benzinas-dujos +\-

Post Reply
VIRGIZ

benzinas-dujos +\-

Post by VIRGIZ »

Sveiki, nesenai nusipirkau Mondi ir isidejau 4 kartos dujas. Is esmes esu patenkintas, tik dar tebeskaiciuoju kuro sanaudu vidurkius, kurie pagal mano skaiciavimus iseina apie 10.5duju (didesne dali vazineju kelyje,ir tik mazesne mieste).Gal yra jau seniau vazinejanciu dujom, kurie gali pasidalinti savo info, savo nuomone, +/-?
biesaz

Re: benzinas-dujos +\-

Post by biesaz »

Sveikas,
gal galėtum plačiau papasakot koks litražas ir kiek kw? Nes dairausi kažko benzas - dujos tai neatmetu ir šito varianto. Šiaip sakyčiau gana nemažai išeina kuro jei daugiau trasoj važiuojama..
VIRGIZ

Re: benzinas-dujos +\-

Post by VIRGIZ »

2.0 L. 107 kw. kad sitie varikliukai ir siaip nemazai benzo pasiima.Gamintojas nurodo 11.2 mieste ir 7.9 bendras. Tai duju suvartoja apie15% daugiau. 100km iki 11l. duju +1l. benzino panasiai(bent jau dabar ziema). Nors nemazai vaziuoju ir trasoje,man neatrodo dideli sitie skaiciai. Taupantys tikrai gali vazineti ir su mazesnem sanaudom, nes savo vairavima tikrai nepavadinciau ekonomisku :)
marenas
Moderatorius
Posts: 313
Joined: 2012 05 30 , 07:25
Vardas/Pavardė:: Marius Bauzinskas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Vairuoja nuo: 1994
Location: Klaipėda
Contact:

Re: benzinas-dujos +\-

Post by marenas »

nezynau kaip reikia vaziuot kad tiek suvalgytu pasmane tik 1.8 ir81kw o suvalgo kokia 15litru ziema drasei
VIRGIZ

Re: benzinas-dujos +\-

Post by VIRGIZ »

marenas wrote:nezynau kaip reikia vaziuot kad tiek suvalgytu pasmane tik 1.8 ir81kw o suvalgo kokia 15litru ziema drasei
manyciau, kad tai priklauso nuo duju irangos, pas mane 4 kartos italiska duju iranga.Gamintojas garantuoja kad duju sanaudos bus iki 15% didesnes nei benzino. 15 l. tikrai daugoka, nors neaisku kokia iranga pas tave, jeigu 2 kartos tai visko gali but... beto viena ausim kazkur buvau girdejes kad fordo 2.0 variklis ekonomiskesnis uz 1.8 ( bet del sito negarantuoju :) )
Vital
Klubo remėjas
Posts: 233
Joined: 2011 05 18 , 21:55
Vardas/Pavardė:: Vitalij
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Variklis: 2,5 l Duratec V6
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Vairuoja nuo: 2008
Location: kita
Contact:

Re: benzinas-dujos +\-

Post by Vital »

marenas wrote:nezynau kaip reikia vaziuot kad tiek suvalgytu pasmane tik 1.8 ir81kw o suvalgo kokia 15litru ziema drasei
tikrai kazkas negerai pas tave su dujom, pas man db viskas kai sutvarkyta 10-11, pries tai valge 14-15(duju pursktukai perpilinejo)
ImageImage
marenas
Moderatorius
Posts: 313
Joined: 2012 05 30 , 07:25
Vardas/Pavardė:: Marius Bauzinskas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Vairuoja nuo: 1994
Location: Klaipėda
Contact:

Re: benzinas-dujos +\-

Post by marenas »

nu pasmane irgi valge 10ar11 kai tik idejo o po visu sutvarkymu kad nedektu cekas ir taip toliau valgo15
Force

Re: benzinas-dujos +\-

Post by Force »

jau nemažai prasukau su IV kartos dujomis, variklis 2 ltr, 107 kw. taigi sanaudos, ant ilgo, greitis iki 110 km - 8 ltr; miestas Vilnius, neuztaikant ant kamsciu - 11 ltr; Vilnius stovint kamsciuose - 14 ltr. Misrus kazkur 11 ltr, tiek realiai ir yra.
monia

Re: benzinas-dujos +\-

Post by monia »

su 50 ltr baku duju max 350 po miesta klp nuvaziuoju,kondiske daznai ijungta ir paspaudziu daznai,siaip nepatenkintas esu nes 85 kw tikrai mazai dujom ir kad isibeget reik spaust daug,blem nepazejau kad cia mk 4 o pas manes mk 2 :)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests