variklis dreba kai mažai apsukų

KostasM

variklis dreba kai mažai apsukų

Post by KostasM »

Sveiki,

Ieškojau jau aprašytos problemos, bet neradau. mondeo mk3 tdci 2l 85kw. vos nusipirkus jautėsi drebėjimas stovint vietoje ant laisvų apsukų kol variklis buvo šaltas, pašilės iki 70 laipsnių nebedrebėdavo. Mechanikas pasiūlė įpilti kažkokio Doctor chemijos į baką. Viską supylęs į pilna baką pravažiavau 180km (alytus-panevežys), bet sustojes prie pirmo šviesaforo pastebėjau, kad variklis jau net prie 90 laipsnių nori padrebėti. Kompiuternė diagnostika švari, autoelektrikas patarė pasikeisti kuro filtrą, pasikeičiau originalų filtrą, drebėjimas lyg ir sumažėjo, bet nepradingo. Taip pat jis jaučiasi kai tarkim su 3 bėgiu suku į posūkį ir apsukos būna mažos, tada variklis ne tai kad drebą, bet tamposi mašina, paspaudžiū sankabą, duodu daugiau gazo ir atleidžiu sankabą arba duodu daugiau gazo be sankabos paspaudimo ir pakilus apsukoms variklis vėl gražiai dirba. Kas čia gali būti? Vienas mechanikas sakė, kad gal forsunkės.
Dar užkuriant sucypia gerenatorius, tai čia niekis, nes padiles dirželis ir įtempėjai, vargu ar tai turi drebėjimui įtakos.
belekas180
Klubo remėjas
Posts: 149
Joined: 2013 02 13 , 18:37
Vardas/Pavardė:: Vytautas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2011
Location: Rokiškis
Contact:

Re: variklis dreba kai mažai apsukų

Post by belekas180 »

tie tdci tai iskart pirkt uzkaltu motoru ir isidet tddi o tdci suspardyt atsinest kaniuka atrabotkes ir padegt geriausias variantas man tddi nesa sudrebejes kazkaip netaip dirba kaip laikrodis o sitie tdci gaidziai net ir tranzito darbe sutvakyt negali tai netraukia tai purtos tai nesikuria kazkokie sudo gabalai ten po kapotu !
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: variklis dreba kai mažai apsukų

Post by Gezatron »

nuspaudus SANKAaba dreba ar ne?
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
KostasM

Re: variklis dreba kai mažai apsukų

Post by KostasM »

nuspaudus sankaba drebėjimas nedingsta, pakėlus apsukas drebėjimas dingsta.
KostasM

Re: variklis dreba kai mažai apsukų

Post by KostasM »

paskaičiau, kad gal termostatas kaltas, reikės atidžiau patikrinti ar pučia karšta orą. Tikiuosi, kad tik jis ir bus kaltas.
robke333
Klubo remėjas
Posts: 133
Joined: 2009 04 14 , 17:49
Vardas/Pavardė:: Robertas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2007
Variklis: 2,0 l Zetec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2000
Location: Kaunas
Contact:

Re: variklis dreba kai mažai apsukų

Post by robke333 »

Nu nelabai suprantu kuo cia susijas termostatas ir variklio drebejimas
MK3 2TDCI
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: variklis dreba kai mažai apsukų

Post by Gezatron »

nu jo termostatas tik padeda isilti varikliui. visa kita tikrai nepriciom.beto termostatai yra du. nu bet neesme. siulau kokybiskai nufilmuoti ir ydeti video. bus manau daug paprasciau suprasti kas kaip, nes db vienam gali atrodyt vienap tas drebejimas kitam kitaip. gal matoro paduska nuejo.
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
KostasM

Re: variklis dreba kai mažai apsukų

Post by KostasM »

" onclick="window.open(this.href);return false;
štai linkas į mano video. galiu pridurti, kad šį rytą buvau nustebęs, mašina užkūrus nebuvo jokio virpėjimo, bet pavažiavus 3km virpėjimas vėl atsirado.
KostasM

Re: variklis dreba kai mažai apsukų

Post by KostasM »

jokių minčių?
Remyga

Re: variklis dreba kai mažai apsukų

Post by Remyga »

Sveikas, pas mane šaltas 1.8TD panašiai dirba, bet pas mane šaltam forsunke viena grybauja. Sakau, kad forsunke, nes padūmyna, bet pašildžius ar sukėlus apsukas dingsta tas garsas ir drebėjimas. :) Čia mano nuomone gumytės kaltos pas mane:) Gali būti, kad ir tau purkštukas grybauja, bet tada turėtų dūmą išmest:) Meta dūmą? :)
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: variklis dreba kai mažai apsukų

Post by Gezatron »

Remyga wrote:Sveikas, pas mane šaltas 1.8TD panašiai dirba, bet pas mane šaltam forsunke viena grybauja. Sakau, kad forsunke, nes padūmyna, bet pašildžius ar sukėlus apsukas dingsta tas garsas ir drebėjimas. :) Čia mano nuomone gumytės kaltos pas mane:) Gali būti, kad ir tau purkštukas grybauja, bet tada turėtų dūmą išmest:) Meta dūmą? :)
nu pas jy mk3 ir da tdci, o ce kaip diena nuo nakties nuo paprasto mk1 td matoro :) j
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: variklis dreba kai mažai apsukų

Post by Gezatron »

KostasM wrote:
štai linkas į mano video. galiu pridurti, kad šį rytą buvau nustebęs, mašina užkūrus nebuvo jokio virpėjimo, bet pavažiavus 3km virpėjimas vėl atsirado.
cia tas uzimas toks nezmoniskas ? jomajo. hmh kuro snaaudos nepadideja ? kaip supratau virpa tik ant laisvu atsuku jo ? nes man video tai isvis kazkoks uzimas girdis. kaip variklio paduskos. neziurejai ar nepaplyse ?

sita sakiny suprantu gerai - aip pat jis jaučiasi kai tarkim su 3 bėgiu suku į posūkį ir apsukos būna mažos, tada variklis ne tai kad drebą, bet tamposi mašina, paspaudžiū sankabą, duodu daugiau gazo ir atleidžiu sankabą arba duodu daugiau gazo be sankabos paspaudimo ir pakilus apsukoms variklis vėl gražiai dirba.
bet kodel taip yra ir man paciam ydomu. tdci hmh
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Remyga

Re: variklis dreba kai mažai apsukų

Post by Remyga »

Suprantu kad skiriasi, bet purtymosi problemos tos pačios išlieka, sprendimo būdai irgi panašūs. Aš neturiu daug praktinės patirties, teorijos nemažai perskaitęs, bet dar sunku be praktikos ką nors pritaikyti. ;) Ūžimas ir man girdisi. Negali būti išminamas guolis? Numynus sankaba ūžimas nesumažėja? :?
Variklis kiek matosi, dirba netolygiai. Negali būti "pabėgęs" degimas? Gerai kuriasi tiek šilta tiek šalta? :)
Nepykit jeigu ne į temą :D
KostasM

Re: variklis dreba kai mažai apsukų

Post by KostasM »

Šiandien visiškai atidžiai įsiklausiau į variklį ir ką galiu pasakyti, pagazavus meta juoda dūmą, bet nedaug, nori pacypti generatorius tad ateityje keisiu dirželi ir įtempėjus, teisingai sakėt dėl variklio pagalvės, dešnėj pusėj esanti pagalvė ūžia, bet ne dėl jos variklis dreba. Išgirdau kažkokį pypsėjimą, pastėbėjau, kad kai tas pypsėjimas prasideda, variklis pradeda drebėti, radau pypsėjimo šaltynį, kaip suprantu čia yra purkštukai Imagetie kur raudonai apibraugti dažnai leidžia garsą panašų į pypsėjimą ir tada variklis dreba, kai jie nepypsi variklis nedreba.
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: variklis dreba kai mažai apsukų

Post by Gezatron »

KostasM wrote:Šiandien visiškai atidžiai įsiklausiau į variklį ir ką galiu pasakyti, pagazavus meta juoda dūmą, bet nedaug, nori pacypti generatorius tad ateityje keisiu dirželi ir įtempėjus, teisingai sakėt dėl variklio pagalvės, dešnėj pusėj esanti pagalvė ūžia, bet ne dėl jos variklis dreba. Išgirdau kažkokį pypsėjimą, pastėbėjau, kad kai tas pypsėjimas prasideda, variklis pradeda drebėti, radau pypsėjimo šaltynį, kaip suprantu čia yra purkštukai Imagetie kur raudonai apibraugti dažnai leidžia garsą panašų į pypsėjimą ir tada variklis dreba, kai jie nepypsi variklis nedreba.
tai gal tuo metu raile nesusidaro reikiamas slegis... tik pasvarstymas... nes tdci veikimo principas kad sukelia slegy raile vadinamajam nu magistralei ir tada purskia kazkipa ten reik idemaiu paanalizuot
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests