KLAIDA p1000

Post Reply
velnys007

KLAIDA p1000

Post by velnys007 »

sveiki gal yra buvusiu susidurusiu su sita klaida , ar seip ismananciu kas cia per velnias?
Lend
Dalyvis
Posts: 563
Joined: 2012 12 20 , 14:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2011
Location: Vilnius
Contact:

Re: KLAIDA p1000

Post by Lend »

Nekreipk dėmesio ir trink. Šita klaida sako, kad žmogus diagnostiką atliekantis nieko nemoka... Grubiai...
velnys007

Re: KLAIDA p1000

Post by velnys007 »

Lend wrote:Nekreipk dėmesio ir trink. Šita klaida sako, kad žmogus diagnostiką atliekantis nieko nemoka... Grubiai...
nelabai supratau as tavo atsakima? tu siulai istrinti sita klaida?
Lend
Dalyvis
Posts: 563
Joined: 2012 12 20 , 14:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2011
Location: Vilnius
Contact:

Re: KLAIDA p1000

Post by Lend »

Gali trinti, gali netrinti. Ji dingsta su laiku pati. Ten reiškia, kad diagnostika per obd nepilnai atlikta buvo. Žodžiu nesuk dėl jos galvos. Nervina, kad check engine gali ji uždegt bet tai vienintelis dalykas kas gali atsitikt turint šitą klaidą. Sugest niekas tikrai nesugedę.
velnys007

Re: KLAIDA p1000

Post by velnys007 »

truputi apsiskaiciau apie ta klaida taip taip cia tas diagnostinis aparatas truputi per lievas buvo kaip supratau, nesukciau as galvos jei masina man normalei vaziuotu bet kad nevaziuoja ir meistrai bent jau ten kur gyvenu teranda ta klaida ir nieko negali pasakyt aie ja tai vat ir domiuos
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: KLAIDA p1000

Post by Gezatron »

nu tai tokie ir meistrai.... manau y tavo klausima aiskiai atsake kolegos :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Lend
Dalyvis
Posts: 563
Joined: 2012 12 20 , 14:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2011
Location: Vilnius
Contact:

Re: KLAIDA p1000

Post by Lend »

Nu šiaip, kad tą klaidą pamatyt tai visai neblogos aparatūros reikia. Pvz buvau prieš kokią savaitę pas vieną vyruką, turi jis visą įrangą iš gamintojo tai matė irgi šitą klaidą. Pats turiu laidą už 40 Lt nusipirkęs kitaiską ir keletą nemokamų programų, tai tos klaidos (ir dar keletos, kaip pvz lauko temperatūros daviklio, kondiškės) man nesimato.

Šiaip ar taip, aš tavo vietoj dar kartą labai atidžiai visus vakuumus peržiūrėčiau. Jei žiežirba yra, kuras patenka ir slėgis geras tai vienintelė bėda gali būt oro trūkume/pertekliuj. Man kaip ir sakiau dingo apsukų kritinėjimas įjungiant laisvą po to kai išėmiau tuos vožtuvus. Tuo pačiu buvo pakeistą įsiurbimo tarpinė ir tiesą sakant dabar variklis dirba tyliau ir stabiliau. Paskutinį kart atidaręs netgi pasigedau vieno garso tokio kaip nežymaus šnypštimo, nors kai prieš remontus ieškojau kur kas gali siurbt, nieko neradau...
Tik va epoksidkė dabar smirda :/

Nors vėlgi, ką aš suprantu, pirmą kart po kapotu prieš pusmetį įlindau :D
velnys007

Re: KLAIDA p1000

Post by velnys007 »

truputi pasiskaiciau tai bandysiu papasakot ka suzinojau ,, p1000 reiskia kad pats valdymo blokas dar nera pracekines savo davikliu sistemu po klemos nuemimo , jei matosi tik klaida p1000 tai aparatura dar nekokia , sakai su tavaja aparatura isvis nesimato tai ji dar prastesne, su gera aparatura matytusi ir visos davikliu sistemos, su gera aparatura ten tiksliai nepsupratau bet turbut galetu priverst pracekint tas sistemas , arba bent jau matytusi kur beda . toki linka imesiu ka tipo reikia daryt po klemos nuemimo fordam http://www.obdii.com/drivecycleford.html" onclick="window.open(this.href);return false; tai tiek prasau papildykit mane jei daugiau zinot,arba klauskit gal kasko neparasiau.
Lend
Dalyvis
Posts: 563
Joined: 2012 12 20 , 14:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2011
Location: Vilnius
Contact:

Re: KLAIDA p1000

Post by Lend »

Nu, kaip ir sakiau, pas mane ta įranga negali būt gera, kai kitaiska kopija tėra. Šiaip daviklius ir įtampas bei spaudimus apytiksliai pasižiūrėt.
O tas kur rimtą įrangą turi tai vėlgi, nedarė viso drive cycle tai ir metė ją. Nors dabar gal biški pikta, kad nedarė. Maž būtų aiškiau kame tas drebėjimas ant laisvų...
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest