Sankabos bedos.

Edgariokas

Sankabos bedos.

Post by Edgariokas »

Sveiki viruciai. Tai va priejo laikas ir mano mondes sankabai ;( ir iskilo dauk ivairiu klausimu i kuriuos neradau atsakymo perskaites viso forumo temas (arba esu ant tiek zioplas kad kasko neperskaiciau iki galo). Pirmas is ju tai toks kuria gi rinktis keiciant tokia pat kokia ir buvo ir yra kolkas ar kaska mastyt imantresnio nes kiek skaiciau visu nuomones vis kitokios. Antras klausymas butu jai mest lauk ta plaukiojancia tai kokia det ? Nuo kokio modelio ?
Lauksiu jusu nuomoniu ir rimtu patarimu.
Dalius
Klubo remėjas
Posts: 646
Joined: 2010 09 15 , 10:46
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 2006
Location: Biržai
Contact:

Re: Sankabos bedos.

Post by Dalius »

Edgariokas wrote:Sveiki viruciai. Tai va priejo laikas ir mano mondes sankabai ;( ir iskilo dauk ivairiu klausimu i kuriuos neradau atsakymo perskaites viso forumo temas (arba esu ant tiek zioplas kad kasko neperskaiciau iki galo). Pirmas is ju tai toks kuria gi rinktis keiciant tokia pat kokia ir buvo ir yra kolkas ar kaska mastyt imantresnio nes kiek skaiciau visu nuomones vis kitokios. Antras klausymas butu jai mest lauk ta plaukiojancia tai kokia det ? Nuo kokio modelio ?
Lauksiu jusu nuomoniu ir rimtu patarimu.
Visų pirma kiek kw tavo mondeo? Ir kokie simptomai tos tavo sankabos, apibūdink :)
MkI, MkII, MkIII.
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Sankabos bedos.

Post by Raime »

Sveikas,kiek teko girdeti ir skaityti cia tai galima lygtai deti paprasta sankaba vietoj plaukiojancios,kazkas cia siule vysa komplekta,na yra geriau nusimananciu tai jie pasakis tiksliau
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Sankabos bedos.

Post by Gezatron »

http://forum.mondeo-klubas.lt/viewtopic.php?f=36&t=8166" onclick="window.open(this.href);return false;
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Sankabos bedos.

Post by Algis »

Ateity jeigu reiktu keisti smagrati niekad nedeciau plaukiojancio man kur kas maloniau kai jauciu tvirta ir konkrecioje vietoje sankabos pedalo sukibima.Pas plaukiojanti ilgas darbine eiga i ypac nemalonu startuojat su plaukiojanciu su sunkesne priekaba arba ka nors velkant.Kai reikia ka nors vilkti arba vilkti priekaba sedu i mk-2.
Edgariokas

Re: Sankabos bedos.

Post by Edgariokas »

Nu pas mane TDDI 66kw. Nu simptomai tai tokie kad skamba visokie garsai, cipimai, jauciasi nemenka vibracija ir t.t. Tevas turi ir monde tai pas ji TDCI 96kw tai pas ji to nera kas pas mane tai todel ir nusprendziau kad sankabai amzina atelsi :(
Mundas

Re: Sankabos bedos.

Post by Mundas »

Sweiki wisi turiu ir as problemele su sankaba. pas mane 2004 tdci 6 pawaru ir wakar staiga pedalas iki galo susispaude skyscio truko dapyliau papumpawau pedala pradejo teketi skystis is greiciu dezes kur yra tarpas tai cia wiskas aisku kad isminamasis guolis parejo bet dbr klausimas ar tik ji keist ar keist ir sankaba ir plaukiojanti?kam keist plaukiojanti jei wiskas iki siol buwo lyg ok? laukiu atsakymu nes esu pasimetes nes wienas rase tipo reik paskui iscentruoti kazkaip ji bet as netikiu cia kazkokia nx... nesamone
Dalius
Klubo remėjas
Posts: 646
Joined: 2010 09 15 , 10:46
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 2006
Location: Biržai
Contact:

Re: Sankabos bedos.

Post by Dalius »

Mundas wrote:Sweiki wisi turiu ir as problemele su sankaba. pas mane 2004 tdci 6 pawaru ir wakar staiga pedalas iki galo susispaude skyscio truko dapyliau papumpawau pedala pradejo teketi skystis is greiciu dezes kur yra tarpas tai cia wiskas aisku kad isminamasis guolis parejo bet dbr klausimas ar tik ji keist ar keist ir sankaba ir plaukiojanti?kam keist plaukiojanti jei wiskas iki siol buwo lyg ok? laukiu atsakymu nes esu pasimetes nes wienas rase tipo reik paskui iscentruoti kazkaip ji bet as netikiu cia kazkokia "kad tau ežys kelnėse išdygtų"... nesamone
Koks kilometražas tavo mondeo? Nes smagratis daugmaž 150k km tarnauja tai iš to ir galim spręst bus ar keist jį prie to pačio tau :) Jei iki šiol su juo buvo viskas ok tai pakeitus išminamąjį guolį ir toliau bus viskas ok :) dėl sankabos keitimo tai išėmus matysis ar sudilus ar ne. Nes smagračio, sankabos keitimas ne 100lt kainuoja, nes daug darbo yra ten pakeist... Savo mk3 smagrati su sankaba keičiaus tai žinau.
MkI, MkII, MkIII.
Mundas

Re: Sankabos bedos.

Post by Mundas »

Dalius wrote:
Mundas wrote:Sweiki wisi turiu ir as problemele su sankaba. pas mane 2004 tdci 6 pawaru ir wakar staiga pedalas iki galo susispaude skyscio truko dapyliau papumpawau pedala pradejo teketi skystis is greiciu dezes kur yra tarpas tai cia wiskas aisku kad isminamasis guolis parejo bet dbr klausimas ar tik ji keist ar keist ir sankaba ir plaukiojanti?kam keist plaukiojanti jei wiskas iki siol buwo lyg ok? laukiu atsakymu nes esu pasimetes nes wienas rase tipo reik paskui iscentruoti kazkaip ji bet as netikiu cia kazkokia "kad tau ežys kelnėse išdygtų"... nesamone
Koks kilometražas tavo mondeo? Nes smagratis daugmaž 150k km tarnauja tai iš to ir galim spręst bus ar keist jį prie to pačio tau :) Jei iki šiol su juo buvo viskas ok tai pakeitus išminamąjį guolį ir toliau bus viskas ok :) dėl sankabos keitimo tai išėmus matysis ar sudilus ar ne. Nes smagračio, sankabos keitimas ne 100lt kainuoja, nes daug darbo yra ten pakeist... Savo mk3 smagrati su sankaba keičiaus tai žinau.
pas mane ji 240k nubegus iki siol wiskas buwo gerai tai nemanau kad tas smagratis bus ok o del keitimo tai wiska pats darau wienai mk3 bet bedzui ant gatwes per pusantros dienos pakeitem ardymo nebijau:)
Dalius
Klubo remėjas
Posts: 646
Joined: 2010 09 15 , 10:46
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 2006
Location: Biržai
Contact:

Re: Sankabos bedos.

Post by Dalius »

Mundas wrote: pas mane ji 240k nubegus iki siol wiskas buwo gerai tai nemanau kad tas smagratis bus ok o del keitimo tai wiska pats darau wienai mk3 bet bedzui ant gatwes per pusantros dienos pakeitem ardymo nebijau:)
Šiaip galėtum ir aiškiau rašyt, na arčiau lietuviškos kalbos :D Bet bet supratau ką norėjai pasakyt. Jei rodo 240k km ir jei tai teisybė - smagratis bus jau keistas, tad dar 60k km važiuosi. Pats darysies tai pasikeisk tik išminamąjį nauju ir viskas nesuk galvos dėl smagračio, nes kol prasuksi tuos 60k km praeis ir keli metai :) O jei keitęs jau tai per dieną apsisuksi ;)
MkI, MkII, MkIII.
algissust
Dalyvis
Posts: 33
Joined: 2013 02 05 , 21:22
Vardas/Pavardė:: Algirdas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 1982
Location: Klaipėda
Contact:

Re: Sankabos bedos.

Post by algissust »

Pas mane smagratis parejo ant 212 tuk. sankaba pati dar truputi gyva buvo. Isminimo guolis buvo ant tiek mires, kad neidavo pavaros isjunkt ar ijunkt. Uzgesini-uzvedi tada trumpam padedavo...Bet malonumas mazas-kai autostradoj eini 5 pav.reikia i salutini sukt o pavaros neisjunkt. Kartais padeda kelis kartus papumpuoti sankabos pedala-jei atgal negrysta tai su koja atgal sugrazini... malonumas mazas. Man kainavo detales ir darbas apie 2000 lt gal truputi daugiau
Dalius
Klubo remėjas
Posts: 646
Joined: 2010 09 15 , 10:46
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 2006
Location: Biržai
Contact:

Re: Sankabos bedos.

Post by Dalius »

Tai tikrai pas jį rodo 240tūkst. bus keistas tas smagratis ;)
MkI, MkII, MkIII.
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Sankabos bedos.

Post by Algis »

algissust wrote:Pas mane smagratis parejo ant 212 tuk. sankaba pati dar truputi gyva buvo. Isminimo guolis buvo ant tiek mires, kad neidavo pavaros isjunkt ar ijunkt. Uzgesini-uzvedi tada trumpam padedavo...Bet malonumas mazas-kai autostradoj eini 5 pav.reikia i salutini sukt o pavaros neisjunkt. Kartais padeda kelis kartus papumpuoti sankabos pedala-jei atgal negrysta tai su koja atgal sugrazini... malonumas mazas. Man kainavo detales ir darbas apie 2000 lt gal truputi daugiau
Cia ne isminamo bedos o smagracio.
micia33

Re: Sankabos bedos.

Post by micia33 »

Man vienas mechanikas tikino kad tddi 85kw paprasto smagračio nera :? Vilniui radau 930lt.Įdomu normali čia kaina?
Dalius
Klubo remėjas
Posts: 646
Joined: 2010 09 15 , 10:46
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 2006
Location: Biržai
Contact:

Re: Sankabos bedos.

Post by Dalius »

micia33 wrote:Man vienas mechanikas tikino kad tddi 85kw paprasto smagračio nera :? Vilniui radau 930lt.Įdomu normali čia kaina?
Yra pridarytų jau. Tegu smegenis išsiplauna tas mechanikas jei taip sako :D Čia tik smagratis ar visas smagračio ir sankabos komplektas 930?
MkI, MkII, MkIII.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests