1,8 bendzinas nedirba...

baisula

Re: 1,8 bendzinas nedirba...

Post by baisula »

dabar siuo metu diego G3 kompas, valtek purkstukai. Nors tiesa pasakius, tai valtek purkstukais labai nepatenkintas, nes kalibravimas 80 lt kainuoja, o tai daryti reikia kas 20 tukst. Kadangi per menesi pravaziuoju apie 5k, tai man labai tankiai. Zodziu girdejas esu, kad yra zymiai patvaresniu. O ir dabar dedant dujas, tai jau atgaileciau pinigo sudeti sistema su tepimu.
baisula

Re: 1,8 bendzinas nedirba...

Post by baisula »

beja- minejai kad turi autodata- gal galetum uzmesti aki, ar voztuvai reguliojami ir jei taip- koks tarpas? aciu is anksto.
Lend
Dalyvis
Posts: 563
Joined: 2012 12 20 , 14:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2011
Location: Vilnius
Contact:

Re: 1,8 bendzinas nedirba...

Post by Lend »

Nuuu brangiai Šiauliuose kalibracija atsieina. Šiaip 10 lt/purkštuką. Net brangiausias servisas ant viso Vilniaus (ADI servisas) 60 Lt tik nupeša. Bet šiaip jo, yra patvaresnių, hana giriami labai. Ir reakcijos laikas žymiai greitesnis ir tarnauja 5 kart ilgiau, tiesa kaina keturguba ir ne visi kompai pajėgia juos naudot.

Kas dėl vožtuvų tai hidraulika pas tamstą. Gaila kuro slėgio teisingo neduoda.
baisula

Re: 1,8 bendzinas nedirba...

Post by baisula »

Dekui. Galvojau kad visai durnas esu, nes nuvarius masina motoriatui parodyti, pasiule voztuvus paregulioti. As jam sakau kad jie tepalinei su kompensatoriais, o jis pasakoja, kad reikia reguliuoti ir viskas. Taip vat mes siauliuose ir gyvenam. As vis dar su suakilusiu galiniu bamperiu vazineju, nes nei srotose nera, nei kas taivanietiskus veza...
Lend
Dalyvis
Posts: 563
Joined: 2012 12 20 , 14:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2011
Location: Vilnius
Contact:

Re: 1,8 bendzinas nedirba...

Post by Lend »

Gal jjis turėjo omeny pritrint vožtuvus. nežiūrėjai kompresijos? Maž rimtai koks nesandarus vienas kitas yra
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: 1,8 bendzinas nedirba...

Post by Gezatron »

Nu nzn bet utn jei ka imi is sroto tai visad gali grazint... slegis turi but paspaudus gaza apie 3.1 baro plius minus.. kiek psi jau pasiskaiciuokit :-)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
baisula

Re: 1,8 bendzinas nedirba...

Post by baisula »

Dekui uz konkrecia info.
Slegi siauliuose pasimatuoti taip patdidele problema- retai kas uzsiimavarikliais, o jei kas ir matuoja, tai geriausiu atveju po kokio pusmecio, o man arteja technikine ir noreciau nuvaziuoti su normaliu co/ch ismetimu, o kol variklis gerai nediba bendzinu laisvom apsukom, tol ir duju negali sureguliuoti...Zodziu..
O dabar kalbant apie nuresetinima, tai laikau akuma atjunges apie 17 val. Nepadejo. Ryte vis tiek tas pats- tik uzkurus viskas neblogai, bet po puses min atleidziant apsukas (pasileidziant "pacosui") vel pradeda sokineti apsukus ir burbuliuoti variklis. Jei uzgesini ir vel pakuri- tada dirba visai gerai kol vel nenusileidzia apsukos. Bet tik pasilus normaliau, tada jau viskas lyg ir ok. Dar turiu tokia ideja- lamda zondas 4-iu laidu, tai vadinasi su pakaitinimu. Reikia pagalvoti apie patikrinima, ar ateina srove pakaitinimo laidams i lamda zonda. Tai is esmes gali buti priezastim, jei variklis nedirba butent kol naturaliai neuzkaista nuodusles lamda zondas... Bent jau as taip galvoju...
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: 1,8 bendzinas nedirba...

Post by Gezatron »

baisula wrote:Dekui uz konkrecia info.
Slegi siauliuose pasimatuoti taip patdidele problema- retai kas uzsiimavarikliais, o jei kas ir matuoja, tai geriausiu atveju po kokio pusmecio, o man arteja technikine ir noreciau nuvaziuoti su normaliu co/ch ismetimu, o kol variklis gerai nediba bendzinu laisvom apsukom, tol ir duju negali sureguliuoti...Zodziu..
O dabar kalbant apie nuresetinima, tai laikau akuma atjunges apie 17 val. Nepadejo. Ryte vis tiek tas pats- tik uzkurus viskas neblogai, bet po puses min atleidziant apsukas (pasileidziant "pacosui") vel pradeda sokineti apsukus ir burbuliuoti variklis. Jei uzgesini ir vel pakuri- tada dirba visai gerai kol vel nenusileidzia apsukos. Bet tik pasilus normaliau, tada jau viskas lyg ir ok. Dar turiu tokia ideja- lamda zondas 4-iu laidu, tai vadinasi su pakaitinimu. Reikia pagalvoti apie patikrinima, ar ateina srove pakaitinimo laidams i lamda zonda. Tai is esmes gali buti priezastim, jei variklis nedirba butent kol naturaliai neuzkaista nuodusles lamda zondas... Bent jau as taip galvoju...
Zinai ta dalyka kur tinkrindavo kiek ziguliu padangose slgio? Su juo matuok gi :-) tas. Mazas toks sudukas.. nu nzn ce diskutuojat diskutuojat, as jau senai buciu bandes siurbly zet.. jei ne jis tada jy atmest ir kitur bedos ieskot :-)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
karantes

Re: 1,8 bendzinas nedirba...

Post by karantes »

Tas šudukas manometru vadinamas ;)
baisula

Re: 1,8 bendzinas nedirba...

Post by baisula »

Su tuo suduku ir matavau, tik siais laikais ant ju skaiciuojasi nebe barais, o psi..
O siaip problema manau kad jau radau ir pasalinau. Is ryto uzsikuriaus is puses pasukimo ir dirbo varykliukas visai puikiai. Taigi- kam idomu ir turi panasiu bedu, manau tai gali net pagelbeti.
Vakar issitraukiau galine sedyne su mintim apziureti savo sirbli. Taigi- radau paprasta vieta, kuri man is karto labai uzkliuvo- taigi ant siurblio dangtelio ateina masinis laidas. O jis visas iki beprotystes surudyjas. Truputis WD40, ilgas darbas su dratinuku ir dilde, uzmovimas atgal ir apipursikimas su silikoniniu tepalu issprende mano problemas. Dabar tikrai viskas neblogai, ziuresiu kaip bus toliau..
Lend
Dalyvis
Posts: 563
Joined: 2012 12 20 , 14:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2011
Location: Vilnius
Contact:

Re: 1,8 bendzinas nedirba...

Post by Lend »

Šaunuma, sveikytinas atradimas.

O bar'us į PSI konvertuot nėr sudėtinga. Santykis 1:14,5
baisula

Re: 1,8 bendzinas nedirba...

Post by baisula »

Vadinasi pas mane ant laisvu apsuku buvo apie 3 barus...
Atradimas tai ir man tikrai neitiketinas...
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: 1,8 bendzinas nedirba...

Post by Gezatron »

baisula wrote:Vadinasi pas mane ant laisvu apsuku buvo apie 3 barus...
Atradimas tai ir man tikrai neitiketinas...
nu ir isvada, ziurblys gera slegy kelia, o nebuvo minuso , , puiku :) kiek islaidu bereikalingu esi apturejas siai problemai isspresti ?
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
baisula

Re: 1,8 bendzinas nedirba...

Post by baisula »

Nepasakyciau, kad ju turejau, nes zakems keisti laikas jau buvo, laisvos eigos voztuvas 100% nedirbo, apsukos kildavo, lamda irgi buvo net pajuodavusi. Diagnostika zadejau darytis, bet taip ir paprotintas nedariau, tai manau islaidos visos tinkamai buvo panaudotos...
karantes

Re: 1,8 bendzinas nedirba...

Post by karantes »

Svarbu požiūris geras, kitas būtų verkęs, kad sukišo pinigus, nes važiuoja kol ratas nenukrenta :D
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests