Uzsikirto bardaciokas

Post Reply
vomzdigalis

Uzsikirto bardaciokas

Post by vomzdigalis »

Uzsikirto mirtinai bardaciokas (berods pirstinems skirta jis), isimeciau kazka sunkesnio ir uzsikirto mirtinai nebeina atidaryt. Rankenele atidarymo atsipalaidavo kazkaiptais, nebeprisitraukia i savo nisa, o pakibusi laisvai. Gal troselis koks truko, koks cia principas spyneles - niekada neatkreipiau demesio nes nereikejo :D Gal kas zinot civilizuota buda kaip graziai atidaryti nes bandziau kisti atsuktuva i tarpa, paieskot spyneles, bet kazko neita atlauzt, ten metaline kazkokia spynele dar, is apacios tiesa viena galine bardacioko puse iskabinau, kitos kolkas neina. Jei no ideas, bandysiu antra puse iskabint :?
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Uzsikirto bardaciokas

Post by Algis »

Bardacioku uzraktai mk-2 yra dvieju rusiu,buna uzraktai sonuose ir per viduri.Jeigu uzraktas centre tai kisi per viduri plona atsuktuviuka ir atrakini.Jeigu sonuose tai nustumi bardacioka i viena puse atkabini uzrakta poto i kita.Pas tave pagal metus turetu buti uzraktas centre.
User avatar
sidabras
Moderatorius
Posts: 502
Joined: 2011 05 03 , 13:54
Vardas/Pavardė:: Žygimantas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 2000
Variklis: 2,0 l Zetec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Sidabrinė
Location: Šiauliai
Contact:

Re: Uzsikirto bardaciokas

Post by sidabras »

jei ka kad lengviau orientuotis galesiu nufotkint kaip pas mane atrodo tas fiksavimas, gal pades ardant tau, nes kaip matau tavo irgi 2000metu
vomzdigalis

Re: Uzsikirto bardaciokas

Post by vomzdigalis »

Aciu labai uz patarimus, tai nebvark ir nefotkink, cia toks mazmozis tera, manau pakankamai suzinojau, bandysiu kulturingai atidaryt :taip1:
Va, jau radau issamia instrukcija :| http://www.forum.mondeo-klubas.lt/viewt ... =46&t=6110" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Uzsikirto bardaciokas

Post by Algis »

Tai pas tave cia kokia monde mk-2 ar mk-3.
vomzdigalis

Re: Uzsikirto bardaciokas

Post by vomzdigalis »

O, tai blemba, postas MK3 savininkams :D Mano MK2, aciu uz pastebejima, anyway rades laiko pazaisiu vagi (lausiu bardacioka) :tipo:
vomzdigalis

Re: Uzsikirto bardaciokas

Post by vomzdigalis »

Nu va, atrakinau. Kam gal bus naudinga, nefotografavau seip, tiesiog tvirtesni plokscia atsuktuva i tarpa ikisau, truputi labiau i desine nuo spyneles: svarbu atrast tokios metalines kilpos viduri - ten yra plysys, ten uzsifiksuoja bardacioko liezuvelis. Lenkiant atsuktuvo rankena i virsu, kadangi panele is minkstos lengvai pasispaudziancios medziagos, gana aiskiai atsiveria ta metaline kilpa,bereikia ikisus i ta mano mineta plysi paspausti liezuveli zemyn ir atsidarys :| Mano atveju ten buvo nuluzes plastmasinis liezuvelis,kuris paspausdavo metaline plokstele,o ji savo ruoztu issilenkdavo ir spyneles liezuvelis nusileisdavo zemyn, kai plokstele ramybes busenoje,ji laiko liezuveli iskista,todel uzsikerta bardaciokas. Tai va, ziuresiu,gal imanoma ir paciam susimeistraut kanors,o dar yra UAB Srotas ;)
Kriptas

Re: Uzsikirto bardaciokas

Post by Kriptas »

Pas mane tas pats buvo... tai klijavau klijais nepadejo.. ten pakankama jega yra tai klijai super glue nelaiko.
epoksidke klijavau tai ji jau kitas reikalas, laiko jau metus i bedos nera.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests