greiciu deze

efkele

greiciu deze

Post by efkele »

sveiki forumieciai, dairausi mondeo IV na pasiklausinejus jusu cia, visdelto nusprendziau kad pirksiu mondeo, noreciau imt 2.0 103kW TDCi tik niekaip neapsisprendziu ar mechanine deze ar automata, gal jus galit ka patart, pliusus ir minusus aprasyt?
User avatar
grx
Klubo remėjas
Posts: 231
Joined: 2011 08 17 , 08:33
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Variklis: 2,5 l Duratec V6
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2001
Location: Vilnius
Contact:

Re: greiciu deze

Post by grx »

pradek nuo to, ar tau reikia automato, jei mieste daznai ir ilgam susiduri su kamsciais, tada automata, jei tos problemos nera, tada mechanika ir butinai autopilota.
ir siaip cia is temos komfortas vs sportiskumas.
aklasis

Re: greiciu deze

Post by aklasis »

cia jau labai individualu.

Man pvz tik mechanika. as automatu is principo nemegstu: jie nespeja su mano mintimis. as megstu sportiskiau tai man patinka kad galiu rinktis kada kokia pavara vaziuoti kiek ilgai ja vaziuoti ir pan. + smarkiai naudoju stabdyma begiais. Bet jei kamsciuose (kur go-stop-go-stop ir t.t.) reiktu praleisti daug laiko per diena tai automatas faktiskai taptu privalomu.
Bet kaip kolega ir minejo - kiekvienam individualiai.
Lend
Dalyvis
Posts: 563
Joined: 2012 12 20 , 14:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2011
Location: Vilnius
Contact:

Re: greiciu deze

Post by Lend »

Aš tai galvočiau taip, jei neesi pilnai apsisprendęs imti automato, tai yra nė kart nebuvo taip atsitikę, kad po pasivažinėjimo išlipęs iš mašinos nesapasakai garsiai "eina nafik ta sankaba su visa svirtim pavarų" tai automatas ir nėra reikalingas.
Realiai, ką jis duoda, tai tik komfortą bet atima ir ekonomiją ir galią ir patikimumą, o ir to komforto nepastebėsi, kad prisidėjo jei sustoji tik prie šviesoforo...
efkele

Re: greiciu deze

Post by efkele »

na dekui uz atsakymus, taip nesu apsisprendes 100 procentu, bet kazkodel linkstu prie automato, na as noreju daugiau paklaust del eksplotacijos automato ir mechanines greiciu dezes, nes kiek teko skaityt cia,forume, nelaiko mechaniniu deziu sankaba???? va del to ir klausiaiu,na gal netaip suformulavau klausima.
aklasis

Re: greiciu deze

Post by aklasis »

mazdaug ties 200 000 gali tekti pakeisti. Bet kiek kartu per savo mondeo gyvenima pakeisi? viena? :)
User avatar
grx
Klubo remėjas
Posts: 231
Joined: 2011 08 17 , 08:33
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Variklis: 2,5 l Duratec V6
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2001
Location: Vilnius
Contact:

Re: greiciu deze

Post by grx »

siaip kazin ar cia taip lengvai tas swap'as gausis, greiciausiai reikes ir visa PCM bloka keist, o cia jau turesi kruva reikalu, nebent rasi identiska modeli tik su mechanine deze ir tu paciu metu ir bus galima tik softa perrasyt.
efkele

Re: greiciu deze

Post by efkele »

:? dekui uz atsakymus
Jaroslav

Re: greiciu deze

Post by Jaroslav »

Sveiki visi! turi mondeo IV, mechanine pavaru deze, 2.0 benzas. problema yra pavaru dezeje, man ji nlb patinka, jauciu kad yra kazkoks gedimas, kadangi kai jungiu pirma begi yra greitas suolis i prieki, is pirmos i antra pavara irgi toks nlb sklandus perjungimas, salone girdisi pavaru dezes perjungimas. Ka patartume, ka reiketu taisyti? is anksto aciu!
Jaroslav

Re: greiciu deze

Post by Jaroslav »

Forumas mires?!??
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: greiciu deze

Post by Gezatron »

na tai kad labai sunku kazka pakomentuoti... 1.
kokia auto rida ? sankaba neprabuksuoja ?
2. kuriuos begius jungiant butent kyla garsai ?

pabandyk jungti begy ir sankaba nuspausti ne iki galo... t.y is pradziu darai begio jungima, po to (jis aisku neysijung nes snakaba neymigta) spaudi sankaba ir ziuri kurio momentu ysijugia begis, ar kai sankaba iki galo ar kazkur arciau

3. pirkai masina is salono naujas ar is vokieciu ?

4. kai pirkai nebuvo sios bedos ?
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Jaroslav

Re: greiciu deze

Post by Jaroslav »

1. Rida 118k km; ne neprabuksuoja
2. garsai girdisi perjungiant is 1-2 ir 2-3;
3. masina pirkta Lietuvoje, as esu antras seimininkas;
4. gal ir buvo bet is karto nelabai pastebedavau
alius99

Re: greiciu deze

Post by alius99 »

aklasis wrote:cia jau labai individualu.

Man pvz tik mechanika. as automatu is principo nemegstu: jie nespeja su mano mintimis. as megstu sportiskiau tai man patinka kad galiu rinktis kada kokia pavara vaziuoti kiek ilgai ja vaziuoti ir pan. + smarkiai naudoju stabdyma begiais. Bet jei kamsciuose (kur go-stop-go-stop ir t.t.) reiktu praleisti daug laiko per diena tai automatas faktiskai taptu privalomu.
Bet kaip kolega ir minejo - kiekvienam individualiai.
mano manymu automatas kasciuose irgi negerai nes ant darbines net prie svesoforo stovint rekomenduojama junkt parkeringa arba neutrala (man taip rekomendavo) cia mano nuomone ! bet as asmeniskai turiu 4 mechanika 6 begia
alius99

Re: greiciu deze

Post by alius99 »

gal kas susidure saltam sunkiai isijungia atbulinis kame problema?
arturkaa

Re: greiciu deze

Post by arturkaa »

pas mane tas buvo, net fordu centras nerado gedimo... As nusiemiau pavaru svirties mwedziaga ir visas plasmasines dalis sutepiau salidolu. Padejo ;) Bet tas pasireiski tik pireminus temp.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest