pradeda mirkset lempute su spirale

Post Reply
viddax

pradeda mirkset lempute su spirale

Post by viddax »

sveiki,mano monde 2005,tdci 115,vazineju nuo sausio men,viskas buvo ok,bet sian islekiau i trasa,paspaudziau ir pradejo migset sildimo zvakiu,kiek suprantu lempute,tokia su spirale,krito trauka,sutojau pastovejes ,uzsikuriau,viskas kaip ir gerai,nuvaziavau kur reikejo,netoli,po to griztam vel trasoje tas pat,vel sustojau,pastovejau,grizau namo,kaip ir gerai,gal kas zinot kur ieskot problemos,aciu,siap iki siol vairavau benzina,na apie dyzeli neikertu visko,
Acme123

Re: pradeda mirkset lempute su spirale

Post by Acme123 »

man irgi taip pat su ta lempute kai uzminu gaza. ar gali del purkstuku mest melsva duma uzkurus masina?
guolis

Re: pradeda mirkset lempute su spirale

Post by guolis »

Gali buti jog uzsikises kuro filtras ir variklis negauna pakankamai kuro.
viddax

Re: pradeda mirkset lempute su spirale

Post by viddax »

kur surasti kuro filtra,ar sunku paciam pasikeist,2005 2l,tdci,
viddax

Re: pradeda mirkset lempute su spirale

Post by viddax »

jeigu parejo purkstukai,kokia eiles tvarka juos galima pasikeisti,nuo ko pradet kokiu ieskot,raso kad turi but priristi,tiesiog neisivaizduoju kaip taip daroma,as greiciausei pirksiu naujus,ar juos keisti reikia visus,ar tik kuris neveikia,kas juos pririsa,zodziu man cia miskas,gal kas galit patarti,as ne LT,tai manau restauruoti neiseis,cia tuom niekas neuzsiima,manau,
viddax

Re: pradeda mirkset lempute su spirale

Post by viddax »

ar gali ji mirgset kdel ausinimo skyscio,nes as ipyliau koncentrato,ir nuo tada pradejo migset,nevisada,kartais,kai paspaudziu,sumazeja trauka,uzgesini motora,uzkuri ir vel gerai,kas gali but
viddax

Re: pradeda mirkset lempute su spirale

Post by viddax »

ar gali but purkstukai,jei trauka sumazeja,aisku lempute migsi,tik kartais,na 2sykiu i 2sav,vaziuoju kiekviena diena,spaudziu iki120,150,viskas gerai,dabar irgi gerai,ar negali ji man nuo to visai sustot,tiesiog nezinau,bijau kur toli ir vaziuot,gal patarsit
Alkanaft
Klubo valdyba
Posts: 696
Joined: 2007 06 26 , 23:08
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2003
Location: Vilnius
Contact:

Re: pradeda mirkset lempute su spirale

Post by Alkanaft »

viddax wrote:ar gali but purkstukai,jei trauka sumazeja,aisku lempute migsi,tik kartais,na 2sykiu i 2sav,vaziuoju kiekviena diena,spaudziu iki120,150,viskas gerai,dabar irgi gerai,ar negali ji man nuo to visai sustot,tiesiog nezinau,bijau kur toli ir vaziuot,gal patarsit
ruosk litus purkstuku restauravimui. arba ieskok nauju/naudotu. reikia pririsinet. gerai daro vista. siaip gali nuvaziuot i vista. Jie juos tau sukalibruos. kuri laika vel vazinesi be problemu.
Image

vairuoju:Ford KA 1999/benz/35KW

Parduota: BMW 528 1997/benz/142KW automatas
OPEL Astra 1993/1.7 Dyzel
Mondeo MKIII 2003/TDCi/96kw Black panther
Probe MKII/1995/2.5 v6/120kw Anastasija :) (Parduota po skrydzio :) )
seimoje: Volvo S60 2001/2.4i/autom/125Kw Mamos
passat B3 1992/1.6D/41kw tevuko
passat b5 1998/1.9 tdi/85kw brolio kibiras su varztais :D
Audrius
Dalyvis
Posts: 306
Joined: 2011 07 31 , 09:30
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2004
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 2011
Location: Kaunas
Contact:

Re: pradeda mirkset lempute su spirale

Post by Audrius »

jei purkstukas salerka varo per gryztama,kalibravimas nepadeda. geriau tvarkyt kaip reikiant ir nemetyt pinigu y sona.
Ford Mondeo Mk2, sedanas, 2000m, 1,8td, Ghia, black parduota
Ford Mondeo Mk3, universalas 2004m, 2.0tdci 96kw, grey :)
Rencius

Re: pradeda mirkset lempute su spirale

Post by Rencius »

viddax wrote:sveiki,mano monde 2005,tdci 115,vazineju nuo sausio men,viskas buvo ok,bet sian islekiau i trasa,paspaudziau ir pradejo migset sildimo zvakiu,kiek suprantu lempute,tokia su spirale,krito trauka,sutojau pastovejes ,uzsikuriau,viskas kaip ir gerai,nuvaziavau kur reikejo,netoli,po to griztam vel trasoje tas pat,vel sustojau,pastovejau,grizau namo,kaip ir gerai,gal kas zinot kur ieskot problemos,aciu,siap iki siol vairavau benzina,na apie dyzeli neikertu visko,


Manau zinau tavo problema ! Na aisku visi cia matau jei tik kas atsitiko tai JAU PURKSTUKAI !! daugiau kitokiu gedimu nezino.
Klausimas koks turbinos valdymas ? elekrtoninis ar vakuminis ?
viddax

Re: pradeda mirkset lempute su spirale

Post by viddax »

na koks mano valdymas zinok negaliu atsakyt,nes nezynau,is ko tai galima nusprest?
Rencius

Re: pradeda mirkset lempute su spirale

Post by Rencius »

viddax wrote:na koks mano valdymas zinok negaliu atsakyt,nes nezynau,is ko tai galima nusprest?
Atidarius kapota matyti turbina ir prie turbinos ateina kokie laidai ar tik slangute i toki apvalu ?
Alkanaft
Klubo valdyba
Posts: 696
Joined: 2007 06 26 , 23:08
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2003
Location: Vilnius
Contact:

Re: pradeda mirkset lempute su spirale

Post by Alkanaft »

Rencius wrote:
viddax wrote:sveiki,mano monde 2005,tdci 115,vazineju nuo sausio men,viskas buvo ok,bet sian islekiau i trasa,paspaudziau ir pradejo migset sildimo zvakiu,kiek suprantu lempute,tokia su spirale,krito trauka,sutojau pastovejes ,uzsikuriau,viskas kaip ir gerai,nuvaziavau kur reikejo,netoli,po to griztam vel trasoje tas pat,vel sustojau,pastovejau,grizau namo,kaip ir gerai,gal kas zinot kur ieskot problemos,aciu,siap iki siol vairavau benzina,na apie dyzeli neikertu visko,


Manau zinau tavo problema ! Na aisku visi cia matau jei tik kas atsitiko tai JAU PURKSTUKAI !! daugiau kitokiu gedimu nezino.
Klausimas koks turbinos valdymas ? elekrtoninis ar vakuminis ?
o is kur paemei, kad turbina? tikimybe, kad taip kuro sistemos problema yra labai didele. Tiksliai gali atsakyti TIK padares diegnostika. O visi burimai is kavos tirsciu - nesamone. Taigi vaziuoji i vista, padaro diagnostika. Jei yra galimybe - sukalibruoja purktukus. Jei varo per abratke - vaziuoji keist voztuveliu. Vieneto kaina 300-350lt. Yra tikimybe, kad isgelbes kalibravimas.
Image

vairuoju:Ford KA 1999/benz/35KW

Parduota: BMW 528 1997/benz/142KW automatas
OPEL Astra 1993/1.7 Dyzel
Mondeo MKIII 2003/TDCi/96kw Black panther
Probe MKII/1995/2.5 v6/120kw Anastasija :) (Parduota po skrydzio :) )
seimoje: Volvo S60 2001/2.4i/autom/125Kw Mamos
passat B3 1992/1.6D/41kw tevuko
passat b5 1998/1.9 tdi/85kw brolio kibiras su varztais :D
Rencius

Re: pradeda mirkset lempute su spirale

Post by Rencius »

Kas jums su tais purkstukais, ir nereikia man jokios diagnostikos daryti ! As turejau tokia pat beda ir issiaiskinau ! Tad nespreskit is kavos tirsciu apie purkstukus.
Alkanaft
Klubo valdyba
Posts: 696
Joined: 2007 06 26 , 23:08
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2003
Location: Vilnius
Contact:

Re: pradeda mirkset lempute su spirale

Post by Alkanaft »

Rencius wrote:Kas jums su tais purkstukais, ir nereikia man jokios diagnostikos daryti ! As turejau tokia pat beda ir issiaiskinau ! Tad nespreskit is kavos tirsciu apie purkstukus.
uau ... kokie me protingi :) ir diagnostikos nereikia :) keiciam turbina su valdymu ir viskas :)
Jei pas tave viena turbina nusprogo ir pas 99 zmones problema su purkstukais buvo, tai kokia tikimybe, kad pas si kolega parejo turbina, zinai?
Image

vairuoju:Ford KA 1999/benz/35KW

Parduota: BMW 528 1997/benz/142KW automatas
OPEL Astra 1993/1.7 Dyzel
Mondeo MKIII 2003/TDCi/96kw Black panther
Probe MKII/1995/2.5 v6/120kw Anastasija :) (Parduota po skrydzio :) )
seimoje: Volvo S60 2001/2.4i/autom/125Kw Mamos
passat B3 1992/1.6D/41kw tevuko
passat b5 1998/1.9 tdi/85kw brolio kibiras su varztais :D
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests