Audio Sistema

robke19

Re: Audio Sistema

Post by robke19 »

Gal tu stiprintuvui + ir - emei ne nuo akumo kad pas tave taip darosi? pas mane, kaip ir pas visus manyciau uzmaitintas jis nuo akumo, o remote pasiima nuo mago, uzkuriant masina ir pas mane magas issijungia ir vel isijungia, su stiprintuvu lygiai tas pats ir jokiu pastrigimu nebuna, greiciausiai kad kazkur kazka ne taip esi pasijunges, perziurek laidus :)
vomzdigalis

Re: Audio Sistema

Post by vomzdigalis »

+ nuo akumo, vat minusa nuo galiniu sviesu mases (nuo kebulo) pasijungiau :svilpia:
http://knowledge.sonicelectronix.com/ca ... -car.html/" onclick="window.open(this.href);return false; Sujungta taip
Last edited by vomzdigalis on 2012 07 21 , 08:09, edited 1 time in total.
vomzdigalis

Re: Audio Sistema

Post by vomzdigalis »

Pats issprendziau savo beda: pajungiau kondika, dabar stiprius neluzta ir vedant auto persikrauna normaliai. Matyt elektros vedimo momentu jam neduoda, o stipriakui muset labai svarbu gaut, o dabar is kondo pasiima. Ir man ramiau, is elektriko girdejau, kad dabartiniuose generatoriuose nebera galios reguliatoriu, senuose zigonuose budavo, todel generui didesni itampos suoliai nesveika
Kondikas tai AIV Green Power Golden Professional Power Cap 100 1 Farado, kadangi mano sistemele kokie 200 W
Pirkau deveta (ne nauja is Senuku su smeliu) :D , lygtais japoskiu darbo jis, info nulis, vien vokieciu forumuose yra diskusiju apie juos - lyg ir nepeikia :|
Redfactor

Re: Audio Sistema

Post by Redfactor »

As savo aparaturai apie 1500 lietuvisku palikau ;D liko tik laidus pravedziot ir pasijungt ;D
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests