. Mieste ape 7.5l bet seip manau, kad oram salant sanaudos dar padides...
User avatar
Eddy
Dalyvis
Posts: 410
Joined: 2007 07 07 , 10:06
Vardas/Pavardė:: edis
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Gamybos metai: 2002
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Žalia
Vairuoja nuo: 2005
Location: Šilalė
Contact:

Re: kuro sanaudos

Post by Eddy »

Algis. wrote:Edyy nekaisiok cia tu savo pizonu visur.Siuo atveju kalba eina apie 1.8td kuro sanaudas ar teko vazineti su tokiu varikliuku,manau ne,taip kad negali siuo klausimu nieko pasakyti.
pizonas, pizonas kas ten is tu mondeo kibiras ant medvarsciu :D
Mano esamos:
Mano... Volvo XC70 2005, d5, sriubmaliene.
PEUGEOT 407 2007m., 2,0 HDI 100kw., Sriubmaisys tankas.
Zmonos:
PEUGEOT 206 2001m., 1,4i 55kw...
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest