priekiniu zibintu ardymas

Post Reply
virgis

priekiniu zibintu ardymas

Post by virgis »

prasau pasidalinti patirtimi ardant faros reguliavimo mechanizma.fara reguliujama rankiniu budu, ne varikliuku. Ar yra galimybe remontuoti?
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: priekiniu zibintu ardymas

Post by Valdelis »

pirmiausia reikia issiardyti ir paziureti kas ten nutiko, galbut issoko is obuolio... Nemacius tas pats kas uzsimerkus vaziuot :svilpia:
virgis

Re: priekiniu zibintu ardymas

Post by virgis »

Valdelis wrote:pirmiausia reikia issiardyti ir paziureti kas ten nutiko, galbut issoko is obuolio... Nemacius tas pats kas uzsimerkus vaziuot :svilpia:
kad neaisku, kaip ta fara isardyti. Nuo auto su plastmaskemis buvau nusiemes ir stikla bei skirstytuva issitraukes. Toliau nebeaisku kaip ardyti. Nieko nesimato. Fara vartosi......apacioje niekas jos nelaiko. Gal tas "obuolys".....sarnyras matyt koks nelaiko ar nuluzes? Garaziniai priklijavo kliju pistoletu pati reflektoriu nejudamai ,prieš tai atreguliavę ir tiek. ATEJO LAIKAS PAREGULIUOTI.

Nesinori keisti originalios faros i kinietiskas, pakeisciau tik skirstytuvus plastmasinius.
Draugeliz

Re: priekiniu zibintu ardymas

Post by Draugeliz »

Image

Uploaded with ImageShack.us


ot priekiniai lempukai padaryti.... man patiko. jokiu bedu nebutu su TA
virgis

Re: priekiniu zibintu ardymas

Post by virgis »

Draugelizsz wrote:Image

Uploaded with ImageShack.us


ot priekiniai lempukai padaryti.... man patiko. jokiu bedu nebutu su TA

Panašu kad lęšiniai xsenonai istatyti(tiek ilgom tiek trumpom). O kur stiklo apiplovimas.....????? TA praeiti šansų jokių.
mark

Re: priekiniu zibintu ardymas

Post by mark »

gal kas turit mk1 mondeo priekinem lempom skaidrius stikliukus?
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest