MK1 APD

Post Reply
PIN

MK1 APD

Post by PIN »

sveiki, klausymas butu ar vienodos APD MKI 2.0 16V '96m. ir MKII '98m. 2.0 APD ,o gal nuo kazkokiu kitu FORD modeliu ar kitokios kubaturos tiktu APD,gal kam teko susidurt keiciant automatine pavaru deze? :?
PIN

Re: MK1 APD

Post by PIN »

tai nera nei vieno klubiecio kuris zinotu atsakyma i mano klausyma ?
PIN

Re: MK1 APD

Post by PIN »

apie dezes niekas nezino ,tai gal kas zino apie Trip Compiuterius ,ar tinka is MK2 i MK1 2.0 16V?
PIN

Re: MK1 APD

Post by PIN »

cia kad butu aiskiau tai toks daiktas ,

http://www.google.lt/url?sa=i&rct=j&q=f ... 3025279180" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: MK1 APD

Post by Gezatron »

del deziu tikrai kolegos retai kuris turi ADP... Goldo gali bandyti klausti jam asmenine zinute rasyti... jis tan apie ADP nusimano. Del trip kompo vargiai.. jei neklystu jis net forma bisky skiriasi... tiesiog bandyk pajungti jei fiske tiks ir matysi kas kaip.. :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
User avatar
Eddy
Dalyvis
Posts: 410
Joined: 2007 07 07 , 10:06
Vardas/Pavardė:: edis
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Gamybos metai: 2002
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Žalia
Vairuoja nuo: 2005
Location: Šilalė
Contact:

Re: MK1 APD

Post by Eddy »

del automato remonto nesidomejai? jei zadi dar vazinet su savo mondike, siulau automato remonta. yra daug ir nemazai imoniu jau uzsiimanciais ju remontu, nebe naujiena tie automatai tai ir galima surasti gera, normalu zmogeli su normalia remonto kaina.
o siaip dezes vienodos. del borto kompo., ziurek kad fyske tiktu. bet forma kitokia ten, gausi ir apdaila keist.
Mano esamos:
Mano... Volvo XC70 2005, d5, sriubmaliene.
PEUGEOT 407 2007m., 2,0 HDI 100kw., Sriubmaisys tankas.
Zmonos:
PEUGEOT 206 2001m., 1,4i 55kw...
PIN

Re: MK1 APD

Post by PIN »

Eddy wrote:del automato remonto nesidomejai? jei zadi dar vazinet su savo mondike, siulau automato remonta. yra daug ir nemazai imoniu jau uzsiimanciais ju remontu, nebe naujiena tie automatai tai ir galima surasti gera, normalu zmogeli su normalia remonto kaina.
o siaip dezes vienodos. del borto kompo., ziurek kad fyske tiktu. bet forma kitokia ten, gausi ir apdaila keist.

Man su ta mondeske gavosi taip ,kad ieskojau darbinio auto ,kad vazinet kol savo MB tvarkisiu ,bet pasirodo kad apsisoviau ,tiksliau pardavejas apsimelavo,prisiekinejo kad vaziuokle visa perrinkta ir aplamai jokiu trukumu iskyrus kad jam ji per daug kuro valge,o siaip ir tech. katik buvo pravaryta,tai ir nusipirkau kate maise ....,dabar issiaiskinau kad vazinejau 1 ir 3 begiu ,o 2-4 nusproge ,tai kuro mieste iki 20 l. ,tai argi cia normalu :( , dar galvojau gal kokie salenoidai pareja ,bet taip ir neprisiverciau del ju keitimo,gal net ir pati pusle i pabaiga ,nes jungiant P susmugiuoja . Del kompo truputi prasiaiskinau ,forma tai akivaizdziai skiriasi ,bet cia niekis ,fiskes kaip ir vienodos ,bet pasirodo paciu laideliu isdestimai skyriasi ,kazkaip net keista kad taip sukonstravo ,bent jau fiskes galejo padaryt nevienodas. O paskutiniu metu dar fokusai prasidejo ,supykes ant tokio pirkinio ,buvau numetes ,pora menesiu nevazinejau ,bet islindo saulute,uzsimaniau kazka nuveikt ,o pasirodo dabar ir du cilindrai nedirba ,faktai pasiteisino ,kad dazniau genda jei nevazineji ,o laikai garaze :shock: ,tai pakeiciau zvakes ,nieko nepadejo ,dabar dar babina pakeisiu ,noprs mazai tiketina kazkokio rezultato ,nes kibirkstis yra ,tai mano galva dar kazkoks vakumas stovi po babina ,gal tas kiauras ,arba purkstukai nusprogo-uzsikimso ,ar velniai zino kas nutiko. Neesu is tu kur nusistates pries viena ar kita automobili ,bet su MB pravazinejau 10 metu ir neturejau aplamai jokiu gedimu isskyrus privaloma aptarnavima ,ir su Opeliu senu teko nemazai pavazinet ,tai ten tik su rudim problemu buvo ,kol supuvo ir iskeliavo i metala . Na ir prirasiau as cia visa biografija . Atsiprasau uz OT.
User avatar
Eddy
Dalyvis
Posts: 410
Joined: 2007 07 07 , 10:06
Vardas/Pavardė:: edis
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Gamybos metai: 2002
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Žalia
Vairuoja nuo: 2005
Location: Šilalė
Contact:

Re: MK1 APD

Post by Eddy »

nu jom, nenusiseke :( del automato pirkimo tokios masinos irgi katinas maise., nes tokioms mondems daznai automatai kazko pareina., tai labiau linkes ja perinkt.. del variklio nieko blogo negaletu buti.. tik va turi apsisprest dabar, ar apsimoka tau investuot... uz kita deze sumokesi 500 - 700lt ., perinkti deze kastuos pradedant nuo tiek iki 2000lt .. uz 2000 lt cia jau maksimali suma, gaunasi pilna automato restauracija..
Mano esamos:
Mano... Volvo XC70 2005, d5, sriubmaliene.
PEUGEOT 407 2007m., 2,0 HDI 100kw., Sriubmaisys tankas.
Zmonos:
PEUGEOT 206 2001m., 1,4i 55kw...
Dalius
Klubo remėjas
Posts: 646
Joined: 2010 09 15 , 10:46
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 2006
Location: Biržai
Contact:

Re: MK1 APD

Post by Dalius »

Eddy wrote:nu jom, nenusiseke :( del automato pirkimo tokios masinos irgi katinas maise., nes tokioms mondems daznai automatai kazko pareina., tai labiau linkes ja perinkt.. del variklio nieko blogo negaletu buti.. tik va turi apsisprest dabar, ar apsimoka tau investuot... uz kita deze sumokesi 500 - 700lt ., perinkti deze kastuos pradedant nuo tiek iki 2000lt .. uz 2000 lt cia jau maksimali suma, gaunasi pilna automato restauracija..
Žiauriai nepasisekė - nudroštą nupirko. Per skelbimus turėtų atsirast tikrai pigiau nei 500lt už greičių dėžę juk čia MkI ... Perrinkinėt jos FAKTAS kad neapsimoka.
Na man įdomu kaip ta mašina visa atrodo jei tiek joje problemų, gal geriau apsimoka priduot šrotui ir prisidėjus keletą litų ( gal net mažiau nei sukištų į remontą) nusipirkt geresnio stovio kitą auto. :?
MkI, MkII, MkIII.
PIN

Re: MK1 APD

Post by PIN »

Eddy wrote:nu jom, nenusiseke :( del automato pirkimo tokios masinos irgi katinas maise., nes tokioms mondems daznai automatai kazko pareina., tai labiau linkes ja perinkt.. del variklio nieko blogo negaletu buti.. tik va turi apsisprest dabar, ar apsimoka tau investuot... uz kita deze sumokesi 500 - 700lt ., perinkti deze kastuos pradedant nuo tiek iki 2000lt .. uz 2000 lt cia jau maksimali suma, gaunasi pilna automato restauracija..
Pirkta buvo uz 1400 lt,investuota tik 60lt uz stupica su guoliu (srotiniu su darbu) ziaurokai uze ,buciau net nekeites bet pabijojau kad kur vaziuojant neuzsikirstu, +tepalus ir filtra pirkau ,bet dar nekeiciau ,o apie APD restauracija net nera kalbu,todel ir uzklausiau cia ar tinka nuo kitu,gal kada kokia pasitaikytu ,tai nematau vargo didelio pasikeist.
Last edited by PIN on 2013 03 26 , 22:42, edited 1 time in total.
PIN

Re: MK1 APD

Post by PIN »

Dalius wrote:
Eddy wrote:nu jom, nenusiseke :( del automato pirkimo tokios masinos irgi katinas maise., nes tokioms mondems daznai automatai kazko pareina., tai labiau linkes ja perinkt.. del variklio nieko blogo negaletu buti.. tik va turi apsisprest dabar, ar apsimoka tau investuot... uz kita deze sumokesi 500 - 700lt ., perinkti deze kastuos pradedant nuo tiek iki 2000lt .. uz 2000 lt cia jau maksimali suma, gaunasi pilna automato restauracija..
Žiauriai nepasisekė - nudroštą nupirko. Per skelbimus turėtų atsirast tikrai pigiau nei 500lt už greičių dėžę juk čia MkI ... Perrinkinėt jos FAKTAS kad neapsimoka.
Na man įdomu kaip ta mašina visa atrodo jei tiek joje problemų, gal geriau apsimoka priduot šrotui ir prisidėjus keletą litų ( gal net mažiau nei sukištų į remontą) nusipirkt geresnio stovio kitą auto. :?
Perkant i isvaizda nelabai kreipiau demesi,man aktualiausia buvo galiojanti tech apziura 2-viems metams,nes kaip anksciau minejau kad pirkta kaip darbine ,todel ir pikapa rinkausi ,nors ta isvaizda kaip uz tokia kaina kazkaip pasirode pusetina ,zinoma dabar ir priekinio buferio kampas itrukes ,nes kazkas kieme po nakties stuktelejo :( ,ir galinio gabalas isluzo ,bet cia jau del mano kaltes ,nes uztempinejau kita automobili ir nuluzo ta kilpa kur is galo tempimui privirinta ,tai kaip nutruko nulauze gabaliuka buferio apacios . Neturiu nei vienos foto ,bet gal prie progos ir padarysiu keleta ,bet nepazadu :tipo:
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest