Stiklu rasojimas

onixas1

Stiklu rasojimas

Post by onixas1 »

Gan stipriai pradejo rasoti stiklai. ypac priekinis. vakar is vidaus leda turejau grandyt :svilpia: ideju?
Draugeliz

Re: Stiklu rasojimas

Post by Draugeliz »

yr a pirkt toks aparaciukas kur dregme sutraukia. dazniausiai naudoja namuose bet tinka ir masinoje:DDDDDDDD gal zinai:D
dariuz

Re: Stiklu rasojimas

Post by dariuz »

Ar veikia oro paemimas is lauko? Salono filtras? Reiktu kovoti su priezastimis o ne su pasekmemis. Gali buti filtras slapias/senas (brolio pezui padejo, isemem sena nukirmijusi fiktra ir rasojimas kaip mat nustojo), mano mazdukej buvo pakibusi sklende oro paemimo is lauko. Taip pat pries eidamas namo iskratau kilimeli vairuotojo.
victorazz

Re: Stiklu rasojimas

Post by victorazz »

Keisk salono filtra
Draugeliz

Re: Stiklu rasojimas

Post by Draugeliz »

nepades... as pasikeiciau ir vistiek rasoja ir viskas. jai tik trumpai pavaziuoji masina neisyla ir rasoja.... .gap prapuva kur .traukia dregme... jai maziau pavazineji ryta leduka isvidaus reik grandyt.
victorazz

Re: Stiklu rasojimas

Post by victorazz »

na bent jau ji paziuret reikia, nes tai pirmoji priezastis del rasojimo
onixas1

Re: Stiklu rasojimas

Post by onixas1 »

salono filtras puses metu senumo :/
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Stiklu rasojimas

Post by Raime »

o antifryzas nemazeja,viduje neuzsiuodzia joks kvapas,sakyciau gal peciukas antifryza pradejo leisti jei taip staigiai pradejo rasoti,man bmw taip buvo,viena diena vyskas gerai o atsisedus kyta diena nespejau langu valyti bet tada turetu jaustis toks saldokas kvapas viduje :D
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Draugeliz

Re: Stiklu rasojimas

Post by Draugeliz »

pas mane ta beda jau senei gal metai nesuku galvos as:) pasildai masina i dingsta:)
onixas1

Re: Stiklu rasojimas

Post by onixas1 »

antifrizas mazeja bet idomei. as salta laikiau ant maximumo ir man jis pakrisdavo iki minimumo ir nustodavo. paskui man isaiskino kad per virsu man jis bego nes ale saltas turetu but prie minimumo...

o jei ir toks variantas kad per peciuka leidzia tai kur ziuret man tos bedos?

p.s. antifrizo kvapo vidui nera :/
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Stiklu rasojimas

Post by Raime »

siaip kiek teko susidurti tai leisdavo pro slangas kur ant peciuko uzsimauna po panelem,tai jei turi galimybe bandyk ten paziureti,paciupineti,gal iseis pro sona kaip nors prieiti
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Skimas

Re: Stiklu rasojimas

Post by Skimas »

Jei vaziuoji trumpai, salone dregme neisnyskta ir traukia prie stiklo. Yra pora isbandytu budu: uzkaitini salona - isdzius, antras budas jei nelyje, nesninga palieki puse centimetro praverta stikla - iseis dregme. O filtro keitimas dideles itakos nedaro. Aisku jei bega peciukas - problema reikia spresti :)
onixas1

Re: Stiklu rasojimas

Post by onixas1 »

gal kas foto turi kurias ten slangas apciupinet?
Skimas

Re: Stiklu rasojimas

Post by Skimas »

Nenufotkinsi nenuemus paneles. Nera ko ten ciupineti jei nedingsta antifrizas. Paprasciausiai masinoje susikaupusi dregme kai sala kondensuojasi ant salciausiu vietu - priekinio stiklo, nes priekyje daugiausiai dregmes o ir stiklas ne vertikalus.
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Stiklu rasojimas

Post by Raime »

Skimas wrote:Nenufotkinsi nenuemus paneles. Nera ko ten ciupineti jei nedingsta antifrizas. Paprasciausiai masinoje susikaupusi dregme kai sala kondensuojasi ant salciausiu vietu - priekinio stiklo, nes priekyje daugiausiai dregmes o ir stiklas ne vertikalus.
na nebent oras labai dregnas,kitaip su tavimi nesutinku,pas mane langai svarus buna nebent daugiau zmoniu masinoje vaziuoja tai tada rasoja o siaip jie buna svarus ir beje gali vos sunktis antifryzas pro peciuka ar slanga ir langai jau rasoja o i bakeli paziurejus atrodo kad jis pylnas ir niekur nedingsta,taip yra man buve kelioms masinoms
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests