Priekiniai guoliai ir ABS

leenas

Re: Priekiniai guoliai ir ABS

Post by leenas »

Tavo atveju manau jei aprasyme guolio parasyta, kad skirta be abs, tai su situo guoliu ir nebus abs. Mano atveju kiek supratau jei perki pagal kataloga, tai neimanoma kitokio guolio nusipirkti, nes visos mk3 yra su abs, o vat jei tarkime 406 buna ir abs, tai gali per klaida ir netoki nusipirkti :(
User avatar
Eddy
Dalyvis
Posts: 410
Joined: 2007 07 07 , 10:06
Vardas/Pavardė:: edis
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Gamybos metai: 2002
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Žalia
Vairuoja nuo: 2005
Location: Šilalė
Contact:

Re: Priekiniai guoliai ir ABS

Post by Eddy »

jom, reiks lekt i detaliu parduotuve aiskintis... o tau tik uzkurus uzsidegdavo? nes man tik uzkurt uztenka ir jau dega.. ir cia po guolio keitimo... nes man pasake kad sitiem 406 katalogas rodo be abs visus :doh:
Mano esamos:
Mano... Volvo XC70 2005, d5, sriubmaliene.
PEUGEOT 407 2007m., 2,0 HDI 100kw., Sriubmaisys tankas.
Zmonos:
PEUGEOT 206 2001m., 1,4i 55kw...
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: Priekiniai guoliai ir ABS

Post by Valdelis »

leenas wrote:Ačiū, Kolegos,

Jūs buvote teisūs :) nuvežiau atgal mašiną, pakeitė guolį ir ABS susitvarkė :) nereikėjo nei daviklio ABS keisti nei dar kašką daryti, nors kitas meistras sakė kad bet kokiu atveju reikės keisti daviklį, nes mano blogas.
Saunu jog pagelbejom :) Kita karta keiciant informuok iskarto meistrus jei kokiam mazesniam servise keisi :) Sutaupysi savo laika ir to serviso finansus :D
leenas

Re: Priekiniai guoliai ir ABS

Post by leenas »

na kai uzkuriu tai uzsidega daug lempuciu, po to kitos uzgesdavo o ABS likdavo degusi. Žodžiu pirma pasidomėk ar 406 buna be ABS, nes jei nebuna, tai kataloge gali ir nerasyta kad guolis su ABS, nes visos 406 su ABS todėl papildomai ir nepriraso, o jei lievas pardavejas ir mesitaras, tai jei jis nematys kad papildomai nėra prirašyta ABS ir sakys kad guolis be abs. Jei tarkime koks nors masinu modelis buna ir su ABS ir be, tai priraso papildomai ABS arba nubrauktas ABS. Zodziu jei pas Tave dedasi guoliai su integruotu impulsiniu ziedu tai sumaise puses guolio, jei ne su integruotu tai neidejo kaskokiu datuku, sydelio ar kaip jis ten vadinasi.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests