Stabilizatoriu gumos,ar cia mk1 liga?

Bozas

Stabilizatoriu gumos,ar cia mk1 liga?

Post by Bozas »

Sveiki,mano rankose jau trecia mk1,pirmasias dvi turejau trumpai tad su remontu mazai susiduriau bet visom bildejo priekis, meistru teigimu nuo stabilizatoriu kurie pigus bet ju ner pirkti o vaziuojant skaudziai bilda,apie 10lt/vnt bet net ford centre ju neturejo :( Su dabartine monde nulekiau apie 30000km ir jau girdisi vel tas bildejimas,zinoma tvarkysiu bet jus man pasakykit ar cia rimtai tos gumos nelaiko visai?nors aisku as manau kad 30000km ce normalu ,kad jos pavargo bet idomi jusu nuomone.sako ir gale tos stabilizatoriu gumeles visai nelaiko.
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Stabilizatoriu gumos,ar cia mk1 liga?

Post by Gezatron »

belenkur tavo isvardytu daliu yra pirkti.pvz utenoi bet kurioi perdoi.. tiek tu gumu tiek traukeliu... tinka ir nuo bmw net kazkurio tai :) o del to nelaikymo.. man meistras nx siuncia tas parduotuviu gumas, ir pats deda vaz gaz lada gumas, chimitchina ir laimo ilgai ir laimingai.. bet pats pagalvok... ten gera apkrova gauna tos gumos gan, todel ir issidevi.. tad jei tik po 30k pradejo klibeti nieko baisaus... bet taip jau yra, mondem jos devisi :) o kaip klausei ar neilaiko naujos ? jo nes guma sudu sudas... as dejau ir ka sau galvoji, isklibejo, teko deti moskviciaus guma, ten tai guma kieta ir t.t laiko po siai dienai :) tad tokios tokeles :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Bozas

Re: Stabilizatoriu gumos,ar cia mk1 liga?

Post by Bozas »

Dekui uz patarima,gal rimtai vertetu rast meistriuka kuris kaska sugalvotu is rimtesnios gumos.As pas save tai kiek auto daliu pralekiau niekas neturejo,ford centras i kompa ilindo mmmm ne tu tai neturim.Galvoju nejau taip perka :) bet uz 10lt zinoma stebuklo ner ko tiketis.O klausyk kaip reikalai ten gale?irgi kaska teko is kitokios gumos konstruoti?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Stabilizatoriu gumos,ar cia mk1 liga?

Post by Gezatron »

Bozas wrote:Dekui uz patarima,gal rimtai vertetu rast meistriuka kuris kaska sugalvotu is rimtesnios gumos.As pas save tai kiek auto daliu pralekiau niekas neturejo,ford centras i kompa ilindo mmmm ne tu tai neturim.Galvoju nejau taip perka :) bet uz 10lt zinoma stebuklo ner ko tiketis.O klausyk kaip reikalai ten gale?irgi kaska teko is kitokios gumos konstruoti?
nu tai nekokios pardos jei neturi nes tai labai perkama gan dalis :) del galo.. irgi tikrai tas pats.. stovi mazutes traukutes sabil ir tos gumos... ir tu mazuciu gumas ir tas kitas bumas man chalturina is geros gumos, dirzo ir t.t nes jai nauja perku ir dedu laiko menesy ir fsio :) esme kokia, tiek gale tiek prieky - yra po 2 gumas. ten atleidziame varztukau kur laiko ta guma kuri apgaubusi ta isislgine treuke ir po ja pakisama dirzo... odinis arba labai storos gumos tvirtos ir uzverziama ir ta trauke kone amzinai laiko.. o tel tu ku is sonu stabil traukes prisisuka, priekines apiue 30lt /vnt laiko padoriai, galines tapat kisamas dirzas ir xalturinama.. bet zinok 30k km tikrai daro savo :) ir nenuostabu kad issidevi :) taipat ir su sarnyrais.. visada restauruoju.. juokas juokais, bet atrestauravau vienai mondei rpies 3 metus, dar dabar kaip kaulas laiko tvirtai :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Bozas

Re: Stabilizatoriu gumos,ar cia mk1 liga?

Post by Bozas »

Jo restauracija yra gerai,turiu ir B5 pasata tai ten be restauracijos numirciau :D Tai monduke tvarkytis vienas malonumas man.Tiesiog pavyko is labai tvarkingo zmogaus nupirkti tai va ilgai ir pralekiau be jokiu bedu o db keisiu abu pr.guolius,atramas amortizatoriu,ir tas gumikes reiks kaska mastyt.O daugiau servise sake viskas ciki.
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Stabilizatoriu gumos,ar cia mk1 liga?

Post by Gezatron »

Bozas wrote:Jo restauracija yra gerai,turiu ir B5 pasata tai ten be restauracijos numirciau :D Tai monduke tvarkytis vienas malonumas man.Tiesiog pavyko is labai tvarkingo zmogaus nupirkti tai va ilgai ir pralekiau be jokiu bedu o db keisiu abu pr.guolius,atramas amortizatoriu,ir tas gumikes reiks kaska mastyt.O daugiau servise sake viskas ciki.
guliai po 50lt, atraminiai guoliai po 30 ar tas gumas tik kur virsui stovi? gumikes pats zinai kad 10lt bet po kiek laiko dirzo pakisk ir ramu bus :D nu matai kai tavrkinga nuperki net malonaiu vaziuot :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Bozas

Re: Stabilizatoriu gumos,ar cia mk1 liga?

Post by Bozas »

Jo jo tikrai malonu,zmogus tvarkingas viska laiku keites buvo tai lekiau ir vargo nemaciau :) man reikia virs amortiko tu atraminiu gumu bet aisku manau tuo paciu keitimu su guoliais reik keist,vistiek juk mondei keiciant amortiko atrama reikia amortika isimt ar klystu?Sakai tiek nedaug tekainuoja?man pardej apie 120 uz amortiko atramini vnt kalbejo :/
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Stabilizatoriu gumos,ar cia mk1 liga?

Post by Gezatron »

Bozas wrote:Jo jo tikrai malonu,zmogus tvarkingas viska laiku keites buvo tai lekiau ir vargo nemaciau :) man reikia virs amortiko tu atraminiu gumu bet aisku manau tuo paciu keitimu su guoliais reik keist,vistiek juk mondei keiciant amortiko atrama reikia amortika isimt ar klystu?Sakai tiek nedaug tekainuoja?man pardej apie 120 uz amortiko atramini vnt kalbejo :/
nu gera parda ten :D pala paklausiu kiek kainuoja vieno zmogaus :) keiciau savo, tai 18lt kainavo, nes su nuolaida gera, o seip tai jo 30lt kainuoja vienas atraminis guolis :D o guma 15lt, :) jo reike imti amortika ir ardyti :) kosmines kainos tau sake :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Bozas

Re: Stabilizatoriu gumos,ar cia mk1 liga?

Post by Bozas »

Ot sunys kokie :D kas svarbiausia ka nepasitikiu viena parde pralekiu pro kelias ir visos ta pati sneka,man ir keista paliko galvoju nejau uz mano senike tiek daug moket reikia ;( Gerai ka va zmones patarimu pasako ,tai zinosiu,nepirksiu uz 120 :D
Robinis

Re: Stabilizatoriu gumos,ar cia mk1 liga?

Post by Robinis »

MK2 tas pats ssss

Tikra tiesa kad kazkurio BMW tinka stabil traukes. Padoriai laiko (20-30 tukts km) delphi produkcija.
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Stabilizatoriu gumos,ar cia mk1 liga?

Post by Algis »

Buvau i mk-2 isudejas bmv stabilizatoriu tai nutruko :D
darius3455

Re: Stabilizatoriu gumos,ar cia mk1 liga?

Post by darius3455 »

Siandien susidejau nuo BMW stabilizatoriaus traukes, tai bus matyt kiek cia jos tarnaus, o del tu gumu tai labai nedekingas keitimas. As jas nusipirkau berods 30lt uz abi mokejau, bet pasirodo reikia visa apatini rema muleist i apacia, kad priejimas sioks toks butu, tai situos darbus atidejau kitai dienai :)
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: Stabilizatoriu gumos,ar cia mk1 liga?

Post by Valdelis »

Kiti zmones dar kisa dirza pagrindini po ta guma ir laiko jos dar tiek kiek naujos laike :) As kazkada kisau bet pradejus bildeti pasikeiciau i naujas gumas mokejau gal 10-15lt. uz vnt. buvo 2 variantai imiau didesnes, susidejau laiko gal jau 2-3 metus. pravaziuota tikrai pakankamai daug...
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Stabilizatoriu gumos,ar cia mk1 liga?

Post by Algis »

Dekit gumas su ilietais kapronineis siulais,sitos tai laiko ir necypsi kai vaiksto stabilizatorius.
donzis
Klubo remėjas
Posts: 145
Joined: 2009 07 31 , 22:12
Vardas/Pavardė:: Gintautas Balčiūnas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2009
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 2010
Location: Kupiškis - Kaunas
Contact:

Re: Stabilizatoriu gumos,ar cia mk1 liga?

Post by donzis »

klausimukas del galinio strabilizatoriaus kai buna galines traukutes stabilizatoriaus be ivoriu tos uzmaunamos tai jos uzsimauna paprastai per jega ar ten yra kaskokia paslaptis ? :?
2.0l DOHC ZETEC 100kw Ghia 93m Sedanas B/D -Tėvuko :)
2.0l Duratec-HE 107kw Ghia 04m Hečbekas B/D - Manoji :)
2.0l ZETEC-E 96kw Ghia 98m ZETEC-S ,RECARO Sedanas B/D- Manoji :)
2.0l Duratec-HE 107kw Titanium 09m Hečbekas B/D Manoji :)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests