Bėdos su pavarų dėže

taliama

Bėdos su pavarų dėže

Post by taliama »

Prieš pusę metų pasikeičiau pavarų dėžės alyvą, pyliau pilnai sintetinę ir dabar jau pašala lauke daugiau sunkiai ryte bėgį beįjungiu. Kas gali būt? Tepalas ar sąnkabos diskas eina šaibom?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Bėdos su pavarų dėže

Post by Gezatron »

taliama wrote:Prieš pusę metų pasikeičiau pavarų dėžės alyvą, pyliau pilnai sintetinę ir dabar jau pašala lauke daugiau sunkiai ryte bėgį beįjungiu. Kas gali būt? Tepalas ar sąnkabos diskas eina šaibom?
kokius tikslai pyliai ? pavadinimas/firma ? tik pirmas begis sunkaiu metasi ar visi taip sunkokai kol nepasyla ?
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
taliama

Re: Bėdos su pavarų dėže

Post by taliama »

Gezatron wrote:kokius tikslai pyliai ? pavadinimas/firma ? tik pirmas begis sunkaiu metasi ar visi taip sunkokai kol nepasyla ?
Žinau, tik kad pilnai sintetinius 5w/40. Kol salta visi taip sunkiai junginėjasi, paskui jau norma yra..
Force

Re: Bėdos su pavarų dėže

Post by Force »

Čia mondeo liga, pas mane pašalus irgi pirmas ir atbulinis sunkiau įsimeta, jaučiu kad smagratis už kokiu 20 000 km pareis. kalbėjaus su žmogum kuris inchcape servise dirba (pažįstamas), tai sakė nuo pirmųjų simptomų dar galima apie 20 000 km pravaziuoti, o tie simptomai ir yra sunkiau jungiasi pirmas b4gis bei papurto staigiau sankaba atleidus kol salta masina, po to susilus visa tai dingsta. Pas mane benzas, bet sukiskas originaliai tas dual mass flightwheel. komplekto kaina su isminimo guoliu ir sankaba kazkur 2000 lt be darbu. taigi belieka sekmingai nuvaziuoti tuos 20 000 km po to keistis.
Lend
Dalyvis
Posts: 563
Joined: 2012 12 20 , 14:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2011
Location: Vilnius
Contact:

Re: Bėdos su pavarų dėže

Post by Lend »

Force wrote:Čia mondeo liga, pas mane pašalus irgi pirmas ir atbulinis sunkiau įsimeta, jaučiu kad smagratis už kokiu 20 000 km pareis. kalbėjaus su žmogum kuris inchcape servise dirba (pažįstamas), tai sakė nuo pirmųjų simptomų dar galima apie 20 000 km pravaziuoti, o tie simptomai ir yra sunkiau jungiasi pirmas b4gis bei papurto staigiau sankaba atleidus kol salta masina, po to susilus visa tai dingsta. Pas mane benzas, bet sukiskas originaliai tas dual mass flightwheel. komplekto kaina su isminimo guoliu ir sankaba kazkur 2000 lt be darbu. taigi belieka sekmingai nuvaziuoti tuos 20 000 km po to keistis.
Kažkaip ne smagratiškai skamba tavo simptomai apibūdinti... Be to, pas tave gi rida perpus mažesnė nei mano, o maniškėj smagratis kaip ir negalvoja lūžt, ne dyzelį gi vairuoji, ten sukimo momento tiek, kad neturėtų sulaužyt išvis smagračio benzas. Gal pusę melejono pralėkęs ir daug priekabų tampęs/žemom apsukom daug važinėjęs :D.

Nesubėk dar pirkt smagračio komplekto, nenustebčiau, kad tau jo tiesiog neprireiks...

EDIT: ir kodėl aš galvojau, kad tu automatą vairuoji?
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Bėdos su pavarų dėže

Post by Algis »

Force wrote:Čia mondeo liga, pas mane pašalus irgi pirmas ir atbulinis sunkiau įsimeta, jaučiu kad smagratis už kokiu 20 000 km pareis. kalbėjaus su žmogum kuris inchcape servise dirba (pažįstamas), tai sakė nuo pirmųjų simptomų dar galima apie 20 000 km pravaziuoti, o tie simptomai ir yra sunkiau jungiasi pirmas b4gis bei papurto staigiau sankaba atleidus kol salta masina, po to susilus visa tai dingsta. Pas mane benzas, bet sukiskas originaliai tas dual mass flightwheel. komplekto kaina su isminimo guoliu ir sankaba kazkur 2000 lt be darbu. taigi belieka sekmingai nuvaziuoti tuos 20 000 km po to keistis.
Jeigu smagratis baigiasi mini antra karta sankaba ir pirma pavara jungiasi gerai.
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Bėdos su pavarų dėže

Post by Gezatron »

nu ka as zn.. pas mane mk1 monde.. ir tas pats.. jau virs 100 k pravaziavo ir manau da tiekpat pravaziuos... ir sia tema zmogus pakure su mk1...
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
taliama

Re: Bėdos su pavarų dėže

Post by taliama »

Šiand pastebėjau, kad 1-as ir 2-as bėgiai labai sunkiai jungiasi, 3-čias, 4-tas ir 5-tas jungiasi labai lengvai, kur ieškot bėdos?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Bėdos su pavarų dėže

Post by Gezatron »

taliama wrote:Šiand pastebėjau, kad 1-as ir 2-as bėgiai labai sunkiai jungiasi, 3-čias, 4-tas ir 5-tas jungiasi labai lengvai, kur ieškot bėdos?
tik kai salta ? kai silta viskas ok ? p.s pirma begy galima jungti tik stovint masinai. negalima visai vaziuoti.
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
taliama

Re: Bėdos su pavarų dėže

Post by taliama »

Gezatron wrote:
taliama wrote:Šiand pastebėjau, kad 1-as ir 2-as bėgiai labai sunkiai jungiasi, 3-čias, 4-tas ir 5-tas jungiasi labai lengvai, kur ieškot bėdos?
tik kai salta ? kai silta viskas ok ? p.s pirma begy galima jungti tik stovint masinai. negalima visai vaziuoti.
Jau pašildžiau normaliai, tai vos vos įjungiau, 2-as irg nenoriai įsijungia, o bėgius aš moku junginėt :D
taliama

Re: Bėdos su pavarų dėže

Post by taliama »

O kaip žinot jei sąnkabos diskas gatavas jau?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Bėdos su pavarų dėže

Post by Gezatron »

taliama wrote:O kaip žinot jei sąnkabos diskas gatavas jau?
vaziuoji 5tu begiu pastoviu greiciu, spaudi gaza, apsukos kyla, greitis nedideja
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Bėdos su pavarų dėže

Post by Algis »

Kai jau gatavas tai ijungi pavara neismynes sankabos.
taliama

Re: Bėdos su pavarų dėže

Post by taliama »

O gal užtektų gerus tepalus susipilt?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Bėdos su pavarų dėže

Post by Gezatron »

taliama wrote:O gal užtektų gerus tepalus susipilt?
jei litra kainuoja nuo 40lt pvz total tada jokiu bedu. jei pigesni uzsala wisi
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests