Važiuojant gęsta mašina 1,8 dyzelis 98m.

User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Važiuojant gęsta mašina 1,8 dyzelis 98m.

Post by Gezatron »

nu as sakaiu ka daryti... siuos dalykus gali ant lauko kieme pasidaryti... juolab lauke nera db taip salta pakolkas... :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
android

Re: Važiuojant gęsta mašina 1,8 dyzelis 98m.

Post by android »

Sveiki, norejau pranesti jei kam idomu tai pagaliau susitvarkiau savo masinyte. Buvau nuvares vis delto i servisa, nes neturejau galimybiu pats susitvarkyti. Kaip parasyta lape kuriame man dave, tai siurblio turbininio tvarkymas. Kiek as ju klausiau tai keite tarpine ar membrana kazkokia, sake gaude ora. Sumokejau 220 litu. Brangu, bet dabar gerai vaziuoja, nesokineja visai apsukos ir negesta.
rog4star

Re: Važiuojant gęsta mašina 1,8 dyzelis 98m.

Post by rog4star »

Sveikas as mane irgi buvo tokia beda kad vaziuojant masina gesta. nuo bako pakeiciau slanga i permatoma ir nuo filtro i permatoma.tai zodziu lb ejo oras todel ir leido.paspaudus gaza ejo daug oro i siurbli ir masina geso.o problema buvo praleidinejo kuro filtro padkacke.pabandyk gal tau pades.pakeiciau nauja padkacke ir viskas ok dbr
:yes1:
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Važiuojant gęsta mašina 1,8 dyzelis 98m.

Post by Gezatron »

android wrote:Sveiki, norejau pranesti jei kam idomu tai pagaliau susitvarkiau savo masinyte. Buvau nuvares vis delto i servisa, nes neturejau galimybiu pats susitvarkyti. Kaip parasyta lape kuriame man dave, tai siurblio turbininio tvarkymas. Kiek as ju klausiau tai keite tarpine ar membrana kazkokia, sake gaude ora. Sumokejau 220 litu. Brangu, bet dabar gerai vaziuoja, nesokineja visai apsukos ir negesta.
tai va cia http://forum.mondeo-klubas.lt/viewtopic.php?f=79&t=5436" onclick="window.open(this.href);return false; panasi tema is esmes :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests