Dyzelinio katalizatoriaus šalinimas

Post Reply
User avatar
sidabras
Moderatorius
Posts: 502
Joined: 2011 05 03 , 13:54
Vardas/Pavardė:: Žygimantas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 2000
Variklis: 2,0 l Zetec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Sidabrinė
Location: Šiauliai
Contact:

Dyzelinio katalizatoriaus šalinimas

Post by sidabras »

Jeigu jums niežti nagai, galite nesunkiai be jokių bulgarkių pašalinti mk2 dyzelio katalizatorių. Nusiimkite intercoolerį
Image
pamatysite katalizatoriau korpuso "galvą", kuri prisukta 4 varžtais, juos lengviau atsukti padės wd-40
Image
ir iš kitos pusės
Image
Kaip katalizatorius atrodo iš apačios, atsukite po bakeliu esančius varžtelius ir varžtelius už to "tinkliuko", tada viskas labai gražiai nusiims
Image
Image
Katalizatoriaus turinys
Image
Atsakant į dažniausiai keliamus klausimus: Koks svoris? mano atveju 660 gramų; Kiek pinigų duos supirktuvė? iš mk2 katalizatoriaus tikrai nepraturtėsite, kadangi jis neturi brangių medžiagų savo sudėtyje ir yra priskirtinas prie pigiųjų katalizatorių, kuriuos 1997 - 2001m. montavo Ford, Mazda ir prancūziškų automobilių gamintojai, tad mano atveju "uždirbti" 46Lt. Šio tipo katalizatorių vieno kg vertė supirktuvėse svyruoja tarp 50 -70Lt už KG; Ar padidėjo trauka? mano atveju trauka praktiškai liko tokia pati; Ar atsirado pašalinių garsų? jei turite katino klausą gal išgirsite truuuputį garsiau švilpiančią turbiną, daugiau lyg ir nieko. Tai tiek, tikiuosi gal kam nors pravers ši tema.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests