Automato vilkimas

Post Reply
Redfactor

Automato vilkimas

Post by Redfactor »

Sveiki, nieko neradau forume apie automatu vilkima. Gal kam yra teke vilkt? Kazkur girdejau kad galima ant "N" padėties vilkti tam tikru greiciu ir tam tikra atstuma.
Draugeliz

Re: Automato vilkimas

Post by Draugeliz »

teko nekarta vilkti nisan primere 92-ar 93 m automata .. kol kas jokiu bedu kaip ir nebuvo del to vilkimo o vilkta isviso buvo mazdaug apie 60-70 km vienu kartu apie 40 km.. buvo vilkta kitais kartais po 10km mazdaug... vilkom del to kad nuluzo pusasis.... (nemeluoju rimtai pusasis) ;D per puse..:DDDD
Redfactor

Re: Automato vilkimas

Post by Redfactor »

o kaip apie uzkurima velkant? ;D irgi teko skaityt kazkur kad tam tikru greiciu velkant galima. Nebandei? :D
Draugeliz

Re: Automato vilkimas

Post by Draugeliz »

tai kad kiek pamenu paskutini karta ir vilkom uzkurta nes salta buva.. o ten dedes masina .ti zinau sildims buva pajungtas beto stabdzei uzsipompuoja jai neuzkuri ir neina nuspaust.. bet .velgi nepamirs.. man pusasis luzo .kitaip sakant gali vilkt gali ne. nes deze ti nesisuka. tik ratai.. nes nuluzes pusasis... aisku kitas nenuluzes bet diferiancialas matyt savo atliko....
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Automato vilkimas

Post by Raime »

Draugelizsz wrote:tai kad kiek pamenu paskutini karta ir vilkom uzkurta nes salta buva.. o ten dedes masina .ti zinau sildims buva pajungtas beto stabdzei uzsipompuoja jai neuzkuri ir neina nuspaust.. bet .velgi nepamirs.. man pusasis luzo .kitaip sakant gali vilkt gali ne. nes deze ti nesisuka. tik ratai.. nes nuluzes pusasis... aisku kitas nenuluzes bet diferiancialas matyt savo atliko....
ne taip supratai,klausia ar galima uzkurti velkant automata,per telika maciau laidoje kazkokioje kad dzipa automata tempiant uzkure bet kaip sake arba uzsikurs arba deze supjaus :D
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Draugeliz

Re: Automato vilkimas

Post by Draugeliz »

oi ...:DDDD krc kazkada buvom audi 80 bulka uzstume .. ten automatas ar pusautomatis nepamenu. lyg pusautomatis buva kiek as suprantu dar mazas buvau....:D
victorazz

Re: Automato vilkimas

Post by victorazz »

as girdejau, kad automata galima uzkurti, tik berods ant 60kmh ar panasiai..tipo spaudimas dezej turi buti tam tikras ar dezes siurbly uzpompuot..kazkas panasaus..vnz yra tam tikros salygos
.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests