nera traukos 1.8 dyzeliui

User avatar
sidabras
Moderatorius
Posts: 502
Joined: 2011 05 03 , 13:54
Vardas/Pavardė:: Žygimantas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 2000
Variklis: 2,0 l Zetec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Sidabrinė
Location: Šiauliai
Contact:

Re: nera traukos 1.8 dyzeliui

Post by sidabras »

kura uzvakar pyliau lietuviska ir seip visad lietuviskas, seip varikliui jokiu priekaistu dirba labai graziai be jokiu pasaliniu garsu bet gazas visai be jokio jautrumo kai spaudziu po laiko jam daeina kad apsukos pakiltu, gal gazo padeties davikli reiktu tikrint?
Pauliusz

Re: nera traukos 1.8 dyzeliui

Post by Pauliusz »

o man problema yra kad nuo 4k nebera absoliuciai traukos, sakydamas absoliuciai turiu omenyje kad nei biski tik apsukos kyla daugiau nieko
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: nera traukos 1.8 dyzeliui

Post by Raime »

Pauliusz wrote:o man problema yra kad nuo 4k nebera absoliuciai traukos, sakydamas absoliuciai turiu omenyje kad nei biski tik apsukos kyla daugiau nieko
na jei apsukos kyla o greitis ne tai sakyciau i sankabos problemas panasu,man vaziuojant kokiu 90 km/h greiciu ir staigiai paspaudus gaza taip pat apsukos kyla o masina negreiteja,as jau laukiu algos ir varysiu sankabos keisti 8-)
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
onixas1

Re: nera traukos 1.8 dyzeliui

Post by onixas1 »

o kur tas gazo padeties daviklis? as pastebejau kad man vel sumazejus trauka siek tiek ir pastebejau kad iki dugno nuspaudes pedala laikau i kalna kylant o kai jau beveik ikylu atleidziant ties viena vieta paduoda man daugiau gazo
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: nera traukos 1.8 dyzeliui

Post by Algis »

onixas1 wrote:o kur tas gazo padeties daviklis? as pastebejau kad man vel sumazejus trauka siek tiek ir pastebejau kad iki dugno nuspaudes pedala laikau i kalna kylant o kai jau beveik ikylu atleidziant ties viena vieta paduoda man daugiau gazo
Blogas siurblio reguliavimas.
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: nera traukos 1.8 dyzeliui

Post by Algis »

raime73 wrote:
Pauliusz wrote:o man problema yra kad nuo 4k nebera absoliuciai traukos, sakydamas absoliuciai turiu omenyje kad nei biski tik apsukos kyla daugiau nieko
na jei apsukos kyla o greitis ne tai sakyciau i sankabos problemas panasu,man vaziuojant kokiu 90 km/h greiciu ir staigiai paspaudus gaza taip pat apsukos kyla o masina negreiteja,as jau laukiu algos ir varysiu sankabos keisti 8-)
Nu jeigu istikruju sankaba tai cia butu topas gedimo ieskojime :D
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: nera traukos 1.8 dyzeliui

Post by Algis »

sidabras wrote:bliamba dingo trauka isvis :( pries dvi dienas pastebejau, kad kazkas blogai pasidare mondei. Siandien gamtoj buvau tai isvis i kalneli isvaziuojant reikejo ikilt vos vos uzjudejo visa drebedama pirma pavara ir su gazu dugnu praktiskai. Trecia pavara 40km/h tepasiekia apsukos 2.5, nezinau nuo pradet ieskot bedos :? :? :?
Sunku pasakyti nemacius.Buvo toks atvejis kai buvo pilnai atdaras egr bet ejo duodi dumai,antras atvejis dar po keliu kilometru nutruko siurblio velenelis.
Skimas

Re: nera traukos 1.8 dyzeliui

Post by Skimas »

O be apkrovos davus gaza ar kyla apsukos kaip anksciau kildavo?

gazo padeties daviklis itakos tokios didels neturi (jis daugiausia itakoja EGR voztuva), greiciausiai problemos su kuro padavimu, filtras, mazo spaudimo siurbliukas siurblyje, pats siurblys. Apie siurbli, gal daugiau Algis papasakotu - nesu ju ardes ir net nuemes nesu (isskyrus dangteli :) ).

Dar gali buti oro padavimas (maziau tiketina) prie didesniu apsuku nepucia turbina, arba trukusi slanga - nuimk interkuliari ir uzkures masina duodi gazo, uzdengi vamzdi kur statosi interkuliaris ir ziuri ar smarkiai pucia, gan sunku nulaikyti uzdengus - pajausi tikrai jei nepucia. na ir aisku apziuri interkuliari ir lenkta slanga ar nenusimovus, nekiaura.
User avatar
sidabras
Moderatorius
Posts: 502
Joined: 2011 05 03 , 13:54
Vardas/Pavardė:: Žygimantas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 2000
Variklis: 2,0 l Zetec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Sidabrinė
Location: Šiauliai
Contact:

Re: nera traukos 1.8 dyzeliui

Post by sidabras »

praejusia vasara siurbli apziurinejo idiotai is dizvos serviso, anot ju siurblys nereguoja i reguliavimus ir jie nieko negali padaryti. Na del sankabos ji tikrai nera nauja pedalas taip sakant aukstas, bet sakau pries 3 dienas viskas tas pats buvo negi galejo staigiai bestovint imt ir uzlinkt ir dingt ta trauka, Kai monde pirkom tai jai degima reguliavo meistriukas na ir dirzus keite tepalus filtrus ir t.t. Na aisku butu gerai man tas slangas apziuret, vakar ziurejau is virsaus tai nieko nesimate tai gal is dugno tada dar reiktu apziuret :?
User avatar
sidabras
Moderatorius
Posts: 502
Joined: 2011 05 03 , 13:54
Vardas/Pavardė:: Žygimantas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 2000
Variklis: 2,0 l Zetec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Sidabrinė
Location: Šiauliai
Contact:

Re: nera traukos 1.8 dyzeliui

Post by sidabras »

nes kai pirkom irgi nebuvo traukos bet va po meistriuko viskas okey iki siol buvo
Skimas

Re: nera traukos 1.8 dyzeliui

Post by Skimas »

sidabras wrote:praejusia vasara siurbli apziurinejo idiotai is dizvos serviso, anot ju siurblys nereguoja i reguliavimus ir jie nieko negali padaryti. Na del sankabos ji tikrai nera nauja pedalas taip sakant aukstas, bet sakau pries 3 dienas viskas tas pats buvo negi galejo staigiai bestovint imt ir uzlinkt ir dingt ta trauka, Kai monde pirkom tai jai degima reguliavo meistriukas na ir dirzus keite tepalus filtrus ir t.t. Na aisku butu gerai man tas slangas apziuret, vakar ziurejau is virsaus tai nieko nesimate tai gal is dugno tada dar reiktu apziuret :?
Is dugno nieko nepamatysi. Nuimi interkuliari ir pasitikrink ar veikia turbina -0 ar pucia. Ant galaxy kai buvo parejusi turbina, vaziavimas buvo kaip tu sakei ir daugiau 60-70 nejo ispausti nors gazas dugnas. Buvo toks ispudis, kad spaudi gaza, o masina dar labiau stoja... jei ne turbina, liks siurblys...

Nuimti interkuliari 10 min. Keturi varrzteliai ir du chamutai ant lenktos zarnos ir iskeli. tada uzkuri ir paziuri ar spaudziant gaza pucia ora.
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: nera traukos 1.8 dyzeliui

Post by Algis »

Pasitikrink ar ne kiauros slangeles vamzdelio sujungiancios turbina ir kuro siurbli.
http://img802.imageshack.us/img802/3050/picture134h.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
onixas1

Re: nera traukos 1.8 dyzeliui

Post by onixas1 »

O tai ar gali siurblys taip paimti ir isireguliuoti? nes buvo visada gan stipri trauka.
deiwizz

Re: nera traukos 1.8 dyzeliui

Post by deiwizz »

nekuriant naujos temos.klausimas : kur ji randasi ir kokia slanga reikia keist,kai turbina pradeda svilpt tokiu 'nesavu' garsu?gal kas atsakyma su foto? :svilpia:
Skimas

Re: nera traukos 1.8 dyzeliui

Post by Skimas »

mondeo97mk2 wrote:nekuriant naujos temos.klausimas : kur ji randasi ir kokia slanga reikia keist,kai turbina pradeda svilpt tokiu 'nesavu' garsu?gal kas atsakyma su foto? :svilpia:
1. Greiciausiai interkuliaris kur jungiasi su turbinos vamzdziu (desineje variklio interkuliario/"radiatoriaus" jungtis (plastikinis vamzdis ikistas i aliumini) leidzia ora) - paspaudi gaza ir pridedi per sujungima ranka - jausi ar vejelis eina, aisku gali pasidaryti ir muilo misini - bet jei svilpia pajusi ir taip :). Jei taip nuimi interkulairi ir pasikeiti tarpines(du guminiai ziedai, tam kartui gali apacioje izoliacijos truputi pavynioti ir sena zieda ideti - susirasi pakeisi).
2. Arba gumine slanga lenkta is kitos puses - maziau tiketina.
3. Jei kaukia pati turbina - greiciausiai remontas 1000 lt. Pradziai pasiziurek tepalo ar neryja ir kiek jo like. Ir ar pucia pati turbina - nuemes interkuliari uzkuri masina ir pabandai uzdengti vamzdi -davus gaza sunku nulaikyti su delnu uzdaryta - spaudimas jauciamas gan neblogai.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests