Originalus 6000cd magas fade/balace problema

Post Reply
kristalas

Originalus 6000cd magas fade/balace problema

Post by kristalas »

sveiki,
ištiko tokia problema, važiuojant išsijunge radija, po kurio laiko pati įsijungė, su priekiniais garsiakalbiais viskas gerai groja, spaudant balace/fade mygtuką išmeta tik balace pasirinkimą, fade neleidžia net pasirinkt nusukt į galą ar į priekį, buvau išėmęs tą radiją, patikrinau fiškes perjungiau susivedžiau kodus, viskas lygiai taippat,anksčiau irgi yra taip nutikę, po kažkurio laiko vėl leido pasirinkt fade. ar čia problema kokiuose nustatymuose nes jie ten gan painūs,ar reikia rimčiau laidus knist? gal kam buvo pasitaikius ši problema

dėkui.
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Originalus 6000cd magas fade/balace problema

Post by Algis »

Dviejose mondese tokius magus naudoju ir jokiu problemu.Viena karta kai spusteli fade/bal ture ismesti fade o tau jau iskart meta antra funkcija balance.
kristalas

Re: Originalus 6000cd magas fade/balace problema

Post by kristalas »

taip anksčiau buvo jos abi,dabar praspaudžius 5 min meta tik balance.
dinoevil

Re: Originalus 6000cd magas fade/balace problema

Post by dinoevil »

Tikrink prie galiniu kolonkiu laidus, nes jei neklystu sis magas lygtais jei desines puses koloneles neaptinka tai atjungia gala visai. Man jau taip buvo nutike kai ant galiniu kolonkiu staciau pasyvini zemu dazniu filtra (droselius staciau), tai 5 min paveikdavo po to atsijungdavo galas visai. Bet ten as juos viena salia kito buvau sudejas ir magnetinis laukas saveikaudavo tarpusavyje ir galima sakyt uztrumpindavo abudu galiniu kolonkiu isejimus.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests