Oro pagalves lempute

Lend
Dalyvis
Posts: 563
Joined: 2012 12 20 , 14:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2011
Location: Vilnius
Contact:

Re: Oro pagalves lempute

Post by Lend »

Vistiek nelabai įsivaizduoju, kaip tas modulis gali suprast, kad jam va dabar reikia išskleist pagalves jei bampery ar grotelėse nėra kažkokio smūgio daviklio.
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Oro pagalves lempute

Post by Algis »

Iscentrines jegos suaktyvina.
Lend
Dalyvis
Posts: 563
Joined: 2012 12 20 , 14:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2011
Location: Vilnius
Contact:

Re: Oro pagalves lempute

Post by Lend »

Tai jei Kaune greit važinėsi ir kalsi į duobę pagalvė gali sprogt? Neatrodo labai jau saugu
tamosius6565

Re: Oro pagalves lempute

Post by tamosius6565 »

Na gal ir sutapimas del fiskiu, bet visgi sutvarkyt isejo, atjungiau akuma, atjunginejau fiskes, po to vel sujungiau ir akuma pajungiau, ir viskas susitvarke. ciut neprisidirbau besukinedamas akuma, netycia su raktu prie duju reduktoriaus prilieciau, kibirksti gavau, galvojau amen, nusprogo kas, bet nieko neatsitiko. Viskas veikia. As ardau MK 1 ir beardydamas maciau kazkokia dezute po vairu ir keleivio puseje irgi yra, matyt ji reguliuoja airbagu veikima.
tamosius6565

Re: Oro pagalves lempute

Post by tamosius6565 »

Gezatron wrote:
tamosius6565 wrote:Sveiki,
nei is sio nei is to prietaisu skydelyje pradejo mirgeti oro pagalves lempute, gal kas turit kokiu ideju kame saknys??
Koks mirksejimo interwalas? 4kart sumirksi, pauze ir ?
Mirksejo 4 pauze 4
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Oro pagalves lempute

Post by Algis »

tamosius6565 wrote:Na gal ir sutapimas del fiskiu, bet visgi sutvarkyt isejo, atjungiau akuma, atjunginejau fiskes, po to vel sujungiau ir akuma pajungiau, ir viskas susitvarke. ciut neprisidirbau besukinedamas akuma, netycia su raktu prie duju reduktoriaus prilieciau, kibirksti gavau, galvojau amen, nusprogo kas, bet nieko neatsitiko. Viskas veikia. As ardau MK 1 ir beardydamas maciau kazkokia dezute po vairu ir keleivio puseje irgi yra, matyt ji reguliuoja airbagu veikima.
Taip tai airbagu modulis i ji ateina geltonos pynes laidu.
tamosius6565

Re: Oro pagalves lempute

Post by tamosius6565 »

Algis wrote:
tamosius6565 wrote:Na gal ir sutapimas del fiskiu, bet visgi sutvarkyt isejo, atjungiau akuma, atjunginejau fiskes, po to vel sujungiau ir akuma pajungiau, ir viskas susitvarke. ciut neprisidirbau besukinedamas akuma, netycia su raktu prie duju reduktoriaus prilieciau, kibirksti gavau, galvojau amen, nusprogo kas, bet nieko neatsitiko. Viskas veikia. As ardau MK 1 ir beardydamas maciau kazkokia dezute po vairu ir keleivio puseje irgi yra, matyt ji reguliuoja airbagu veikima.
Taip tai airbagu modulis i ji ateina geltonos pynes laidu.
As galvoju, ar tinka oro pagalves nuo MK1 ideti i MK2?
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Oro pagalves lempute

Post by Raime »

Maziau hebra nesamoniu rasinekit jei nezynot ko tai imkit pavyzdi is manes,nerasykit nieko :D ! Kad tas fyskes po sedynem atjungti nereikia akomo atjungineti ! Pas mane po keleivio sedyne su fyske beda yra nes jei pradeda mirkseti lempute pagalviu tai is karto lendu po keleivio sedyne,atjungiu ja ir is karto vel pajungiu,tada lempute nustoja mirgseti
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
tamosius6565

Re: Oro pagalves lempute

Post by tamosius6565 »

Raime wrote:Maziau hebra nesamoniu rasinekit jei nezynot ko tai imkit pavyzdi is manes,nerasykit nieko :D ! Kad tas fyskes po sedynem atjungti nereikia akomo atjungineti ! Pas mane po keleivio sedyne su fyske beda yra nes jei pradeda mirkseti lempute pagalviu tai is karto lendu po keleivio sedyne,atjungiu ja ir is karto vel pajungiu,tada lempute nustoja mirgseti
Na blogiau neatsitiko, bet kita kart jei taip nutiks jau akumo neatjunginesiu.
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Oro pagalves lempute

Post by Gezatron »

tamosius6565 wrote:
Gezatron wrote:
tamosius6565 wrote:Sveiki,
nei is sio nei is to prietaisu skydelyje pradejo mirgeti oro pagalves lempute, gal kas turit kokiu ideju kame saknys??
Koks mirksejimo interwalas? 4kart sumirksi, pauze ir ?
Mirksejo 4 pauze 4
po vairuotojo sedyen atjungi fiske ir vel pajungi airbago. viskas. sitiek 4 mirksi pauze vel 4 mirksi reikse kad nekontaktina po vairuotojo sedyne. geltone fiske.
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Oro pagalves lempute

Post by Raime »

Gezai nebutinai po vairuotojo sedyne,pas mane taip pat mirgsi bet nekontaktuoja po keleivio sedyne nera kontakto gero
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
tamosius6565

Re: Oro pagalves lempute

Post by tamosius6565 »

matyt ta pati funkcija galioja abiejom pusem, tad viena fiske pajunginejas gali ir neatspet :) , bet man pavyko is pirmo karto :taip1:
h210

Re: Oro pagalves lempute

Post by h210 »

pas mane treciuke irgi taip pat mirksi. bet sumirksi keturis kartus, tada pauze, tada du kartus. ir vel pakartoja ta pati intervala. ir tada deda pastoviai, isspresciau sia beda su laidais po sedynes, ar kur giliau ieskot reikia?
Lend
Dalyvis
Posts: 563
Joined: 2012 12 20 , 14:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2011
Location: Vilnius
Contact:

Re: Oro pagalves lempute

Post by Lend »

h210 wrote:pas mane treciuke irgi taip pat mirksi. bet sumirksi keturis kartus, tada pauze, tada du kartus. ir vel pakartoja ta pati intervala. ir tada deda pastoviai, isspresciau sia beda su laidais po sedynes, ar kur giliau ieskot reikia?
Nu pas tave tai tikrai pats kaip pas mane bus. Nusiimk prieky groteles, ten rasi tokį šuduką. Jis greičiausiai bus gavęs gerai papūt. Pas mane irgi 4 tada 2 sumirksi.
vilhelmast

Re: Oro pagalves lempute

Post by vilhelmast »

Padėjo, po sėdynę atjungiau fiškes geltonas vėl sujungiau užkūriau ir wolia, niekas nedega. Dėkui už informacija. Beje jokio akumo neatjunginėjau.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests