Sugedusi sankaba

Kestutis971

Sugedusi sankaba

Post by Kestutis971 »

Sveiki, turiu MK1 1994 pabaigos benziną.
Bevažiuojant sustojau padėti avariniam automobiliui, grįžau į savo mašiną, pradėjau važiuot (įmečiau pavarą, paspaudžiau gazą) ir pasmirdo sudegusia guma, apsukos iškilo iki 3k, o mašina nuo kalno vos vos rieda (~20-30km/h). Panašu, kad sankabos problema. Kadangi pats pedalas lengvai spaudosi, tai įtariu, kad dar kažkas rimtesnio. Užsukau į servisą Vilniuj pasikonsultuoti ir gavau "smagų" atsakymą: susidėvėjo sankabos mechanizmas, reikia keisti visą mechanizmą (remontuoti neina, o nuo šitų metų visas mechanizmas sudėtas į vieną ir tenka keisti komplektą). Pasakė kainą ~1500 Lt. Pasiūlė geriau pagalvoti apie naują mašiną.

Norėjau pasidomėti, ar tikrai realios šios pasekmės kainos ir ar neitų įsidėti naudotą mechanizmą vietoj sugedusio, gal bus gerokai pigiau? Ar visgi pradėti dairytis į naujas mašinas?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Sugedusi sankaba

Post by Gezatron »

Kestutis971 wrote:Sveiki, turiu MK1 1994 pabaigos benziną.
Bevažiuojant sustojau padėti avariniam automobiliui, grįžau į savo mašiną, pradėjau važiuot (įmečiau pavarą, paspaudžiau gazą) ir pasmirdo sudegusia guma, apsukos iškilo iki 3k, o mašina nuo kalno vos vos rieda (~20-30km/h). Panašu, kad sankabos problema. Kadangi pats pedalas lengvai spaudosi, tai įtariu, kad dar kažkas rimtesnio. Užsukau į servisą Vilniuj pasikonsultuoti ir gavau "smagų" atsakymą: susidėvėjo sankabos mechanizmas, reikia keisti visą mechanizmą (remontuoti neina, o nuo šitų metų visas mechanizmas sudėtas į vieną ir tenka keisti komplektą). Pasakė kainą ~1500 Lt. Pasiūlė geriau pagalvoti apie naują mašiną.

Norėjau pasidomėti, ar tikrai realios šios pasekmės kainos ir ar neitų įsidėti naudotą mechanizmą vietoj sugedusio, gal bus gerokai pigiau? Ar visgi pradėti dairytis į naujas mašinas?
na kaina pasake tokia kad patys gerai uzdirbtu :) ka galiu pasakyti - darbas - reike arba varikly issimti taip bent jau lengvaiu, arba per vairuotojo puses rata ardyti deze nu kad atkabinti. taip paprastai dezes nenuimsi nes trukdo traversas. zaidimo yra bet turint salygas per pora dienu pasidarytum pats :) jei del kainu suklydau pataisykit mane. dar pasitikrinau kainas http://ekatalog.intercars.lt/ ir radau visa sankabos komplekta - diskas + diskatorius - NEXUS .F1G034NX F1G034NX 242,31 LTL >9

tai va sankabos NAUJAS komplektas tau kainuoja 242 litus :) belieka tik pasikeisti

p.s tokiu detaliu devetu seip niekas nedeta.
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Draugeliz

Re: Sugedusi sankaba

Post by Draugeliz »

Image

Uploaded with ImageShack.us
2 numeriu buvo orginali sankaba
1 i ka keiciau kai sudrozem orginala. beje man si sankaba laike metus laiko .. poto teko det vel nauja.

3 parodziau kur maskatuojasi o ant orginala tokiu bajariu nebuvo...
4 numeriu puikiai matosi kurioje vietoje sioa spyrokles ispjove metala nedaug truko kad pabegtu lauku
,beto sis metalas nuo orginalios zymei plonesnis yra... nepatarciau ddeti butent tokia sankaba...
Vaidas

Re: Sugedusi sankaba

Post by Vaidas »

Ei, Geza, kur tu radai tas kainas ir komplektus apskritai? Ir beje, o isminamojo guolio nepamirsai? ;)
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Sugedusi sankaba

Post by Raime »

Na as savo mk2 dizeliui domejausiu sankabos komplekto kaina tai diskatorius ir diskas kainuotu 300 lt o jei reiketu isminamo guolio tai siaip nuo 300 iki 500 lt dar jis kainuotu bet sake kaip man uz 250 lt padarytu :-D tai vyso kaina butu apie 550 lt uz pilna komplekta
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Vaidas

Re: Sugedusi sankaba

Post by Vaidas »

Nu man ka pigiausiai pasiule (ten a'la be pvm ir antkainiu), tai diskas+diskatorius+isminamasis= 550lt (SACHS)...
Skimas

Re: Sugedusi sankaba

Post by Skimas »

Tokia kaina man su PVM, bet be ankainiu - itariu ir tau tas pats, nes ne patys is uzsienio veza PVM reiskia vistiek sumoka, nebent nurasytu i savo sanaudas - kuo labai abejoju... O darbas 200-250 lt.
Vaidas

Re: Sugedusi sankaba

Post by Vaidas »

na as turiu omeny, kad cia tik detaliu kaina. Darbas- greiciausia- savos rankos...
Draugeliz

Re: Sugedusi sankaba

Post by Draugeliz »

as ti nekeisciau diskatoriaus jai jis geras. as jau su trecia sankaba vaziuoju o diskatorius taspatc:) dar vis stovi:)
Vaidas

Re: Sugedusi sankaba

Post by Vaidas »

3-ia sankaba??? Tai ar tu turi unikalu sugebejima sunaikinti sankaba, arba tokiomis lievomis detalemis keiti...
Skimas

Re: Sugedusi sankaba

Post by Skimas »

Draugelizsz wrote:as ti nekeisciau diskatoriaus jai jis geras. as jau su trecia sankaba vaziuoju o diskatorius taspatc:) dar vis stovi:)
Tai kaip tu jas suedi, sankaba tikrai 100K km atlaikyti turi, nebent tu jas "degini" specialiai, arba kokius traktorius bandai ant slipso traukti :D /cia is savo patirties :D /
Draugeliz

Re: Sugedusi sankaba

Post by Draugeliz »

gamykline pabiro 1. pakeiciau i ta kur virsuj foto paliaku 700 nes dar keite ir guoli;.. metai laiko neliko sankabas.. uz gera sankaba palikau vien uz diska ten kur fotkei 190 lt lyg isidejau patc su tevu ti va ir laiko.. gamykline parejo po volgas traukimo. siaip pas mane yra kablys ir masina yra darbo reikalams.. beto . del ko parejo parodyta fotkei yra... su priekaba neviena tona esu sutampes ir su orginale ir su padielka sankab.. esme tamen kad ji nelaike. da kazxkur 150 kainavo PLIUS minus. .dabartine sankaba mato priekaba dar daugiau laiko... ir jai tenka dar didesni svori tampyti.. esme.. kad laiko.. jau 2 metai..
Skimas

Re: Sugedusi sankaba

Post by Skimas »

Jauciu nauja sankaba tau buvo pamirse ideti :) O siaip meistru nelabai yra- padaro taip, kad reikia paciam persidaryti :(
Draugeliz

Re: Sugedusi sankaba

Post by Draugeliz »

to serviso pavaduojanti dirikas kaimynas:D kai jau pareidinejo sankaba.. nuleks buvau pas ju ti kniso prota kad nesankaba... :) nuo to laiko nematau ka ten veikt pas ju;D

http://www.google.lt/imgres?q=GIRILIS+R ... 29,r:0,s:0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Sugedusi sankaba

Post by Gezatron »

Vaidas wrote:Ei, Geza, kur tu radai tas kainas ir komplektus apskritai? Ir beje, o isminamojo guolio nepamirsai? ;)
interkarse pilnas kompolektukas.. :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests