neviekia prikuritelis

samtron

neviekia prikuritelis

Post by samtron »

labai nepatogu kai neveikia neina pajunkti pakroveju
donatiis
Dalyvis
Posts: 225
Joined: 2009 04 21 , 18:44
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1999
Location: Šiauliai
Contact:

Re: neviekia prikuritelis

Post by donatiis »

saugiklis patikrintas?
samtron

Re: neviekia prikuritelis

Post by samtron »

jei po kapotu patikrintas
L1F3

Re: neviekia prikuritelis

Post by L1F3 »

ne po kapotu. Kairėj pusėj prie vairo yra tokia dėžutė. Atsidarai, išimi ją ir matai dar krūvą saugiklių. Ten kairiam krašte viršutinis saugiklis, berods 5A.
Modis

Re: neviekia prikuritelis

Post by Modis »

beveik 100% kad saugiklis, as jau savajai du kartus keiciau butent perekuritelio... Dabar tiksliai nebepamenu bet, turi buti suzimeta ant dangtelio ar ant lipduko kazkorio numeriukai saugikliu ir kuris uz ka atsakingas. Zodziu rasti nesunku....
Last edited by Modis on 2011 08 17 , 14:08, edited 2 times in total.
L1F3

Re: neviekia prikuritelis

Post by L1F3 »

nu ten įdomiai su jais :D aš irgi jau du pakeitęs. Vieną kartą neaišku kodėl nusprogo, o po to atviorkę įkišau ir užtrumpinau.
samtron

Re: neviekia prikuritelis

Post by samtron »

jau veikia buvo saugiklis :D
Modis

Re: neviekia prikuritelis

Post by Modis »

As matai kadangi megejas siustis is kinijos visokius priedus telefonams ir pan. Tai man neretai perekuritelis susitrumpina.
Beja atsuktuva as irgi kisau kad tipo pravalyt, bet aisku viskas baigesi dar vienu iskepusiu saugikliu :D
Modis

Re: neviekia prikuritelis

Post by Modis »

samtron wrote:jau veikia buvo saugiklis :D
saugikliu shema radai ar visus is eiles lupai ziuret?
L1F3

Re: neviekia prikuritelis

Post by L1F3 »

schema ant dėžutės yra :P
Mukshas

Re: neviekia prikuritelis

Post by Mukshas »

Sveiki,
cia butu pirmas postas toks su klausimu, be prisistatymo,
kadangi as zioplas padaras tai nemaciau jokios dezutes prie vairo, pas mane tiesa vairas desinej pusej, tai gal reikia bardacioke ieskot kazkaip, gal kas zino, nes neveikia ir pas mane pridegejas, nors neateodo kad kada nors is vis butu buves panaudotas
Mukshas

Re: neviekia prikuritelis

Post by Mukshas »

radau, reikia nuimti bardacioka pas mane, ir ten yra viskas
Ganibudambis

Re: neviekia prikuritelis

Post by Ganibudambis »

Mukshas wrote:radau, reikia nuimti bardacioka pas mane, ir ten yra viskas
:yes1: Teisingai, tik pas tave tas bardačiokas dešinėje. Jei vairas dešinėje, tai ir bardačiokas. O tiksliau, mažasis bardačiokėlis, kurį ne visiems iš karto pavyksta surasti ir jame galima saugoti kažką slapto... :D
Mukshas

Re: neviekia prikuritelis

Post by Mukshas »

Ganibudambis wrote:
Mukshas wrote:radau, reikia nuimti bardacioka pas mane, ir ten yra viskas
:yes1: Teisingai, tik pas tave tas bardačiokas dešinėje. Jei vairas dešinėje, tai ir bardačiokas. O tiksliau, mažasis bardačiokėlis, kurį ne visiems iš karto pavyksta surasti ir jame galima saugoti kažką slapto... :D
ne, tie saugikliai yra normalioj vietoj (kairej pusej), man reikejo isimti didyji bardacioka, normalu ta. Zodziu esme yra kad radau
Ganibudambis

Re: neviekia prikuritelis

Post by Ganibudambis »

Supratau ir tai tiesa. ;) Daugelis prietaisų yra toje pačioje vietoje, kaip ir pas europinį variantą, ypač po kapotu.
O tai pas tave nėra to mažojo bardačioko po šviesų įjungėju? Panašu, kad yra, bet išėmus jį, už jo tuščia. O gal jis net neišsiima. Na bet ne esmė. Svarbu radai ko ieškojei. :)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests