apsuku sokinejimas

marenas
Moderatorius
Posts: 313
Joined: 2012 05 30 , 07:25
Vardas/Pavardė:: Marius Bauzinskas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Vairuoja nuo: 1994
Location: Klaipėda
Contact:

Re: apsuku sokinejimas

Post by marenas »

pamane taskines dujos tik nesenai idetos man nesvarbu ir an benzino taspats
karantes

Re: apsuku sokinejimas

Post by karantes »

o kaip vakumai, niekur nešnypščia?
marenas
Moderatorius
Posts: 313
Joined: 2012 05 30 , 07:25
Vardas/Pavardė:: Marius Bauzinskas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Vairuoja nuo: 1994
Location: Klaipėda
Contact:

Re: apsuku sokinejimas

Post by marenas »

nu liktai ne
marenas
Moderatorius
Posts: 313
Joined: 2012 05 30 , 07:25
Vardas/Pavardė:: Marius Bauzinskas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Vairuoja nuo: 1994
Location: Klaipėda
Contact:

Re: apsuku sokinejimas

Post by marenas »

tik kaskaip idomei kai varikli uzgesini kaip link filtro nueitu toks snipsciantis garsa trumpas
justis156

Re: apsuku sokinejimas

Post by justis156 »

mano mk3 irgi lygei taspats tiek ant duju tiek ant benzo apsukos sokineja ir variklis purtosi ant laisvu, negali buti lemda koke sprogus?
velnys007

Re: apsuku sokinejimas

Post by velnys007 »

marenas wrote:tik kaskaip idomei kai varikli uzgesini kaip link filtro nueitu toks snipsciantis garsa trumpas
tas snipstimas kiek isivaizduoju tai taip turi but yra membraba ten tokia kuri valdo sklendes kolektorije
karantes

Re: apsuku sokinejimas

Post by karantes »

oro srauto matuoklė ir daro įtaką apsukom.
Draugeliz

Re: apsuku sokinejimas

Post by Draugeliz »

man jau juokinga truputi.... jus ieskot atsakymu nepakele kapoto...... pakelkit kai simboliskai viska apziuresit savo akim tada speliokit jai patys neradot bedos ....kas kur kaip del ko...........saudo ar gesta. trukcioja ar pns.. cia yra zmoniu kurie poto turi tvarkyt foruma ir gaisti laika.... .. kurio taip visiem trukstqa. .. jus supraskit kad nuo kiauros slangutes - skylutes slangej jum gali gesti. iki rimtu dalyku... . cia desim lapu galit rasyt bet naudos bus mazai.......netingekit patys kazka nuveikt.. nera ten nieko sudetingo............. viena kita fyske numaut ir paziuret dirba ar ne. saudo ar ne.......pereit slanges.... laidus daciku . .......gal nupuve laidai ir pns.........ir taip toliau......... .. .......
remygaj

Re: apsuku sokinejimas

Post by remygaj »

justis156 wrote:mano mk3 irgi lygei taspats tiek ant duju tiek ant benzo apsukos sokineja ir variklis purtosi ant laisvu, negali buti lemda koke sprogus?
Jei butu lemda, jaustum ant traukos
remygaj

Re: apsuku sokinejimas

Post by remygaj »

Draugelizsz wrote:man jau juokinga truputi.... jus ieskot atsakymu nepakele kapoto...... pakelkit kai simboliskai viska apziuresit savo akim tada speliokit jai patys neradot bedos ....kas kur kaip del ko...........saudo ar gesta. trukcioja ar pns.. cia yra zmoniu kurie poto turi tvarkyt foruma ir gaisti laika.... .. kurio taip visiem trukstqa. .. jus supraskit kad nuo kiauros slangutes - skylutes slangej jum gali gesti. iki rimtu dalyku... . cia desim lapu galit rasyt bet naudos bus mazai.......netingekit patys kazka nuveikt.. nera ten nieko sudetingo............. viena kita fyske numaut ir paziuret dirba ar ne. saudo ar ne.......pereit slanges.... laidus daciku . .......gal nupuve laidai ir pns.........ir taip toliau......... .. .......
Saunuolis, seniai taip reikejo, pritariu visu 100%. Nes jeigu atidares kapota zmogus mato tik metalo gabala, tai verciau tegul vaziuoja i serviza, o ne bando mintimis remontuot auto:) :taip1:
velnys007

Re: apsuku sokinejimas

Post by velnys007 »

karantes wrote:oro srauto matuoklė ir daro įtaką apsukom.
oro srauto matuokles kaip rr nera pas mk3 yra toks daiktas atliekantis ta pacia funkcija tik montuojamas kitoj vietoj negu oro srauto matuokle ir veikiantis kitokiais principais , vadinasi angliskai sutrumpintai MAP lietuviskai skambetu matuoja isiurbiamo oro slegi ir jo temperatura, buvau keites i nauja, bet nepadejo , liambda pirmaji esu pakeites buvo ismete tokia klaida bet nieko nepasikeite aisku zvaklaidzius zvakes keiciau man vienu tarpu isvis uzgesdavo vaziuojant isminus sankaba bet praplovus droselio sklende nebegesta tik nukrenta zemai ir papulsuoja, viskas man taip yra is po ziemos kai viena salta ryta neuzvedziau , seip dar pries ziema budavo po akumuliatoriaus atjungimo pirmus kilometrus gesdavo bet pavazinejus pasitaisydavo, buvau ir pas pora meistru bet nieko nesuzinojau tipo viskas gerai ner klaidu aisku isskyrus viena karta kai buvo uzsideges chek , na man taip nera kad kekviena karta kad prigesta ir pradeda sokinet apsulos bet buna gan daznai
marenas
Moderatorius
Posts: 313
Joined: 2012 05 30 , 07:25
Vardas/Pavardė:: Marius Bauzinskas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Vairuoja nuo: 1994
Location: Klaipėda
Contact:

Re: apsuku sokinejimas

Post by marenas »

cia niekas nemandravoja tik sakau kad servizai nieko nedaro geriausiu atveju prie kompo pajunge nieko neranda ir gali vaziuot kur nori o pats as niekada nelendu i masinas todel ir klausiau gal ira klp kas sutvarkytu o jus cia pradejot
velnys007

Re: apsuku sokinejimas

Post by velnys007 »

na tai ar sutaisei?
marenas
Moderatorius
Posts: 313
Joined: 2012 05 30 , 07:25
Vardas/Pavardė:: Marius Bauzinskas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Vairuoja nuo: 1994
Location: Klaipėda
Contact:

Re: apsuku sokinejimas

Post by marenas »

susitvarkiau kiek imanoma bet apsukos vistiek kaskiek sokineja
Pijonierius

Re: apsuku sokinejimas

Post by Pijonierius »

ką darei, jog kažkiek padėjo?
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest