dingo pavaros

Post Reply
Marek

dingo pavaros

Post by Marek »

Sveiki. vakare pastacius automobili. is ryto uzsivedus ir ijungus galini begi niekaip nesigavo pajudet atgal :D veliau ijungus pirma irgi gesta. tai prognoze butu tokia dingo 1 ir galinis begis,ijungus 2 irgi nelabai nori judeti i prieki. puse metu atgal buvo pakeista sankaba ir nuo to laiko labai sunkiai jungesi 1 ir atbulinis. kulisa pas mane ismusta. gal kas turit kokiu pasiulymu ka ziuret? ka daryt?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: dingo pavaros

Post by Gezatron »

Marek wrote:Sveiki. vakare pastacius automobili. is ryto uzsivedus ir ijungus galini begi niekaip nesigavo pajudet atgal :D veliau ijungus pirma irgi gesta. tai prognoze butu tokia dingo 1 ir galinis begis,ijungus 2 irgi nelabai nori judeti i prieki. puse metu atgal buvo pakeista sankaba ir nuo to laiko labai sunkiai jungesi 1 ir atbulinis. kulisa pas mane ismusta. gal kas turit kokiu pasiulymu ka ziuret? ka daryt?
va variantai tokie- sankaba seip ant troseliu bent jau mk2 98... tik 2 trosai ir viskas... tai tu pasikeitei sankaba ir po to nebesutvarrei kad begei nor jungtusi, ar tau tas kuris dare nesugebejo sutvarkyti ?

nes seip ytarciau kad pasipyle greiciu dezei begei jei lauzei visa laik ta pirma ir atbuliny, beja kaip del greiciu dezes tepalo.. tikrinai lygy, keiteisi tepaliuaka ? :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Marek

Re: dingo pavaros

Post by Marek »

kai keite sankaba tada tepala ir pakeite. ir dar pasake kad pas mane pries tai buvo labai mazai. as neatsimenu gal koks litras. nenoriu maxliavoti bet visai mazai. o jis kai keite sankaba pakeite tepaliuka ir ipyle tiek kiek priklauso,berods 3l. vat ir vazinejau,jisai pasake kad nzn kodl blogai jungiasi gal nuo to kad buvo mazai tepalo.
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: dingo pavaros

Post by Gezatron »

Marek wrote:kai keite sankaba tada tepala ir pakeite. ir dar pasake kad pas mane pries tai buvo labai mazai. as neatsimenu gal koks litras. nenoriu maxliavoti bet visai mazai. o jis kai keite sankaba pakeite tepaliuka ir ipyle tiek kiek priklauso,berods 3l. vat ir vazinejau,jisai pasake kad nzn kodl blogai jungiasi gal nuo to kad buvo mazai tepalo.
na ir pas mane panasei yra.. tepalas naujas... pakankamai... bet paduska suplysus visiskai.. vat turiu nauja, kai pasikeisiu, parasyssiu ar padejo ar ne :) nors kai trosai tai manau nelb ytakos paduska nors nzn... reiktu realiai ce jau paklibint tavo pavaru riciaga ir tik tada sprest kas gali buti :D gal kokia traukute paluzus ar seip kas
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: dingo pavaros

Post by Algis »

Jeigu gesta tai susijunge dvi pavaros o ant laisvos nevaziuoja.
Marek

Re: dingo pavaros

Post by Marek »

ant laisvos nevaziuoja. su pirma gesta nu padeginus sankaba letai judesi. bet tai reikia gerai deginti ir pedala sankabos mindity kad neuzgest. atbulinio nera,o ijungus antra gi galima pajudet bet nejuda toks jausmas kad 4 ijungia. kaip suprast susijunge? ir tos problemos remontas? kaip tai daroma?
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: dingo pavaros

Post by Algis »

Ziurek tada kulisa po pavaru svirtim ir ant pavaru dezes.Pavaru dezeje eina prieiti nusemus vairuotojo puses rata,gal troselis nusoko nuo svirties.
Marek

Re: dingo pavaros

Post by Marek »

susitariau su tuo servisu kur keiciau sankaba,tai ryt 1h ziures ka jie ten pridare. bet tai aciu uz pagalba ,kai suzinosiu priesazsty pranesiu visiem,gal pagelbes kam ateity :taip1:
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: dingo pavaros

Post by Gezatron »

Marek wrote:susitariau su tuo servisu kur keiciau sankaba,tai ryt 1h ziures ka jie ten pridare. bet tai aciu uz pagalba ,kai suzinosiu priesazsty pranesiu visiem,gal pagelbes kam ateity :taip1:
ne y tema bet jei keitei sankaba kiek viskas kainavo ? nu darbas ir dalys ? :) seip ydomu
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Marek

Re: dingo pavaros

Post by Marek »

uz darba apie 300 o sankaba brangiai nes luk firma ar kaip ten ji :| plius karzina plius tepalai. na bendrai gavosi gal apie 600lt. tiksliai negaliu pasakyt.
Draugeliz

Re: dingo pavaros

Post by Draugeliz »

buvo ir man taip tik pas mane mk1 ir pavaros metos ant traukes. tai beda buvo traukes uzverzime prie pavaru dezes.. prasuktas sriegis uzverzimo varzto tai nuo to pavaros issiderinusios ir vaziuot neimanoma.pakeiciau varzta priverziau viskas tvarkoj.. aisku dar reikejo pasireguliot kad visos jungtusi.:)
Marek

Re: dingo pavaros

Post by Marek »

kokie ipatumai pakeisti kulisa? ka reikia daryt? ar lengva pasikeist paciam? gal kas nuotrauku gali ideti? mk2 1.8td
Marek

Re: dingo pavaros

Post by Marek »

kodel klausiu nes man iki serviso biski toloka,o tempti nera kuo. tai gal pats kaip sugebesiu nusipirkus kita,ar butina turet keltuva ar duobe,ar uzteks kiemo salygu :D
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests