Planuoju pirkti mk3

max112

Planuoju pirkti mk3

Post by max112 »

Sveiki, esu susidomejas Ford Mondeo Mk3 Tddi ghia, 2001 m. Norėčiau sužinoti šių automobiliu + ir -, kokias detalių kainos, paviždžiui guoliu, pagrindinio diržo ir pan.
samagonas
Dalyvis
Posts: 355
Joined: 2013 03 13 , 18:01
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Pilka
Location: Kaunas
Contact:

Re: Planuoju pirkti mk3

Post by samagonas »

pats ir galvoju pirkt tokia, domejausi, visai neblogos masinos, pagal kaina kokybe, cia nera pagr dirzo kiek zinau o gradine, guolio kaina 300 vidutines kokybes . Sankaba gal didziausias minusas kuri daznai kam pareina ir dauguma jau yra keite, 1.5-2k su darbu.
max112

Re: Planuoju pirkti mk3

Post by max112 »

kas daugiaum savo nuomone pasakys apie mondeo?
max112

Re: Planuoju pirkti mk3

Post by max112 »

dar vienas toks kalusimelis iskilo, kaip kuriasi ziema?, mano kaimynas turi mk 2 1.8 66kw, tai ziema vargsta, nuo ~10 nebeuzsikuria reikia pastoviai ritais tampyti ji.
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Planuoju pirkti mk3

Post by Raime »

max112 wrote:dar vienas toks kalusimelis iskilo, kaip kuriasi ziema?, mano kaimynas turi mk 2 1.8 66kw, tai ziema vargsta, nuo ~10 nebeuzsikuria reikia pastoviai ritais tampyti ji.
Na vazineju jau pora ziemu su savo mk2 dizeliuku tai pernai 2 kartus neuzkuriau savo hodu,viena karta akomas myre per salcius nes senas buvo o antra karta prie -31 neuzkuriau,nors akomas suke neblogai bet nesikure,tai ant buksiro patempe 10 metru ir uzsikure kaip bitute o sia ziema isvyso be problemu kuresi,nezinau kaip mk3 bet mk2 beda kad pradeda kuras sesti,jei sia beda issprendi tai ziemos nebaisios,buvau praita ziema pas meistrus nuvares kad pakaitinimo zvakes patykrintu tai priejes meistras pasake-cia mondeo,vasaryne masina,jei kieme -15 gali net nebandyti kurti o eik i autobusa,zodziu jo zodziai nepasitvyrtino,kuresi normaliai bent jau iki -31 salcio :D
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Planuoju pirkti mk3

Post by Algis »

Raime wrote:
max112 wrote:dar vienas toks kalusimelis iskilo, kaip kuriasi ziema?, mano kaimynas turi mk 2 1.8 66kw, tai ziema vargsta, nuo ~10 nebeuzsikuria reikia pastoviai ritais tampyti ji.
Na vazineju jau pora ziemu su savo mk2 dizeliuku tai pernai 2 kartus neuzkuriau savo hodu,viena karta akomas myre per salcius nes senas buvo o antra karta prie -31 neuzkuriau,nors akomas suke neblogai bet nesikure,tai ant buksiro patempe 10 metru ir uzsikure kaip bitute o sia ziema isvyso be problemu kuresi,nezinau kaip mk3 bet mk2 beda kad pradeda kuras sesti,jei sia beda issprendi tai ziemos nebaisios,buvau praita ziema pas meistrus nuvares kad pakaitinimo zvakes patykrintu tai priejes meistras pasake-cia mondeo,vasaryne masina,jei kieme -15 gali net nebandyti kurti o eik i autobusa,zodziu jo zodziai nepasitvyrtino,kuresi normaliai bent jau iki -31 salcio :D
Raimi tas tavo meistras vasarinis.
samagonas
Dalyvis
Posts: 355
Joined: 2013 03 13 , 18:01
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Pilka
Location: Kaunas
Contact:

Re: Planuoju pirkti mk3

Post by samagonas »

:D :D net neverta vadinti meistru. :| cia ne nuo markes priklauso kaip kuriasi ziema, o nuo bukles, kaip priziureta.
max112

Re: Planuoju pirkti mk3

Post by max112 »

kad jau pradejom apie mk 2, o ju variklius galima cipuoti, ir ar apsimoka, ar jauciasi skirtumas?
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Planuoju pirkti mk3

Post by Algis »

Pasimi raktu ir icipuoji.
deiwizz

Re: Planuoju pirkti mk3

Post by deiwizz »

Algis wrote:Pasimi raktu ir icipuoji.
like :yes1:
samagonas
Dalyvis
Posts: 355
Joined: 2013 03 13 , 18:01
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Pilka
Location: Kaunas
Contact:

Re: Planuoju pirkti mk3

Post by samagonas »

Net mk3 vimota sake nelabai verta cipuot, maza galia isgauna. O mk2 su raktu kuro norma padidint, turba gal pareguliuot galima. Bus daug dumu, padides sanaudos ir kazin ar bus naudos :tipo:
Lyro

Re: Planuoju pirkti mk3

Post by Lyro »

Kad kaiptik esu girdejas, kad TDCI varikliai labai nemaža prieaugi gauna :)
Dalius
Klubo remėjas
Posts: 646
Joined: 2010 09 15 , 10:46
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 2006
Location: Biržai
Contact:

Re: Planuoju pirkti mk3

Post by Dalius »

max112 wrote:dar vienas toks kalusimelis iskilo, kaip kuriasi ziema?, mano kaimynas turi mk 2 1.8 66kw, tai ziema vargsta, nuo ~10 nebeuzsikuria reikia pastoviai ritais tampyti ji.
Dėl užkūrimo žiemą su TDDI Mk3 nebus vargo, nes puikiai kuriasi visiems forumiečiams prie -10 -15 užsikuria su neveikiančiomis pakaitinimo žvakėmis ;) Dėl užvedimo mkII ir mkIII skiriasi kaip diena ir naktis, nes MkIII turi gerą starterį su geru sukimo momentu bei sintetinius tepalus variklyje.
Lyro wrote:Kad kaiptik esu girdejas, kad TDCI varikliai labai nemaža prieaugi gauna :)
Apie TDCI - faktas, kad tokie varikliai gauna nemažą galios prieūgį dėl elektros, bet čia jau būtų kita tema, tad nenukrypstam :)
MkI, MkII, MkIII.
samagonas
Dalyvis
Posts: 355
Joined: 2013 03 13 , 18:01
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Pilka
Location: Kaunas
Contact:

Re: Planuoju pirkti mk3

Post by samagonas »

Butent ant mk3 2tdci ir tddi pasidaro labai nedaug kw lyginant su vag, ar bmw, is 96kw 115kw padaro kalbant apie 2tdci mk3 . Nebent imant mk4 tai gal ir daugiau gautusi. TAip OT pavariau bet zmones zinos. Kai is vw 66kw girdejau virs 90 kw padare ar dar daugiau nieko nekeiciant.
Dalius
Klubo remėjas
Posts: 646
Joined: 2010 09 15 , 10:46
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 2006
Location: Biržai
Contact:

Re: Planuoju pirkti mk3

Post by Dalius »

samagonas wrote:Butent ant mk3 2tdci ir tddi pasidaro labai nedaug kw lyginant su vag, ar bmw, is 96kw 115kw padaro kalbant apie 2tdci mk3 . Nebent imant mk4 tai gal ir daugiau gautusi. TAip OT pavariau bet zmones zinos. Kai is vw 66kw girdejau virs 90 kw padare ar dar daugiau nieko nekeiciant.
Matai iš mašinos ir raketą galima padaryti su daugybę kw tačiau kas iš to jei ta raketa užsikurs bei važiuos tik keliasdešimt kilometrų, o po to ją vėl reiks perrinkinėt ar keist apkrovų neatlaikiusias dalis. Realu, kad galėjai girdėti kad vw 66kw padrė 90kw, bet ar tu žinai kiek laiko važiavo gatve toks "cipinis vw" ar atlaikė visi auto agregatai ir nenunsprogo po dienos ar dviejų, manau, kad tikrai šio aspekto nežinai. Čia visi kalba apie galios padidinimą kuris nesutrumpintų mašinos mazgų eksplotacijos laiko, tad ką girdėjom kažkur kur bobutė pasakė tai pasilaikom sau ;)
MkI, MkII, MkIII.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests